Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
profajler
Posts: 3
Joined: 10 Jul 2013, 10:12

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by profajler »

Prisao sam decku koji radi u tempo-u, nisam mogao da nadjem neke stvari, kad mi je ponudio papir i hemijsku da napisem sta ga pitam...primetio sam da ne cuje i ne govori...Zahvalan sam jer ja to sve mogu, nesto mi se promenilo u glavi od toga dana...
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by pozitiva »

profajler , divno :bravo: :drugari: i dobrodosao! :zdravica: :drugari:

elem
probudilo me jutros ovako rano osecaj zahvalnosti
pa da krenem
Zahvalna sam pre svega mome divnom suprugu koji me podrzava u svemu ovome sto sada radim, sto ima razumevanja i strpljenja i sto cuva nasu ceru dok imam predavanja
i dok se pripremam za pomenuto.
Zahvalna sam Univerzumu kada sam zamolila da moja cera ostane kraj mene nocas a ne kod babice svoje, zahvalna sam ceri na njenoj bezgranicnoj bezuslovnoj ljubavi. :andjeo: andjelu moj
Hvala meni tj samoj sebi jer sam ovakva kakva sam i sto umem da volim i sebe i druge. :D

Dalje zahvlana sam ponovo Univerzumu jer mi je poslao divne ljude u moj zivot, pocevsi od gute koji me je uputio na ovaj forum, zahvalna sam svim forumasima sto ste tu i bas takvi kakvi jeste. :drugari: :drugari:
Zahvalna sam Ziki, Denvicici, clanici, najzad i DC,monji,tanjusi, misi, zoranu,sarah,jaspis, tanitici koji su slali energiju, jer nisu mogli doci .
HVala vam, osetili smo :) :veselica: :veselica: :veselica:

Hvala nasim dragim forumasima koji su dosli da se druzimo i zajedno napredujemo, John Work HVALA, neizmerno jer si nas odusevio pojavom, par recenica koje smo razmenili shvatila sam koliko si divan otvoren i pozitivan,
Mare, joaj mare, mare, dosao je iz BG HVALA!!!
i kaze dok je dolazio svi exitasi a ko bi pomislio da on ide na predavanje u NS? haha :rofl: :zdravica:
Mare profo, tako si me nasmejao. HVALA
Mare vedrog duha, pametnih misli, dobrocudan i pozitivan i da znas i meni si ulepsao dan :veselica: :veselica: :veselica:
Hvala sto si dosao.
Gagice, mila moja hvala, jer znam da i ti pomeras tektonske gradjevine voljom, zeljom i verom u sebe i ZP
Hvala sto si dosla!!!! :drugari: :ruzha:
novi clanovi uskoro- mislim da je Marko ako se dobro secam i njegova drugarica Milica
Hvala sto ste vasom milom pozitivnom energijom bila sa nama , osetila sam to! :drugari: :ruzha:
Andrea draga sa cvetom u kosi i leprasavom flamenko suknjom, uvek pozitivna hvala sto si dosla da se podsetis da je misliti pozitivno od samog jutra nesto najdivnije od svega!!! :drugari: :veselica:
Mila, Mila, Mila moja divnaaaaa mila sta reci hvala, sto si dosla u NS, i eto znam koliko ti je ovo znacilo u ovom momentu, slatkice moja.
Jasmina,(mislim da se tako zoves) :) o reiki moja i to treci stepen, hvala sto si dosla!! Osetila sam tvoju mudru mirnu energiju, staozenu i finu.
Hvala
Sanja, divna Sanja, dodji nam uvek, videla sam osmeh na tvom licu pre nego si otisla a nisam stigla da te zagrlim
Hvala ti sto si dosla
Monika , slatka devojka, mirna i tiha, volela bih te opet videti, na casici razgovora :drugari: :zdravica:

Ana moja divna Ana, ti koja si spremna na promene i stalno napredujes , hvala sto izdvojila vreme i dosla da se druzis sa nama

