Moć Kristala

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Ako voliš popodne leći i odmarati, slobodno stavi patkicu na sredinu prsa, jer rozenkvarc djeluje na srce. Preporuča se za početak da to radiš jednom tjedno, ne dulje od pola sata. Osim ako ti osjetiš da možeš drugačije, onda slijedi svoj osjećaj ;)
Lijepo je to što si ih stavila kraj kreveta, jer rozenkvarc ima jako umirujuću i nježnu energiju. Očekuj lijepe snove. :D
alisa
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2013, 20:05

Re: Moć Kristala

Post by alisa »

Da li obije da stavim ili jednu? mogu ti reci da osjecam neki boljitak kod mene od kad ih imam,a pogotovo zato sto sam skorpija u horoskop i strasno sam imala izlive ljubomore,zbog toga su mi uglavnom i sve predhodne veze pukle,ja imam i grumen roze kvarca,dolazio je na kioske u blaga zemlje,kad osjetim taj naboj ljubomore,ja ga stavim izmedju grudi i smiri me,a njega drzim islod jastuka jer kazu,da odrzava mladost i ljepotu kod zene :D
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Dovoljno je da jednu staviš, pa čak i da koristiš taj grumen kad ga već imaš... Rozenkvarc je zbilja divan kamen, ja imam kuglu rozenkvarca, kod nas se isto prodavao na kiosku u novinama Kristali i drago kamenje. :mrgreen: Žene doslovno sjaje kada nose taj kamen, on širi neku posebnu energiju i privlači svu pozornost na osobu koja ga nosi. Kao da me otvara na neki način, ljudi mi više prilaze i lakše komuniciram s njima.

Ja već dva tjedna koristim kombinaciju citrina i zebra jaspisa. Citrin mi jača snagu volje i intuiciju, a jaspis me drži uzemljenom i izvlači svakakve materijale iz podsvijesti, zanimljive snove imam od njega :)
alisa
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2013, 20:05

Re: Moć Kristala

Post by alisa »

meni je isto rozenkvarc najmiliji,to sto kazes,svi primjecuju neko zracenje,meni u zadnje vrijeme ljudi isto kazu,bas ga obozavam,ta druga kombinacija ti je super,ja sam sad u fazi kad svasta nesto izucavam :D os subjektivne,do meditacije i kristala :D a jos imam i jednu narukvicu od tirkiza i amestita,nju uvjek nosim na ispite,isto je odlicna,ali sam zaboravila da kupim gorski kristal da ih cistim,a kod nas se u Cg tesko nlaze,sve moram da porucujem iz Srbije,sto mi je dosta skupo.
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Jedna draga osoba mi je poklonila narukvicu s mjesečevim kamenom, točno onakvu kakvu sam zamišljala i željela vidjeti oko svoga ručnog zgloba. :bravo: I to se dogodilo baš na dan kad su me satrali ženski problemi, a mjesečev kamen veoma dobro neutralizira tu vrstu boli. <3
alisa
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2013, 20:05

Re: Moć Kristala

Post by alisa »

Cula sam da je odlican,i pomaze kod zenskih problema...mada i cadjavi kvarc je jos bolji za to.
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Da da odličan je mjesečev kamen...imam i jedan u prirodnom obliku, pomogao mi je puno puta. Čađavi kvarc nisam koristila, ali mi lijepo izgleda. Čitam sad da on probija blokade i podiže kundalini, hm, ne bi ga bilo loše imati u kolekciji...
alisa
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2013, 20:05

Re: Moć Kristala

Post by alisa »

Ja ga ovamo kod nas jos nisam uspjela naci...jer to sto kazes valjalo bi ga imatiiii :D
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Od danas koristim kombinaciju karneola i gorskog kristala (da mu pojača djelovanje), te narukvice Mjesečevog kamena. Puna mi kapa ove poremećene druge čakre, vrijeme je da se to izliječi. Hvala mojim kristalićima koji će mi pomoći u tome <3
alisa
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2013, 20:05

Re: Moć Kristala

Post by alisa »

Kod nas je danas izasao citrin,on je super za privukovanje bogatstva i odlicno cisti trecu i cetvrtu carku :D
Post Reply