TRECE OKO

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Krijesnica

Re: TRECE OKO

Post by Krijesnica »

sarah wrote:Jeste Krijesnice i ja sam isto zahvalna kada prepoznam nešto što se meni dešava u iskustvu drugih, dal kroz čitanje ili na ovaj način, ali to mi je potvrda koja mi govori gde sam trenutno :)
Isto šta sam još primetila je da manje govorim u razgovorima sa prijateljima već više slušam, a i kada počnem da pričam tačno osetim kada trebam stati i šta je dovoljno reći, a nekada me nisi mogao zaustaviti kada je moja tema i kada krenem sa argumentima :lud:

...eh Da htela sam te pitati da li dok meditiraš u sedećem položaju imaš osećaj da se ljuljaš ili ti njišeš levo desno ili napred nazad? To je nešto što sam počela da primećujem u zadnje vreme i malo mi je :shok: Čitala sam o tome ali volela bih da čujem i tvoje mišljenje :)
Sasvim sam se prepoznala u podebljanom :D

Hahaha da, stalno se njišem, bez brige...ponekad je to samo unutarnji osjećaj, a ponekad se fizički počnem ljuljati, ako me previše ponese :D Mislim da to osjećamo protok energije kroz tijelo, s obzirom da se ona kreće u kružnom toku, pa odatle taj osjećaj blage vrtnje. Jednom mi se iznenada čakra aktivirala u meditaciji, i to je bio takav vrtlog da sam skoro pala dolje s kreveta :O Čak i kad sam legla spavati osjećala sam se kao na ringišpilu :lol:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: TRECE OKO

Post by jovanajovana10 »

ja sam se cesto osecala kao kada uzmem do pola punu flasu i kruzno je provrtim par puta ,u predelu stomaka takav osecaj , ne razumem ga bas ...
sada samo nesanice , telo mi spava i oci a dusa nece da zaspi i to ti je :)
a niocemu ne razmisljam (ja sam vecinom i dana ''iskljucena'', samo se ukljucim po potrebi, ne razmisljam, preslo je u naviku) , cujem samo ono sto zelim da cujem i kada hocu da se ukljucim ostalo moze da bude cesto osecaj da vidim samo kako neko pomera usta :) ukljucim tw ali ga ne cujem apsolutni kad necu :)
tako da mi nije nesanica zbog bujuice misli a ni zbog spoljasnjih stvari ili buke ... prosto nesanica u kome telo spava a ja ne :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

Hvala na odgovoru Krijesnice baš mi je to trebalo da čujem :) A to je ustvari upravo ono što osećam tokom meditacije, da primam tu neku kosmičku enrgiju, kao da sam tada najviše povezana sa univerzumom :) I baš se radujem kad pomislim koliko me divnih novih otkrića čeka na stazi učinja, proces učenja je najuzbudljivija avantura koju sebi možemo priuštiti :D

Jovana najizazovnije je, ali i ubedljivo najbolje, kada si posmatrač koji može da se iskontroliše u savkoj situaciji, i da ostane posmatrač, to je pravi uspeh :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: TRECE OKO

Post by jovanajovana10 »

pa sarah , nisma te razumela sta si htela da mi kazes :(

i ja sam imala slicna iskustva jako izrazena, sada manje ili sam se navikla pa ne primecujem , kao ti i Krijesnica,
pogotovo osecaj zemlje (mirisa zemlje, polena, njenu hladnocu i toplotu , velicinu :) )
da znas da nisi usamljena :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

Hval ti Jovana, zato i dolazim na ovaj forum gde sa ljudima mogu da podelim i uporedim svoja iskustva :)
A što se tiče mog predhodnog komentara, mislim na sve ono što ovde opisujemo da nam se dešava, da je posledica toga što postajemo posmatrači sebe samih :D
Kada kažeš da se isključiš kad poželiš, i da ti telo spava a ti ne, da ni o čemu ne razmišljaš...sve su to načini da se posmatraš...jer kada postaneš posmatrač sopstvene svakodnevice nema te stvari koja te može iznenaditi sve je nekako odvojeno i na nekoj distanci koja ti daje vremena da reaguješ na način koji je najpovoljniji po tebe :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: TRECE OKO