I mojoj drugarici hvala, i nadam se da ce se jednog dana potpuno probuditi i shvatiti da sve sto ona priozvodi u svom umu to je to
nema nista drigo do toga
no u svakom slucaju hvala sto si bila, jer verujem da ce i ovo ostaviti traga u tvom umu
Hvala svima onima koji su iz nekih opravdajucih razloga javili da ne mogu doci
hvala vam na uvidjavnosti da se javite da necete stici i hvala vam sto ste mislili na nas dok smo imali predavanje.
Vidimo se sledeci put :)

i eto sad stigoh do ekipe i tima:
HVALA LECI, VINA I IVANE NA OVOM ISKUSTVU, OTVORENOSTI :drugari: :ruzha: I HVALA STO STE ME PRIHVATILI BAS OVAKVU KAKVA SAM, JER SAM SE I JA PRIHVATILA OVAKVA KAKVA SAM, STRUJA, ENERGICNA, VRCAVA, CIGRA, I BRBLJIVA :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
TO SAM JA
HVALA TI UNIVERZUME
HVALA TI ZIVOTE!!!
KAZEM ZIVOTU DA I SIRIM RUKE!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tanjusa »

Zahvalna sam što sam na ovaj svijet došla sa dodatnom opremom :D (snagom, unutrašnjim znanjem, jakom intuicijom) koje mi je omogućilo da budem komplentna, srećna i budna:)

Pozitiva, zahvalna sam na svim tvojim divnim budućim predavanjima koje ću i ja slušati :bravo:
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA na tome što je moja mama pozvana na razgovor za posao!!!! I još više hvala jer time raste prilika da se i ja uskoro zaposlim!!!!!!! HVAAAALAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Krijesnica wrote:HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA na tome što je moja mama pozvana na razgovor za posao!!!! I još više hvala jer time raste prilika da se i ja uskoro zaposlim!!!!!!! HVAAAALAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
E bas mi je drago sto vam se zelje ispunjavaju.
A ja sam u ovom trenutku zahvalna Majklu Dzeksonu sto nam je podario predivnu muziku uz koju djuskam...
(zasto nema smajli koji svira, peva i djuska????)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
profajler
Posts: 3
Joined: 10 Jul 2013, 10:12

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by profajler »

hvala internetu na ovim interesantnim ljudima :totalnolud:
MilicaM
Posts: 3
Joined: 17 Jul 2013, 18:47

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by MilicaM »

zahvalna sam zbog kolicine ljubavi koju osecam prema svom momku koji spava pored mene dok ovo pisem
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala Ti što vidim, znam i razumijem.
Hvala Ti jer sam ponovno osvijestila svoju beskrajnu moć.
Hvala Ti jer sam danas imala prilike pomoći starijoj ženi da iznese svoje teške torbe iz autobusa.
Hvala Ti na ugodnoj šetnji, kavi i razgovoru s prijateljicom.
Hvala Ti što mi je prijateljica ponudila da joj budem cimerica kada krene na faks.
Hvala Ti što sam se sjetila vlastitog prava na slobodu i stvaranje.
Hvala Ti što sam se sjetila da mi je jedina dužnost voljeti, voljeti i ništa više.
Hvala Ti što sam svjesna da sam tu kako bi ovaj svijet bio doživljen.
Hvala Ti što znam da sam potrebna ovdje i sada.
Hvala Ti jer sam živa.

I, dakako, hvala Ti na ovom forumu i predivnim ljudima s kojima se ovdje svakodnevno susrećem i razmjenjujem riječi i misli prepune ljubavi, mira i razumijevanja.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Hvala svima koji su danas na ovom tropskom danu radili posebno onima koji su radili napolju:
vozačima gradskog prevoza, čistačima, prodavcima sladoleda, radnicima u pekarama i grilovima, zdravstvenim radnicima, poštarima, konobarima, policajcima i saobraćajcima, prodavcima na pijaci, obezbedjenju na raznim objektima, vatrogascima, tv reporterima, kamermanima, fizičkim radnicima koji prave mostove, ceste, škole, kopaju kanale..., poljoprivrednicima, radnicima na benzinskim pumpama, ma svima na svetu...Sve vas volim, postujem, cenim i veoma sam vam zahvalna... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala za sve.
Post Reply