Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Afirmacije

Post by Ametyst »

Otvorila sam ovu tema da u njoj pišemo savjete i naša iskustva sa afirmacijama.

Ja sam za afirmacije prvi put čula prije više od godinu dana, ali sam ih aktivno počela primjenjivati tek prije nekoliko mjeseca i čini mi se da djeluju. Neke želje su mi se već ispunile, neke su u procesu ispunjavanja, a na neke još čekam da se počnu ispunjavati.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Zika »

Afirmacije nam pomazu da promenimo sopstveni nacin razmisljanja, izgradimo pozitivnu energiju i potporu za sopstveni zivotni napredak. Osecamo se lepo kada ih citamo ali ih i zaboravimo u vrtlogu zivota. Za mene afirmacije zaista pocinju da poboljsavaju nas zivot kada ih i primenjujemo u sopstvenom, svakodnevnom zivotu. Mislim da je vrlo vazno da pocnemo sa odnosom sa samim sobom. Odnos sa samim sobom je osnova svega jer ako nemamo dobar odnos sa sopstvenim bicem, tesko mozemo da ocekujemo dobar odnos sa bilo kim i bilo cim.

Voleti sebe, ceniti sebe i biti zadovoljan sa sobom je pocetna tacka, Zato sugeriram da koristite svaku priliku kada ste pred ogledalom da ispoljite svoju ljubav prema sebi. Gledajte direktno u sebe, direktno u oci i kazite "Volim te (svoje ime), puno te volim" i mozda cete primetiti reakciju u sopstvenim ocima. Takodje praktikujte da kazete sve pozitivno o sebi. Da ste dobra osoba, da ste bas lepi itd. itd.

Svi mi imamo tendenciju da kritikujemo svoje telo, da nadjemo stotinu mana. Zaboravite to...uopste nije dobro. Recite da ste bas lepi, zgodni i recite telu da ga volite. Ako bas zelite da neki deo tela izgleda drukse onda to i recite: "Volim te moje telo ali zelim da taj i taj deo izgleda tako i tako". Verovali to ili ne vase telo ce uzvratiti istom energijom, energijom ljubavi i trudice se da vas zadovolji. Slicno je i sa svim ostalim i budite pazljivi da uvek afirmisete ono sto zelite a nikad ono sto ne zelite.

I pazite da nikad iza Ja ne stavite nikakvu negativnost.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Afirmacije

Post by leci »

@Zika Šta reći još posle ovako divnoga posta, koji je napisao Zika. Hvala na divnim i mudrim rečima, i ja se u potpunosti slažem sa svime rečenim.
Hvala i Ametyst za divnu temu, pa predlažem ako se slažeš da pišemo i neke afirmacije. Mislim da bi to bilo divno.
Ja obožavam afirmacije. One su mi pomogle da prestanem da kritikujem druge i da gledam svoja posla. One su mi pomogle da shvatim koliko sam divno biće kao i svaki čovek, i da sam beskrajni izvor stvaranja. Da sam snažna i jaka, da volim sebe ovakvu kakva sam, ali nije uvek bilo tako.
Rećiću jednu divnu afirmaciju od Luiz Hej za kraj.
Vrata moga srca se otvaraju na unutra, i beskrajno dobro mi dolazi na beskrajne načine.
Image
By leci at 2009-03-22
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: Afirmacije

Post by Ja_mogu_sve »

ja primenjujem afirmacije za novac trenutno i zaista mi dolazi novac sa svih strana, totalno neverovatno, nisu to neke ogromne sme ali ipak dolazi, zanima me mogu li istovremeno raditi afirmacije za vise oblasti ili se fokusirati na jednu samo
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Zika »

Ja_mogu_sve wrote:ja primenjujem afirmacije za novac trenutno i zaista mi dolazi novac sa svih strana, totalno neverovatno, nisu to neke ogromne sme ali ipak dolazi, zanima me mogu li istovremeno raditi afirmacije za vise oblasti ili se fokusirati na jednu samo

Tvoj nik ti daje odgovor.

Možda ovo zvuči kao šala ali nije, vrlo je ozbiljan odgovor.

Zašto nebi i ko će da ti kaže šta možeš a šta ne, osi ti sam.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Zika »

ovog momenta sam ovo dobio na mail i mislim da je ovo odgovarajuća tema.

A Secret Scrolls message from Rhonda Byrne
Creator of The Secret



From The Secret Daily Teachings
When you ask for happiness and a beautiful life, ask not just for you, but for everyone. When you ask for something better, ask not just for you, but for everyone. By all means ask for abundance and health for you, but also ask for it to be given to everyone.

Can you imagine what would happen if six billion people asked for these things for you?

May the joy be with you,,

Rhonda Byrne
The Secret... bringing joy to billions




Možda bi trebao ovo da prevedem.

Ovo je iz dnevnih učenja od dtvaraoca Tajne

Kada tražite Zdravlje i divan život, netražita to samo za sebe već za sve, Kada pitaš za nešto bolje uvek traži za svakoga. U svakom slučaju izobilje i zdravlje za sebe ali da bude podareno svima.

Možete li zamisliti šta bi se dogodilo da 6 biliona ljudi to traže za vas?

Neka uživanje, radost budu sa vama.

Rhonda Byrne
The Secret... bringing joy to billions


User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

@leci
Super ideja, naravno da se slažem da pišemo i afirmacije. :)

Zanima me koja je afirmacija najbolja za uklanjanje strija i ožiljala i generalno ljepšu kožu.
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Afirmacije

Post by Sunrise »

Moja omiljena afirmacija:

Ja sam dostupan za vise dobra nego sto sam ikad u zivotu zamislio, ostvario ili iskusio.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

Zika wrote:ovog momenta sam ovo dobio na mail i mislim da je ovo odgovarajuća tema.



Rhonda Byrne
The Secret... bringing joy to billions




Možda bi trebao ovo da prevedem.

Ovo je iz dnevnih učenja od dtvaraoca Tajne

Kada tražite Zdravlje i divan život, netražita to samo za sebe već za sve, Kada pitaš za nešto bolje uvek traži za svakoga. U svakom slučaju izobilje i zdravlje za sebe ali da bude podareno svima.

Možete li zamisliti šta bi se dogodilo da 6 biliona ljudi to traže za vas?

Neka uživanje, radost budu sa vama.

Rhonda Byrne
The Secret... bringing joy to billions


Da, upravo je to ono što čovječanstvu treba! Čitala sam da je čovječanstvo prije deset godina vibriralo na 170 prema skali Davida Hawkinsa a danas je ta globalna vibracija iznad 200 prema toj skali. Zato jer su pozitivne vibracije jače 100 puta od negativnih a broj probuđenih se povećava zahvaljujući divnim ljudima koji pišu i nesebično šire znanje o kvantnoj znanosti.
Image
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Afirmacije

Post by Mila »

Afirmacija koja cini da se osecam predivno:

"Volim sebe i zato se ljubazno ponasam prema svima i mislim dobro svima; jer znam da mi se sve sto podarim, visetruko vraca."
Lekcija je uvek voleti sebe.
Post Reply