Proces prisutnosti

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Proces prisutnosti

Post by tasa »

PROCES PRISUTNOSTI – Michae Brown

http://www.scribd.com/doc/53679757/Mich ... risutnosti

evo link za veoma interesantnu knjigu. Da li je neko izucavao ovu metodu i ako jeste, kakva su iskustva??? ja se jos uvek borim sa svojom bolescu....
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by Monja »

Ja sam u trećoj nedelji Procesa i ja ga obožavam!!!!

Čitam sve Majklove tekstove, prevodim ih, njegove audio fajlove takođe... Zaista sam se zaljubila u Proces i u njegovu filozofiju.
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by tasa »

divno Monja!!!!! ja sam tek pocela tako da me bas zanima da cujem misljenja drugih koji rade to isto...bar da uporedimo simptome....hihhihhih
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by Monja »

moj ti je odgovor, nemoj porediti, jer svako od nas to drugačije prozivljava, a to što želimo porediti, to samo um pokušava da nas skrene sa pravog puta. Čitaj knjigu, čitaj njegove tekstove, ovde ima mojih prevoda ako te zanimaju: http://monjasvibration.blogspot.com/ . A ako imaš nešto nejasno, slobodno pitaj, ako znam rado ću pomoći :)

Drago mi je da imam društvo :D :D
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by tasa »

i meni je drago, draga dusice!!!!!!!!!
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by sarah »

Draga Taso velika ti HVALA na ovoj predivnj knjizi, čitam je sa uživanjem i podsećanjem na samu suštinu postojanja a to je prisutnost :)

Svakoga nas trenutka okružuje radostan, zdrav život ispunjen obiljem.

Život »u vremenu« nosi nas poput bujice i baca nas ovamo-onamo.

Stoga nam život prolazi u borbi, umjesto u primanju.

Svjesnost sadašnjeg trenutka nije apstraktna ideja, nego ISKUSTVO.

Istina se sama od sebe piše rukom onih koji su prosvetljeni njome :)


Draga Monja lepo si rekla da se ne treba porediti, jer mi smo mali Univerzumi za sebe i svak od nas ima svoj način spoznaje, I prevodi su ti sjajni :)
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by John Work »

Taso hvala na knjizi, poceo sam da citam i nameravam da primenim te procese koji traju 7 nedelja ako sam dobro shvatio iz ovih prvih par procitanih strana, pa javljam utiske.
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by Monja »

John, drago mi je da nameravaš krenuti u Proces :), i samo mala ispravka: on traje deset nedelja. Meni je Proces fenomenalna stvar i zaista ga toplo preporučujem.

@sarah
Hvala ti, draga, meni je izuzetno zadovoljstvo prevoditi Majklove tekstove i još veće deliti ih sa vama :)


"Ne radi se o tome da se bolje osećamo. Radi se o tome da postanemo bolji u osećanju" - Michael Brown
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by tasa »

dragi moji, evo opisa ovih nekoliko dana rada....desi mi se da zaspem ili mi misli odlutaju, juce sam preplakala citav dan, a danas sam puna nekog nemira...ukucani me uznemiravaju svojom pojavom, hocu da sam sama, ne prica mi se sa prijateljima????!!!!! ili je ovo neka ozbiljna reakcija, ili mi nisu "sve ovce na broju"
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: PROCES PRISUTNOSTI

Post by Monja »

Taso, ne brigaj, sve je kako treba da bude, veruj mi. Samo sledi uputstva što više možeš :)

Mene je moja najstarija ćerka iskušavala, izgleda da je ona bila moj glasnik. Sa njom sam imala "sukobe" i "situacije", ona je bila moje ogledalo.

A što se spavanja tiče, probaj da ne zaspiš tokom disanja. Meni se to često dešava ujutro, jer to jutarnje disanje radim rano, zbog klinaca i posla.
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Post Reply