Subjektivna komunikacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Felisiti »

Jao, jao, ma predivnoooo!!! :) :) :)
Štipni sebe i videćeš da jeste stvarno, uživaj u vašem divnom odnosu koji si kreirala. :)
Kažeš nije ti fizički blizu, a možda se i tu desi neočekivan preokret, uvek veruj u čuda!
Sigurno je podsvesno čuo reči koje si mu upućivala, tehnika radi kao švajcarski sat, posle onoga što mi se poslednje desilo, uverena sam 110 %.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Subjektivna komunikacija

Post by John Work »

Krijesnice drago mi je!

A drago mi je i da čujem da tehnika radi pa da je probam i ja. što da ne, hvala vam! :)
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Hvala vam :mrgreen:

Ja sam još izvan sebe, treba mi vremena da apsorbiram sve ovo...jel moguće da je moja želja ispunjena, onako, od riječi do riječi?! :lol:
User avatar
Summer
Posts: 12
Joined: 29 Oct 2012, 13:52

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Summer »

Caos! Ljudi treba mi mala pomoc. Meni se veoma svidja ova tehnika, medjutim vec drugu noc ja se ne budem :-(
Na koji nacin pred spavanje govorite svojoj potsvesti, da li upotrebljavate neku posebnu metodu?
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Summer, iskreno, meni je ovo buđenje usred noći bilo sasvim nepotrebno. Slabo spavam pa mi nije padalo na pamet da se ovako teroriziram. :D Kod mene je tehnika radila tako što sam 2-3 večeri za redom na papir pisala osobi ono što joj želim reći. Potom bih to jedanput pročitala i išla spavati. Još treba uzeti u obzir da tu osobu nisam tada niti poznavala, znači privlačila sam u život nekog novog. Rezultati su veličanstveni.
User avatar
Summer
Posts: 12
Joined: 29 Oct 2012, 13:52

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Summer »

Hmm, prakticna modifikacija!!! Nije mi to palo na pamet :-) Hvala!
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Brida »

Imam neko slicno iskustvo.Ponekad razmisljam o tome kako voljena osoba misli na mene...Gledam njegovim ocima sebe.Uvek ispadne ok.
Mozda je to neka vrsta telepatije,moc volje...
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Osoba koju sam upoznala zahvaljujući subjektivnoj komunikaciji je neku večer isprobala istu stvar sa mnom... Ja to najprije nisam znala, nego sam se tu noć bez nekog razloga probudila oko 4 sata, okrenula sam se na drugu stranu i zaspala. Ujutro dobivam poruku od te osobe da se probudila oko 4 sata u noći i čitala mi pismo koje je napisala. :D Naravno da trenutno nisam svjesna poruke, ali znam da je pohranjena u podsvijesti i da će to zasigurno utjecati na daljnji razvoj našeg odnosa. :)
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Felisiti »

Kakve podudarnosti, da i on zna za ovu tehniku! Odavno više ni ne sumnjam, a ovo je još jedan od dokaza da stvarno radi :bravo: :bravo:

Nešto razmišljam, da probam subjektivnu sama na sebi, da probam da utisnem u podsvest neke afirmacije koje mi nikako ne ulaze u glavu, ponavljam ih kao papagaj, već više pobeleh, ali neće pa neće. :budala:

p.s. Mnogo ti je lep novi avatar. :ruzha:
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Ako se mene pita, izgovaranje afirmacija je već subjektivna komunikacija sa samom sobom. Možda bi čak i moglo pomoći to da se probudiš usred noći i izgovoriš ih nekoliko puta, jer odmah potom toneš u san, a tako ti se automatski afirmacije pohranjuju u podsvijesti. Vidiš, sad si mi dala ideju, mogla bih ja to pokušati :D Na mene su se odmah zalijepila afirmacije u vezi ljubavi, radosti i prijatelja, ali one koje su vezane za novac i posao mi teško ulaze u glavu...tu ipak imam malo jače programe, pa treba više vremena i truda da ih se zamijeni novima.

I hvala ti na pohvali za sliku <3 Sva sam si u znaku ljubavi ovih dana :D
Post Reply