Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
strijelac76
Posts: 6
Joined: 21 May 2013, 19:15

Re: Afirmacije

Post by strijelac76 »

Ok, ja sam "novi" pa dok neupoznam sve ovdje prisutne moram provjeravati.Dakle,to bi bile 3 afirmacije Ja sam magnet za novac Novac mi dolazi lako i Ja zaslužujem da mi novac dolazi lijepo i lako,to je prirodno i normalno!? :-)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Afirmacije

Post by jovanajovana10 »

joj izvini, nisam htela da te zbunim !
sala :)
koristi kao sto si dobio savete :)
salim se ja malo :)
:*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

Da, bilo bi lepo da svi koji zivimo na ovom podneblju( zemlje Dembelije i republika) stvorimo uverenje da je potpuno najnormalnija stvar na svetu i tako prirodna, imati novca za sve sto nam treba.
Jer afirmisati novac na podneblju koje u svojim korenima nosi materijalno siromastvo i nemoc ( to smo nasledili od svojih predaka, u isto vreme jako ponositih predaka)u ovim uslovima je ogroman izazov ali nije i nemoguce :mig: .
Najbolje bi bilo da zapitas sebe koje to uverenje je ukorenjeno u tvojoj porodici i pretvori ga u pozitivno( npr, slusao si kao dete-novca nemamo nikad dovoljno-ti je preokreni u 'ja imam novca i previse i imam ga za sve sto mi je potrebno ili novac se zaradjuje samo teskom mukom- i to preokreni u novac mi dolazi lepo i lako,ili novac imaju samo prevaranti, bogatasi su grozni ljudi- preokrenes u pozitivno afirmisanje)
Oslusni sebe, ti ces najbolje znati, bolje nego mi.sta je to sto moze da te pokrene i da te preokrene.
I veruj u svaku svoju pozitivnu rec i tako ces se pokrenuti.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ivan Spg »

Strelac odlične afirmacije si izabrao, još jedna koju ja volim je: "Bogatim se na svakom koraku." :D Skromno, a? :lud:

Još jedan savet u vezi prosperiteta, uradi ovu vežbu jednom dnevno, otvori ruke širom i reci "Otvoren sam za svo izobilje i svo dobro Univerzuma". (Luiz naravno :D )
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
strijelac76
Posts: 6
Joined: 21 May 2013, 19:15

Re: Afirmacije

Post by strijelac76 »

Pozdrav svima,evo mene opet.Ja imam jedan "izazov" sa novcima a to je da skoro svaki put kad trosim novce poslije se osjećam nekako loše,tužno,deprimirano.Da li mi mozete preporuciti neku afirmaciju koju bi izgovarao prilikom plaćanja računa kod kupovine (mislim trebao bi je u sebi izgovarati a ne naglas da me blagajnica nebi čudno gledala a i ostali kupci) da se ne osjećam kao da sam nesto loše ili krivo napravio.Hvala
User avatar
Lotus
Posts: 1
Joined: 26 May 2013, 20:29

Re: Afirmacije

Post by Lotus »

Evo ja sam nekako lijena za pisanjem afirmacija, ali kada ih vrtim u glavi, stvarno mi daju neki polet i pozitivnu energiju, mada ih tu i tamo zapisem. Uglavnom, htjela sam pitati kako da se rijesim bijesa, strasno me lovi bijes na jednu osobu i to me proganja, jednostavno sve super dok se ne sjetim toga svega sto se desilo i onda nalet negativne energije, bijes i ljutnja, osjecaj izdaje!
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Afirmacije

Post by jaspis »

Strijelac, jesi li promatrao malo svoje osjecaje u tom trenu, znas li zbog cega se tako osjecas?
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

Baš u tom trenutku dok plaćam, pomislim kako je lepo što imam novca da platim sve što mi je potrebno u ovom trenutku i sad već to samo izleti iz mene, kao vibracija. Zadovoljna sam u tom trenutku plaćanja( malo vežbe Strijelac, strpi se, traži i dobićeš :mig: , to tako funkcioniše, dođe ti pravi odgovor) i poenta je da ne gledaš pravac odlaženja novca , nego više obrati pažnju i zahvali se kad ti dodje.
A kad ode, reci sebi da novac kruži i opet dolazi do mene, lepo i lako.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Afirmacije

Post by leci »

DenVik divno govoriš!
Image
Ima jedna afirmacija, koju ja najviše volim. Raširim ruke i kažem....Da Živote, Da, Da, Da!
To me podigne kao da sam dobila neku inekciju, ha ha ha
Image
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

Jes, Leci, yes.
To je prava afirmacija za sve i kao sto i nas tata foruma kaze" Rasirim ruke i kazem: otvoren sam za svo izobilje".
Poenta je i u telu, da telom pokazemo da verujemo.( da smo otvoreni za odgovore)
Ovo je prava stvar.
Ajde da vezbamo zajedno :drugari: , ispravite ledja, udahnite vazduh i jasno i glasno sebi recite sta hocete i zahvaljujte se unapred, kao da se vec desilo.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply