Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Hitheroad91 »

Zahvaljujem se suncu,nebesima .. Ponizno se ovde zahvaljujem visoj inteligenciji na svom zivotu i spletu okolnosti koji su me doveli dovde... Hvala na strpljenju i ljubavi... Hvala na predivnim ljudima koji me okruzuju.. Hvala vama svima ovde , podrzavam vas jako..
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by leci »

Zahvalna sam svakom iskustvu koje je prisutno u mom život, ma kako ono bilo izazovno ili predivno, jer me korak po korak dovodi pravoj istinskoj kući, onom što jesam, biću!
Image Image
Image
rajka
Posts: 28
Joined: 09 Sep 2012, 23:49

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by rajka »

Zahvalna sam Univerzumu i Zakonu Privlacenja sto sam juce dobila na poklon knjigu Dr Goge Kostic "U pravu si al bas me briga" Kada sam cula za knjigu pozelela sam da je imam u nadi da ce mi je Univerzum dostaviti i tako je i bilo...Hvala mu! Pozdrav svim forumasima :svekul:
User avatar
Akasha
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2013, 17:00

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Akasha »

Zahvalna sam zato što uvek imam sve što mi treba, što sam okružena ljudima koji me vole i što svaki dan nešto novo naučim.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jovanajovana10 »

Bravo Akasha !
dobro ti nama dosla
super si :)

ja sam zahvalna za krovom nad glavom :) zahvalna sam zidovima i podovima i tome sto konacno , nismo podstanari :))))
:zdravica: :zdravica: :zdravica:
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by najzad »

