Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Post Reply
User avatar
BIONA
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2012, 17:03
Location: Sarajevo

Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by BIONA »

Kada osjecamo istinsku zahvalnost, Univerzum nam salje jos vise izobilja ;)

Jako volim ovu temu, a ovdje mozemo pisati na cemu smo sve zahvalni, pa i na najmanjim sitnicama !


Kao prvo hvala vam na pokretanju ovog foruma ;)
Last edited by BIONA on 20 Aug 2012, 23:06, edited 1 time in total.
Cherish your visions and your dreams as they are the children of your soul, the blueprints of your ultimate achievements." - Napoleon Hill
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: ZAHVALNOST

Post by Sunrise »

Dobra tema. Inace, skoro dvije godine sam vodio dnevnik zahvalnosti, gdje sam svako vece pisao o 5 stvari za koje sam zahvalan tog dana (ili uopste u zivotu).
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: ZAHVALNOST

Post by Ja_mogu_sve »

Super je tema, mnogo nas je skoro uvek nezahvalno za ono sto ima, recimo primer kada svaki dan imamo normalno struje mi je ne primecujemo i ne cenimo, a onda kad nestane na sat i dva tada primetimo da je nema i fali nam i bili bi zahvalni da je opet bude, tako je i sa ostalim stvarima u zivotu, da bi bili srecni trebamo uvek biti zahvalni na onome sto imamo i biti srecni zbog toga, a onda nam dolazi jos puno toga sto zelimo
vesna
Posts: 9
Joined: 19 Aug 2012, 22:58
Location: Kikinda

Re: ZAHVALNOST

Post by vesna »

Zahvaljujem se na predivnom jutru.

Po jutru se dan poznaje.

Zahvaljujem se Bogu sto mi je podario sina.
Zahvaljujem se Bogu sto imam divnog muza.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: ZAHVALNOST

Post by Mila »

Zahvalana sam Univerzumu sto me je upoznao sa Zakonom privlacnosti; zahvalna sam sto smo moji najdrazi i ja zdravi; zahvalna sam sto ima divne, zaista divne prijatelje i divnog momka.

Zanimljiva mi je jedna pojava... Neki ljudi ocekuju dobro u zivotu, a ne umeju da kazu "hvala" ni za najobicnije stvari koje neko ucini za njih. Kada ti neko otvori vrata, propusti te u redu u prodavnici (jer u korpi imas mnogo manje stvari od njega), kada ti uputi kompliment i slicno; da ne govorim o nekoj konkretnoj pomoci... a ti ne umes ni da se zahvalis, pa stvarno, na osnovu cega ocekujes dobro u zivotu? Lepo je to objasnila Lujza Hej: "Ono sto dajes, to ti se i vraca".
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
BIONA
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2012, 17:03
Location: Sarajevo

Re: ZAHVALNOST

Post by BIONA »

Zahvalna sam prije svega na zdravlju !
Zahvalna sam na najdivnijem momku kojeg sam mogla upoznati ! :)
Zahvalna sam na lijepom vremenu! :D
Zahvalna sam na SVEMU ! :D
Cherish your visions and your dreams as they are the children of your soul, the blueprints of your ultimate achievements." - Napoleon Hill
User avatar
Tijana
Posts: 22
Joined: 19 Aug 2012, 21:16
Location: Backa Palanka

Re: ZAHVALNOST

Post by Tijana »

Na svemu, nista drugacije od prethodnih odgovora :)
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: ZAHVALNOST

Post by Mina u Sreci »

oooo...kako divna tema! hvala na temi!

Hvala na tome sto postoji toliko divnih, aktivnih, budnih ljudi.
Hvala sto zele da se upoznaju,
izmenjuju iskustva,
uzivaju zajedno,
bodre se,
kreiraju,
osvetljavaju svoje zivote lepim recima
Hvala na tome, sto sam u prilici da kontaktiram sa njima.
Podeljena radost, je veca!
hvala, hvala, hvala na tome sto postojite!
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: ZAHVALNOST

Post by mima »

...
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:17, edited 1 time in total.
User avatar
Nina
Posts: 10
Joined: 19 Aug 2012, 20:46

Re: ZAHVALNOST

Post by Nina »

Nikada nisam bila jutarnji tip osobe. Da vam dočaram : ustajem u pola 7 a ćutim najmanje do 10. Pijem kafu na poslu i namrgođeno ćutim, na to su se navikli već svi ljudi koji su ikada u posljednjih 12 godina radili sa mnom. Ali od kad sam krenula odmah ujutro kad otvorim oči i dok još pospano ležim u krevetu sjećati se i ponavljati sve za šta sam zahvalna bez obzira koliko maleno ili logično bilo preporodila sam se. Ne da ne ćutim nego se i smijem. U pola 8 ujutro. Ljudi ne mogu da vjeruju :D
Čim otvorim oči budem zahvalna što sam se uopšte probudila, što imam krov nad glavom i šta za jesti, što mogu sama ustati iz kreveta, što imam posao, što pored mene u sobi spava prekrasni, zdravi i pametni mali dječak, što u sebi imam sve što mi je potrebno da budem srećna, što sam jaka i neovisna, što sam uspjela napraviti toliko toga u životu.... Lista je svakim danom sve duža a ja se sve bolje osjećam
Praznici su u nama!
Post Reply