Proces prisutnosti

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Ivs wrote:Suri, ne razmisljaj kako i zasto, cime si zasluzila, ne analiziraj. Samo osecaj sve dok traje. U tome je poenta, jedino tako ces osloboditi glasnike. Nije prijatno, znam,ali izdrzi. Evo meni je sef ponudio da mi pokloni slobodne dane, jer nije mu jasno sta se samnom desava, zasto sam nervozna i cutljiva.
Hvala na podršci i takođe ti šaljem energiju ljubavi, volju, i snagu da izguraš do kraja i rešiš sve te emocionalne blokade, i očistiš se od toksičnih energija koje su nam se svima toliko nakupile tokom godina, zbog pogrešnih ljudi, uverenja, pogleda na svet i dozvoljavanja svega i svačega od strane svakoga. Baš je teško, desi se ponekad nešto lepo, pa opet BAM :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: .. Biće bolje mora, ali je dugačak i relativno naporan proces i psihički i fizički, ali ga treba izgurati do kraja da bi došli do suštine i oslobodili se, tako kaže i Majkl, da će nam se sve objasniti kada dođemo do kraja, a dotle. Keep walking and go with the flow. :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Imagination creates reality. ;)
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Krijesnice hvala na iskrenoj podršci, analitici i savetima. Poštujem i pomaže mi. :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Imagination creates reality. ;)
User avatar
Case.Closed
Posts: 34
Joined: 06 Feb 2013, 00:56

Re: Proces prisutnosti

Post by Case.Closed »

Ajmo, Suriiiiii!!!! Mozes ti toooo!!!! :bravo: Ja sam odmah iza tebe :D sto ti ne 'razbijes' ja cu :drugari:
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Case.Closed wrote:Ajmo, Suriiiiii!!!! Mozes ti toooo!!!! :bravo: Ja sam odmah iza tebe :D sto ti ne 'razbijes' ja cu :drugari:
<3 <3 <3 :drugari: :ruzha: :andjeo: :andjeo: :andjeo: Hvala Case Closed puuuuuuuuuuno!!!!!!
Imagination creates reality. ;)
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Ja ušla u 4 nedelju, danas mi je prvi dan 4-e nedelje, danas se osećam onako ok, poslednja 2 dana su mi bili užasni. Danas sam smirenija, prihvatila sam neke stvari, nisam dobro, daleko od toga, tužna sam i povređena zbog milion stvari, ali prihvatam da je to tako sada. :andjeo: :andjeo: Ljudi, pišite svoja iskustva, radoznala sam da znam kako vama ide. :andjeo: :andjeo: :veselica: :veselica:
Imagination creates reality. ;)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Vauuuu, osjetim napredak kod tebe, draga Suri :ruzha:

nisam dobro, daleko od toga, tužna sam i povređena zbog milion stvari, ali prihvatam da je to tako sada.

BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO!!! Nema ničeg lošeg u tome da si tužna! Dopusti si da budeš tužna koliko god želiš, njeguj tu emociju...kada joj daš svoju ljubav i prihvaćanje, ona će se spontano preobraziti u radost i mir.

Kod mene je za sada sve ok. U devetoj sam vježbi, što znači da se učim bezuvjetnom pružanju ljubavi svima koji to trebaju (najprije sebi). Moje nesvjesne reakcije se pojavljuju u puno manjoj mjeri, većinom zbog gluposti. Volim se nasmijati svojim blesavim ispadima :mrgreen:
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Krijesnica wrote:Vauuuu, osjetim napredak kod tebe, draga Suri :ruzha:

nisam dobro, daleko od toga, tužna sam i povređena zbog milion stvari, ali prihvatam da je to tako sada.

BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO!!! Nema ničeg lošeg u tome da si tužna! Dopusti si da budeš tužna koliko god želiš, njeguj tu emociju...kada joj daš svoju ljubav i prihvaćanje, ona će se spontano preobraziti u radost i mir.

Kod mene je za sada sve ok. U devetoj sam vježbi, što znači da se učim bezuvjetnom pružanju ljubavi svima koji to trebaju (najprije sebi). Moje nesvjesne reakcije se pojavljuju u puno manjoj mjeri, većinom zbog gluposti. Volim se nasmijati svojim blesavim ispadima :mrgreen:
Hvala ti draga Krijesnice, puno mi znači tako iskrena podrška od nekoga ko je kroz sve ovo već prošao iskustveno i zna o čemu pričam i razume me. HVALA TI!!!! :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: Jedva čekam da dođem do ovog nivoa : "Volim se nasmijati svojim blesavim ispadima " . :zdravica: :andjeo: :bravo: :bravo: :bravo: :ruzha:
Imagination creates reality. ;)
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Što više odmiče ovaj proces meni sve teže, npr. sada sam u fazi da sam ceo život promašila, da ništa nisam uradila kako je trebalo da uradim i da je sada kasno za sve, i kao da sam sada tek to sve shvatila onako istinski, sve što sam se pravila da je ok i da nije bitno više od decenije. Auhhh, baš mi je loše, često plačem, naravno kad sam sama, i bukvalno sam upala u neku depresiju, i ne živi mi se. :andjeo: :andjeo: :( :(
Imagination creates reality. ;)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Dobro je što si svjesna da je to samo faza. ;)
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Krijesnica wrote:Dobro je što si svjesna da je to samo faza. ;)
I hope so.. :andjeo: Molim te opiši mi neka od tvojih pređašnjih iskustava kroz nedelje, tvoje utiske, doživljaje Krijesnice, ako ti nije problem. :andjeo:
Imagination creates reality. ;)
Post Reply