Zahvalna sam na mogucnostima koje mi ovaj grad pruza.Tako sam juce "eskivirala"kanikulu i na najbolji moguci nacin iskoristila dan. Prvo ranom setnjom uz Dunav po obicaju sa mojom cetvoronoznom ljubimicom koja je presretna uz mene imala prelepe trenutke, zatim sam sa sinom otisla u muzej lepih umetnosti gde smo na tenane dve prekrasne izlozbe imali na raspolaganju a onda smo utiske sredjivali u setnji medju stoletnim stablima parka u neposrednoj blizini da bi se i u predvecerje jos jedanputa prosetali naravno opet sa dragom kucom ovoga puta kroz park ispred nase kuce.
Zahvalna sam sto mi se ukazala prilika da na moru kupim divne knjige i sada ih mogu citati i da mi sve dolazi u pravom momentu za moj dalji rast i na moju radost.
Takodje sam zahvalna da sam uspela da pronadjem i kupim blender sa staklenom posudom, koji se lako pere i ne prima mirise pa mi sve olaksava i sa uzivanjem pripremam sveze papice.
Zahvalna sam jer mi je super ovde sa vama i sto uvek nesto novo mogu da naucim, podelim iskustvo, da se napunim pozitivnom energijom, odmorim dusu pokupim i predam dalje ljubav.
Zahvalna sam zivotu i zato sto umem da zivim.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam sto sam danas neopisivo srećna a nemam pojma sto...
Ceo dan djuskam i stizu mi samo lepe vesti, jedna za drugom...extra...
Zahvalna sam sto postoji ovo mesto da mogu sa vama to da podelim...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam jer je lep i sunčan dan. Zahvalna sam je leto izgleda baš onako kako želim, mnogo sunca, sve boje ove planete su došle do izražaja, ljudi se kupaju, neko prvi put danas naučio da pliva, pa je garantovano srećan, presrećan, što ne mora nositi više mišiće na naduvavanje...
Zahvalna sam kad vidim da su fontane ovog grada u funkciji jer golubovi, vrapci, vrane, psi i mace lutalice (ili bolje rečeno slobodne zveri) imaju gde da piju i rashladjuju se...
Zahvalna sam jer ljudi vode brigu o cveću i ostalim biljkama, zalivaju noću i tako održavaju planetu lepšom...zahvalna sam što osećam tu ljubav izmedju čoveka i prirode kad vidim kako se neguju biljke i parkovi.
Zahvalna sam što postoje naočale za sunce pa možeš lepo da meračiš okolinu i uživaš u pogledu...
Zahvalna sam što postoje klima uredjaji sa kojima je leto ugodnije...zahvalna sam svima koji su učestvovali u smišljanju, izradi, distribuciji, prodaji, skladištenju, proknjižavanju i kupovini i isplativosti tih klima uredjaja.
Zahvalna sam svim čistačima i peračima planete. Hvala svima koji danas nešto čiste, peru, peglaju, poliraju...zbog vas je ovo mesto sve lepše i lepše...hvala radnicima čistoće što svaku noć nose djubre, hvla tetama koje brišu javne toalete, privatne toalete, koje metu ispred prodavnica, koje ribaju stubišta zgrada i nose otpad, a da većina to nikad ni ne primeti...hvala svima od tih teta i čika do puževa čistača akvarijuma... :bravo:
Zahvalna sam nebesima što sam zdrava i zahvalna sam na svemu što posedujem i na svim lepim ljudima i iskustvima koja sam doživela. Hvala ti Bogo što imam i mini laptop i internet pa mogu ovo da kuckam.
Volim vas sve...Uživajte... :ruzha:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Zahvalan sam, neizmerno sam zahvalan.
Zahvalan sam za sve što sam imao, za sve što imam i za sve što ću da imam.
Zahvalan sam za novi život, za produženje života.
Zahvalan sam doktoru koji je odmah postavio dijagnozu bez koga bi se sada pričalo da sam bio zdrav i odjednom BUM, nema ga više.
Zahvalan sam doktoru koji me je operisao iako me je rasporio kao Miloš Obilić Murata.
Zahvalan sam svom bolničkom osoblju a posebno sestrama koje su mi pružile divnu negu.
Zahvalan sam svim davaocima krvi jer bez njih ne bih preživeo.
Zahvalan sam mom Anđelu Čuvaru, svim Anđelima i Višim Spirutualnim Bićima.
Zahvalan sam celom timu doktora (njih 5) koji su mi pomogli prilikom oporavka.
Zahvalan sam svojoj biološkoj i duhovnoj porodici.
Posebno sam zahvalan svome sinu Miši koji je svakodnevno putovao 80 Km, posle noćne smene i još uvek to čini, da bi bio uz mene. Bez njega ne bih bio u stanju da opstanem sam u kući.
Zahvalan sam mojoj novoj porodici, Ratnicima Svetlosti, koji su svojom Energijom doprineli da danas budem na rapidnom putu oporavka. Posebna zahvalnost ide Zdenki koja je uspela da pronađe gde sam i šta je samnom (ZTS – Zdenkina tajna služba) i da preko Kafića obavesti članove foruma. Isto tako zahvalnost ide i Zokici52 i Leci kao i velikom broju forumaša za uspešno slanje pozitivne Energije koja je urodila plodom.
Zahvalan sam svima koji čitaju moje postove koji imaju za cilj da stvore pozitivno raspoloženje, izmame osmehz na usnama i pokažu da život treba da bude balans ozbiljnosti i šale, veselosti i radosti.

HVALA,HVALA, HVALA.

Veliki virtualni zagrljaj i poljubac uz zelju da to uskoro bude i uzivo.
bandicam 2012-06-01 10-47-21-857.jpg
bandicam 2012-06-01 10-47-21-857.jpg (166.3 KiB) Viewed 600 times
image6.gif
image6.gif (114.89 KiB) Viewed 600 times
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Takođe sam zahvalan što sam pronašao radnju gde sam kupio makedonski sir, kačkavalj, ajvar, pečenu papriku (salata u ulju i sirćetu), sremsku kobasicu, napolitanke, halvu, ratluk, kiki bonbone i još po nešto. Sada ću da imam divan doručak uz kiselo mleko bakanski stil.

Jel neko voljan da mi se pridruži? :bravo: :lud: :aloalo: :ludiranje: :totalnolud: :veselica:
Post Reply