Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Auroraa
Posts: 1
Joined: 28 Jul 2014, 20:31

Re: Afirmacije

Post by Auroraa »

Bas sam se razocarala kada sam videla da ovde niko nje pisao toliko dugo. :(
Ja sam se tek pre pola meseca susrela sa ovim preko Lecinog videa i odusevila se. Od tada sam zalepljena za sve u vezi pozitivnih afirmacija i ideje menjanja zivotnih stavova i kvaliteta zivota izgovorom afirmacija. Narucila sam Lujizinu knjigu "Misli srca" i od nje cu da pocnem sa citanjem literature na tu temu. Na internetu sam procitala sve zivo i gledala dosta I Vininih videa i potpuno sam sigurna da ovo pomaze,samo je potrebno vreme i strpljenje da pocnemo da se menjamo na bolje.
User avatar
Artist
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2015, 02:50
Location: Beograd

Re: Afirmacije

Post by Artist »

Pozdrav drustvo, nasla sam na netu neke kul metode afirmisanja pa zelim da podelim sa vama. :veselica: Dakle:

Subliminalni video
Red je da ispunim obećanje, pa ću krenuti od subliminalnog videa. Radi se o tome da se u bilo koji video sadržaj ubaci tekstualna poruka koja traje toliko kratko da je svjesni um ne može registrirati. Obično se radi o 20 do 30 ms. No, to je dovoljno da osjetljivo oko registrira tekst i proslijedi ga podsvjesnom dijelu uma. Ovo nije nova tehnika. Otkrivena je prije nekoliko desetaka godina, dok su ljudi još redovno odlazili u kino i gledali filmove. Tada su u film ubacivali dodatnu sličicu s reklamnom porukom za određeni napitak. Uočeno je da se prodaja tok napitka, u pauzi predstave, značajno povećala u odnosu na druga pića. Kasnije su mnoge zemlje donijele zakon kojim se zabranjuje korištenje ove tehnike u reklamne svrhe. Ali, ako sami napravimo svoj video i u njega ubacimo subliminalne afirmacije, po svojoj želji, možemo postići zadivljujuće rezultate. To se može uraditi pomoću posebnih programa, ali najjednostavniji i svima dostupan način su Power Point prezentacije. Ako nemate MS Office, možete koristiti Open Office koji je potpuno besplatan. Dakle, izaberite neke lijepe fotografije od kojih ćete sastaviti prezentaciju, dodajte pozadinsku glazbu koja vam je ugodna za slušanje i svakih 30 do 40 sekundi, ubacite afirmaciju u trajanju od 30 ms. Unutar jedne prezentacije ugradite 3 do 5 afirmacija. Kako to djeluje? Postoje razna objašnjenja, ali suština je u tome da se na taj način preskače svjesni um koji postavlja ograničenja i filtrira informacije koje odlaze u podsvijest. Zašto je važno da se te afirmacije smjeste u podsvijest? Zato što većina ljudi ne djeluje na svjesnoj razini, nego djeluje automatski na osnovu kodova (sustava vjerovanja) koji su spremljeni u podsvijesti. Ako nagativna vjerovanja, na ovaj način, zamijenimo pozitivnim afirmacijama, možemo očekivati dobre rezultate, jer će naše automatske reakcije biti pozitivno usmjerene.
Subliminalni audio
Napisao sam nešto o subliminalnom videu, a sada želim nešto reći o subliminalnom audiu. Teorija koja stoji iza ovoga je potpuna ista, dakle, zaobilaženje prepreka koje postavlja svjesni um i prenošenje sugestija (afirmacija) u takozvani podsvjesni um. Kako se to radi? Vrlo je jednostavno, ali će vam biti potreban neki specijaliziran program za uređivanje zvuka. Cool Edit je dobar izbor. Najprije snimite sebe kako izgovarate afirmacije koje si želite "uprogramirati" u svoj sustav vjerovanja. U Cool Edit učitajte svoj omiljeni glazbeni broj. Nešto što volite, što vas uzbuđuje i uzdiže vaše raspoloženje. Ili barem nešto što vam neće jako brzo dosaditi. Nakon toga kombinirajte ova dva zvuka: glazbenu podlogu i izgovaranje afirmacija, ali tako da afirmacije budu, gotovo, nečujne. Na taj način, žvučna vibracija vaših afirmacija će biti prisutna, ali je svjesni um neće registrirati i tako je neće blokirati. Međutim, podsvjesni dio uma, će vrlo lako prepoznati vaše riječi i ugraditi u svoj sustav. Ne moram ni spominjati da ovakav audio zapis možete staviti na svoj mp3 player i slušati ga u svakoj prilici. Ah, da. S vremena na vrijeme, promijenite glazbenu podlogu i dodajte nove afirmacije. Sretno vam reprogramiranje
Izvor je Aletrnativa forum.
Nekako mi se bas cini da bi dobro funkcionisale, pogotovo ova sa videom. :zdravica:
Licni razvoj
Posts: 2
Joined: 23 Jun 2015, 09:52

Re: Afirmacije

Post by Licni razvoj »

Vidim da su afirmacije postale jako popularne i da mnogi ljudi ponavljaju te recenice, cak su se afirmacije Lujze Hej pojavile i na flasi jedne mineralne vode. Ovo sto je Artist pronasla je takodje zanimljivo, ali...

Ono sto ja koristim za spustanje afirmacija u podsvest je PSTEC. Samo jedno pustanje trake "PSTEC pozitiv" vise vredi od sto ponavljanja afirmacije. Ali, osim toga, sta je sa negativnim osecanjima i negativnim dogadjajima iz proslosti? Oni smetaju afirmacijama i neutralisu ih. Zato se prvo koristi PSTEC klik trek audio traka za brisanje i neutralisanje negativnih osecanja. Tek tada afirmacija mnogo lakse prodire u podsvest.

Zato vam preporucujem PSTEC tehniku, potrazite je na netu.
Post Reply