Šta trenutno ČITATE ?

Knjige, videi, filmovi, pesme, slike, citati, afirmacije, priče
Post Reply
User avatar
Trinity
Posts: 12
Joined: 19 Aug 2012, 22:22

Šta trenutno ČITATE ?

Post by Trinity »

Volela bih da čujem predloge knjiga koje nisu eksplicitno duhovne prirode ili one za samopomoć, koučing i sl, mada i one su ok. Sve što čitamo nas oplemenjuje ( a da to nije Marijana Mateus :)).

Ja trenutno čitam vrlo simpatičnu knjižicu Džanet Vols koja se zove Stakleni zamak - za sada mi se svidja, videću šta će biti na kraju :).

A šta čitate vi?

Pitanje za admina: da li se ugrožavaju nečija autorska prava ukoliko predložim neke domaće (i strane) časopise ili sajtove ukoliko imaju i online izdanje?
“The law of flotation was not discovered by contemplating the sinking of things, but by contemplating the floating of things.”
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Sunrise »

Trenutno citam Bill Bryson "Short history of nearly everything". Jako dobra knjiga o Svemiru, nauci i Zemlji.
User avatar
Bitebo
Posts: 12
Joined: 19 Aug 2012, 22:44

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Bitebo »

Trenutno citam "Projekat za srecu" od Gretchen Rubin, koji se bavi svakodnevicom i kako je ozraciti malim stvarima, trenucima da ti svaki dan bude kao novi dan . :P
Make the best of the rest ...
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Ivan Spg »

Trinity wrote:Pitanje za admina: da li se ugrožavaju nečija autorska prava ukoliko predložim neke domaće (i strane) časopise ili sajtove ukoliko imaju i online izdanje?
Dokle god su samo linkovi sve je ok. Naravno da nije link na torrent ili file share sajt.

Što se tiče teme ja sam baš ovih dana završio čitanje "Gai Jin" od James-a Clavel-a. Ne preporučujem definitivno. :D

Ali eto kad smo već na temi mene fasciniara "Gospodar Prstenova" i stalno ga čitam ukrug, isto tako "Running with the Demon", "A Knight of the Word", "Angel Fire East", "Armageddon's Children", "The Elves of Cintra" i "The Gypsy Morph" od Terry Brooks-a. Ove Brooks-ove iako naginju na dark fantasy meni su baš inspirativne. :D
Naslovi su na engleskom jer ne znam kako je prevedeno kod nas.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Sunrise »

Spoygg,

jesi procitao Game of thrones? :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Ivan Spg »

Krenuo sam da čitam "A Song of Ice and Fire", to jest "A Game of Thrones", definitivno nije za mene :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by mima »

.
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:19, edited 1 time in total.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Naly Younis »

Po drugi puta čitam Moć podsvijesti dr. Murphya.
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Ametyst »

Od dr. Marfija sam pročitala Moć podsvijeti i Moć bogaćenja i obje knjige su mi se svidjele.
Sada sam počela da čitam knjigu Koncentracija (uvod u meditaciju) od Ernesta Vuda.
User avatar
petkana
Posts: 20
Joined: 19 Aug 2012, 21:50
Contact:

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by petkana »

Da li je neko od vas citao " ZVONECI KEDRI RUSIJE " ?
Planiram da je procitam, pa da vidim vase utiske ;)
www.carobnemisli.com
Post Reply