partner

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: partner

Post by Mila »

Ovaj drugi komentar od Sibb me je pokrenuo na razmisljanje. Zapravo, mislim da nisam znala kakvog tacno partnera zelim, nego kakvu vezu zelim. Pa sam dobila partnera sa kojim je moguce da ostvarim takvu vezu. Jednu stvar ipak ne razumem. Iako mi ne mozemo unapred da znamo da li ce nas odredjen partner ili tip veze (odnosno bilo koja zelja) zaista usreciti, kako bi Izvor mogao da zna sta je to sto mi zelimo ako se ne fokusiramo na to?
Lekcija je uvek voleti sebe.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: partner

Post by Ivan Spg »

Sibb wrote:Slažem se, ali...
afirmacije i vizualizacija deluju mnogo korisnije ako smo Mi sami fokus njihovog delovanja. Primer, mnogo je korisnije raditi vizualizaciju...
Ovo je baš lična stvar i treba naći šta najbolje funkcioniše, nekom je bolje da se fokusira prvo na sebe pa tek onda na partnera ili kojim god redom :)
Sibb wrote:u tvom slučaju ti ne znaš ko je on, i upravo zato treba da pustiš Boga (više volim taj termin od ''Univerzum'') da to udesi na najbolji način.
Slažem se ali da bismo nešto ostvarili moramo prvo imati kristalno jasno šta želimo. Nakon toga treba da prepustimo to Univerzumu da to udesi. Ako imamo malo namo-vamo sliku tako ćemo i dobiti. Ako nam je zaista jasno šta tačno želimo to ćemo i dobiti.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Sibb
Posts: 118
Joined: 27 Sep 2012, 15:41

Re: partner

Post by Sibb »

Naravno, bolje je znati šta želimo, nego besciljno lutati. Ipak, mislim da naš intelekt nema sve informacije zbog delovanja nesvesnog, i da nismo Mi ti koji znamo šta je najbolje za nas. Svesni smo samo nekolicinu informacija, milioni su u nesvesnom. Treba biti fokusiran na pozitivno, slati ljubav i zahvalnost svemu, i pustiti onda Boga da deluje, i tada se dešavaju neverovatne stvari.
To je nešto slično tehnici Hooponopono. Naravno, ja sve i iz teorijskog, a i iz ličnog iskustva. 8-)
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: partner

Post by Linda »

Ako sam vas sve dobro razumela, vazno je kristalno jasno poslati u Univerzum zelju da zelimo da budemo srecni, najpre sami sa sobom, a potom i sa nekim za kime nam srce zudi? :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: partner

Post by Ivan Spg »

Sibb da tako je :D

Linda super si to sve iskombinovala :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: partner

Post by Linda »

Malo brasna, jaja, secera, cimeta, suvog grozdja, na vrh kasike :D ruma, meda, brusnica... Sve fino zamesiti i peci na 220stepeni. Peci 28min.,preliti slagom i slatkom pavlakom. Torta gotova. Manifestacija realizovana ;)
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: partner

Post by Sunrise »

Ovo je dio na kome pokusavam da radim, ali nikako ne ide :) Imam osjecaj da, iako zelim ozbiljnu vezu, nailazim samo da osobe koje to ne zele (ili bar misle da ne zele). Koristio sam sve tehnike, necu odustati, ali polako gubim nadu :)

Strasno me "nervira" moj stav prema zenskim osobama, jer ne znam da se nosim sa tim da me vecina vidi kao "big brothera" ili "nekoga ko ce ih razumjeti". Na pocetku mi je to pasalo, bilo mi je vazno samo da se druzim, ali kako je vrijeme odmicalo, shvatio sam da sam se malo "zavukao".

I dalje smatram da svako iskustvo koje dozivim ima neki smisao, da me "sprema" na nesto sto zelim.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: partner

Post by leci »

@Linda
Mnogo mudrih i korisnih stvari je rečeno i nije mi lako još nešto dodati, ali ovaj šlag na kraju Linda mi se najviše dopada, he he he
Fenomenalna je prilika kada ste sami i želite partnera a znate za zakon privlačnosti. Znate zašto? Zato što je to idealna prilika da pronađete savršenog partnera i idealna prilika da poradite na sebi, da budete savršeni kao partner koga tražite.
O čemu se radi?
Možemo privući partnera koji je u harmonii sa onim što smo mi sami. Da bi ovo bilo jasno, dobro je prvo napraviti listu svih osobina koje želimo kod partnera. Neka te osobine budu što konkretnije i iscrpne. pročitajte sve dobro i porazmislite zašto želite sve te osobine, idite pojedinačno od prve do poslednje,da vidite da li želite neke osobine iz iskrenog srca ili iz neke poze iz nečega što vam ne treba, jer nije iskreno.
Kada sve to pročešljate, uzmite olovku i otkačite sve osobine sa liste a koje i vi imate. Kada to završite, sve ono što nije otkačeno su osobine na kojima trebate raditi.
Kada vremenom poradite na preostalim osobinama, zapišite na papir vašu želju. Želim novog partnera u svom životu i želim da to bude do tada i tada. Posle toga napišite zašto verujete da to nemože da se desi i neka ta lista bude jako iskrena i iscrpna. zatim sve te negativne rečenice pretvorite u pozitivne afirmacije i pišite ih svaki dan sa što više emocija. Videćete da će se čudo desiti i srećno!
Evo linka za afirmacije kojima možete privući partnera.
http://ratnicisvetlosti.com/video/afirm ... -muskarca/
Sve vas pozdravljam.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: partner

Post by Linda »

Leci, beskrajno ti hvala na odgovoru. Neko ko je napisao tako nesto, savreno dobro poznaje sebe, druge, svet culnog i neculnog...
Leci, hvala, hvala, hvala :D
P.S. Javicu uskoro srecnu vest ;)
User avatar
Vlajko
Posts: 40
Joined: 28 Oct 2012, 00:25

Re: partner

Post by Vlajko »

I kakav je rasplet? :)

Samo nemoj da bude kao u onom filmu :arrow: dok je prolazila kočija sa zlatom.. :arrow:
on se sagnuo da veže pertle :o
Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor :D
Post Reply