Post by jovanajovana10 »

to jeste sve tacno,slazem se! :-)
ali ne prestajem ipak da iznenadjujem sebe pogotovo samom sobom,a i drugi mi na srecu pozitivno iznenadjuju. nije mi bas predviljivo mnogo sta. ma koliki posmatrac se trudila da budem ne mogu da sakrijem svoje iznenadjenje uvek necim novim.
i bas kao i ti sarah,jedva cekam da vidim sta je sledece :-):-):-)
ti si sada u nekoj pocetnoj fazi ocekuju te predivne stvari, sudeci po meni,javices se i ti sa slicnim problemcicima kao jaspis u poslemdnjem postu ove teme,
prelepo je sto imamo jedno druge :-)
:-*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Krijesnica

Re: TRECE OKO

Post by Krijesnica »

Auuu kakve patnje s tim trećem okom, a vidi ovog Spoya šta nam se kesi, neka neka, doći ćeš i ti na red, kad-tad! :mrgreen: Da vidimo tko će se onda smijati :mrgreen:

Jovana, nesanicu imaš jer ti se naglo povećala svjesnost, pa ju je malo teže isključiti.. Samo budi strpljiva, vjerujem da ti nakon ovog dolazi faza intenzivnog spavanja, uskoro te ni ne bude na forumu, spavat ćeš nam po cijele dane... :lol: Zanimljivo mi je to da su se ovakve ekstremne preobrazbe događale ljudima i prošle godine u isto vrijeme. Ne znam što se to događa u prijelazu s proljeća na ljeto, mora da nas lupa sunčeva toplina, svi smo napucani energijom pa nam se svašta događa :D

Hahaha Jaspis mi je genijalna, "boli me treće oko!!!!" Ja ne znam za vas, ali meni čelo jako pulsira, i to sasvim spontano, dok radim nešto i uopće ne razmišljam o tome...samo odjednom osjetim kako počne pulsirati između obrva i onda se proširi cijelim čelom... Glavobolja hvala Bogu nemam, ali me hvataju neke vrtoglavice, bit će da ni mene nije zaobišao ovaj nalet energije.

Obožavam dijeliti ovakva iskustva s vama, prelijepo je znati da smo podrška jedni drugima... Nitko se ne bi trebao osjećati loše zbog toga i misliti da je sam, toplo se nadam da će se ovdje naći svatko tko prolazi slične stvari i potrebna mu je podrška ili savjet.... Samo nam Ljubav i Svjetlost mogu pomoći <3
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

Kada je pokrenuta ova tema u decembru mesecu ja sam postavila pitanje oko tog trnjenja pritiska i bola u predelu između očiju, i kod mene to traje već šest meseci...Pri tom sve promene mi se dešavaju polako i jedna pravi uvod drugoj :) A ja znam da će tako i ostati jer sam tako izabrala da sve doziram i osetim u potpunosti koliko god vremena da je potrebo.
Ono što bih još napomenula je da zaista sve promene koje mi se dešavaju ne vidim kao problemčiće ove ili one vrste, već kao blagoslov transformacije :)
I opet ću reći kada si posmatrač čak i bolovi ili nešto neprijatno je deo tela koje ti posmatraš, i čim to osvestiš, to tvoje biće je zaštićeno oazom ljubavi i uzdizanja izvan i iznad tela i uma :) I to je ono na šta sam ja mislila kad kažem posmatranje sa distance, a ti si ustvari sve vreme ushićen svime što se dešava oko tebe, i iznenađen i najsitnijim stvarima koje se dešavaju svakodnevno samo što ih sada gledaš drugim očima. Primećuješ da se sve dešava povezano i sa smislom, tako da malo po malo nestaju nesporazumi, problemi u odnosuma, i neki neprijani događaji itd...I sve počinje da se dešava u skladu sa tobom kao da priroda postaje tvoj tihi partner u ostvarivanju svega što si naumio u toku dana :)
U moj život tiho i nenametljivo ulazi harmonija, i ja se unapred radujem svemu tome :D
Krijesnica

Re: TRECE OKO

Post by Krijesnica »

Sarah, imaš moje divljenje i podršku :ruzha: Osjećam da si jedno predivno, svjesno i blaženo biće koje živi u harmoniji sa samim Životom. Rijetko se da naići na ljude koji u cijelom kaosu transformacija zapravo uspijevaju uživati. Neka tvoje riječi budu inspiracija svakoj duši koja ovdje dođe u potrazi za utjehom. <3
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

Krijesnice jako mi znače tvoje reči podrške :drugari: Hvala ti, i da znaš da uživam u tvojim postovima, i da se u njima oseća divna energija i senzibilitet kojim zračiš :andjeo: ali isto tako i znanje i iskustvo, koje tako uspešno prenosiš svima nama ovde :D
Post Reply