Šta trenutno ČITATE ?

Knjige, videi, filmovi, pesme, slike, citati, afirmacije, priče
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Član 257 »

Ja volim da resavam sudoku. Mislim da se bas koncentrisem na brojeve.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

Ah, volim i ja al nikad ne rijesim, igram na iphonu od prijatelja, onda se razljutim pa telefon bude u opasnosti uzaasna sam...

Nego da ne skrecemo s teme, ocetel jos koju audio knjigicu da dignem na jumbo ili dropbox?
Na pamet mi pada Dr Nick, Radovi na putu uspeha, to su kratke pricice tj savjeti za svakodnevan zivot, dosta se poklapa sa ZP
Mislim to je bas audio knjiga cita ziv covjek..
Onda imam od Malahova Ciscenje organizma i tako jos par interesantnih...
Al pitam da ne radim ako nikog ne interesira...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by John Work »

Jaspis ispisao sam par brojeva i probao 2,3 dana da se koncentrisem, sada sam prekinuo jer sam radio jednu drugu metodu, hoću prvo da vidim njene rezultate.

Što se tiče audio knjiga Malahova imam u pisanoj formi, i pročitao sam je, a ovu drugu ako ti nije teško postavi.

Clan 257 :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Uf, Rusi su odlični i opasni, u pozitivnom smislu.
Meni se popravila koncentracija u relativno kratkom roku, ali ja ne donosim sud bez najmanje tri meseca, o bilo čemu.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
ThankYou
Posts: 15
Joined: 10 Jun 2013, 22:44

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by ThankYou »

Interesuje me da li je neko počeo da radi vežbe iz Kursa o čudima? Kakva su iskustva?
Inače, "Bez granice" Kena Vilbera je fenomenalna knjiga i svima je toplo preporučujem.
Krijesnica

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Krijesnica »

Upravo čitam Josepha Murphya - Snaga svemira u vama. Kad god osjetim pad energije, kao što osjećam već nekoliko dana, pronalazim spas u njegovim riječima. Ne znam zašto njegove knjige imaju tako snažan utjecaj na mene. Već nakon par pročitanih stranica ja pronalazim mir.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Murphy je zakon.
Molim prisutne da ne promakne bilo koja knjiga od Jozefa Murphya, kao što se to meni desilo. Mada sam ja mišljenja da knjige same pronalaze svoj put do nas kad je vreme za to.
Za to hvala Zdenki.
Ali, hvala i našem Miši, Džek Kenfild" Kljuć za primenu Zakona privlačenja", sažeto, lepo, sve obuhvaćeno šta već radimo.Kao podsetnik, treba je imati. Knjiga nije za početnike.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Krijesnica

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Krijesnica »

Kod nas u knjižnici imaju tek par knjiga od Murphyja, ali nastojat ću da pronađem ostale na internetu. Ima nešto veliko u tom čovjeku.

Hvala na prijedlogu za knjigu, dokopat ću se i nje.. :D ZP mi je poznat, nadam se da ću se snaći u knjizi.
User avatar
Tina :)
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2013, 17:40

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Tina :) »

Od Marfija sam citala „Aktivirajte moc podsvesti“,knjiga je odlicna. :andjeo:
Od danas citam Trazi i dobices. :D :veselica:
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Frikou »

Berislav Kosier Beli potop
Post Reply