Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Afirmacije

Post by gagica »

Dragi Amile, niposto ne gresis, vec naprotiv dajes duplu snagu svemu tome. I sama cesto to radim, naravno kad se mogu koncentrisati ali upravo sam mnoge stvari privukla na takav nacin. Pri tom zapamti najvaznije je da se dobo osecas. To je osnova i vizualizacija i afirmacija i svih drugih tehnika. Znaci, DOBRO SE OSECATI sta god da radimo. :veselica:
Pozdrav :svekul:
User avatar
Bogata anka
Posts: 5
Joined: 24 Aug 2013, 16:44

Re: Afirmacije

Post by Bogata anka »

Ćao ekipa....
Nova sam i samo želim reći da sam pogledala 80% afirmacija Ratnici Svetlosti na youtubeu. U prvih dva dana. Nisam mogla stati :ruzha:
Fantastični su.Toliko sam se zainteresirala za sve to da sam počela odmah primjenjivati afirmacije, snimila ih na mobitel, slušala, pisala u teku, vizualizirala željeno sa detaljima i......stvari su se počele kretati u pozitivnom smjeru.
Dogodilo se i par čuda sa vizualizacijom. :veselica:
Hvala Vini i njenom dragom. Promijenili su moj pogled na stvari i mnogo od tih pozitivnih ideja i stavova , kako sam vjernik, našla sam podržane u Bibliji.
Stvar stvarno funkcionira.Iako imam još otpora prema novcu ali to polako rješavam. :kul:
Divan, jedinstven, tako pozitivan i koristan forum.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Afirmacije

Post by najzad »

Dobro nam dosla, Bogata anka :ruzha:
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Afirmacije

Post by gagica »

Dobro dosla Bogata anka, svidja mi se tvoje ime :svekul:
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Afirmacije

Post by Ivs »

Moje omiljene su:

od Marfija - imam sve Moci, sve kvalitete, osobine i atribute Boga.

I od Lujze: sve sto mi treba dolazi u pravo vreme, na pravom mestu i pravim redom.
(Ova od Lujze se ne odnosi samo na lepe, pozitivna iskustva, stvari, informacije, ljudi i dogadjaje vec i na ona manje lepa, tzv izazove. Na izazove ili probleme gledam kao na sansu da naucim nesto i napredujem.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Afirmacije

Post by najzad »

Dobro dosla Ivs :ruzha:
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Afirmacije

Post by Ivs »

Hvala :)
User avatar
Bogata anka
Posts: 5
Joined: 24 Aug 2013, 16:44

Re: Afirmacije

Post by Bogata anka »

Hvala vam na dobrodošlici !

Željala bih sa vama podijeliti jednu luckastu ali učinkovitu tehniku pozitivnih afirmacija.... :lud:
Sjela bih kod kuće sama (da ne pomisle ukućani da sam prolupala ), opustila se , uzela mobitel i kao razgovaram sa prijateljicom ali tako kao da su moje želje već ispunjene i ja joj to objašnjavam.
Npr." Da evo osjećam se izvanredno, puno vježbam, jedem umjereno i puna sam optimizma.Baš sada se osjećam sjajno...spremam se na put ...idem u ..i uzela sam one nove traperice, koje mi izvrsno stoje, a koje sam jučer kupila.Imam dovoljno
novaca uz sebe i baš se veselim putovanju.Moje srce je ispunjeno, osjećam se dobro, veselo i snažno "
Pa dok fol pričam sa njom, trudim se da osjećam to što pričam i da vidim slike toga što govorim. :ruzha:
I...djelovalo je na fenomenalan način.
Plus što sam to isto primjenjivala , iako ludo zvuči, za želje srca, ljubavnu sreću .... i za sve ostalo. Kao da se događa ili se već dogodilo pa ja pričam o tome.
Osjećaj je nevjerovatan. Uđeš u tren u vorteks, energija želje se povisi pa još ako se ubaci vizualizacija ...divno,
Probajte...malo zvuči neobično ali djeluje.
Sada baš gledam na youtube-u novi video Ratnika svetlosti o 10 važnih stvari
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Afirmacije

Post by nikola »

Dobrodosla Bogata :D
Super ti je ova tehnika, bas mi se svidja :mig:
User avatar
Bogata anka
Posts: 5
Joined: 24 Aug 2013, 16:44

Re: Afirmacije

Post by Bogata anka »

Što je zanimljivo ono što sam "pričala" na mobitel sve se ostvaruje a kada precizno izgovaram afirmacije zatvorenih očiju i vizualiziram situaciju ali i osjećaje ....reakcija je instantna.
To pomalo šokira, malo zvuči smiješno ali djeluje.
Stvarno djeluje. Koje su tebi Nikola dobre afirmacije za ljubav ? :veselica:
Post Reply