Subjektivna komunikacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Stars
Posts: 25
Joined: 07 Feb 2013, 22:17

Subjektivna komunikacija

Post by Stars »

Ima li neko iskustva sa subjektivnom komunikacijom? Kako bi to trebalo da se odvija? I naravno ako neko vec ima iskustva da prenese rezultate ! :)
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Što bi točno trebala značiti subjektivna komunikacija? :oops:
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Felisiti »

Subjektivna komunikacija je odlična kad želiš razrešiti problem sa nekim ili mu želiš nešto reći što ti baš i nije ugodno izgovoriti u stvarnosti.

Radi se tako što zapišeš u toku dana šta bi toj nekoj osobi želela da kažeš, ne postavljaš joj pitanja i ne upućuješ nikakve negativne rečenice, već samo ispričaš šta ti je na srcu. Šta osećaš, želiš, misliš u vezi vašeg odnosa.
Neposredno pred spavanje, ali ne popodnevno već noćno, kažeš svojoj podsvesti - Želim da se probudim u idealno doba noći i subjektivno komuniciram sa... (pa navedeš ime i prezime te osobe). U toku noći ćeš se probuditi kad tvoja podsvest utvrdi da je to najbolje vreme za oboje, da je um te druge osobe prijemčljiv za primanje podataka.
Kada se probudiš, pročitaš u sebi ono što si napisala misleći na tu osobu i zaspiš ponovo.
Može i bez pisanja, ako znaš šta ćeš reći, mada je možda bolje da onako buntovan ne mozgaš koje si reči htela da uputiš nekom.

Subjektivna se radi tri noći za redom pa se onda pravi pauza od tri noći i nastavlja se opet u krug, sve dok osećaš potrebu.
Deluje provereno, radim je po potrebi, a to je metod iz Silve.
U ta tri dana pauze između subjektivne, ne treba da kontaktiraš osobu, ona će se nekako obratiti tebi (ili direktno, ili preko nekoga možda).

Ova tehnika sigurno radi, čak i ako nema rezultata duže vreme posle subjektivne, treba biti strpljiv i verovati. Čini mi se da čak i ako ne veruješ, radi. Ja se nisam nešto preterano ubila od verovanja kad sam je probala, pa je ipak radila kao satić. :)

Meni se javila osoba sa kojom sam htela ponovo uspostaviti kontakt a nismo se čule duuuugoooo, s tim da je ja nisam kontaktirala, sama se pojavila. A razgovor je tekao kao da me je odista čula dok sam sa njom razgovarala subjektivno. :shock:
Nije to jedini primer, isprobavala sam je više puta i verujte da radi. :)

E da, ako se u toku noći nijednom ne probudite, ne treba se obeshrabriti, već pokušati sledeće noći. Ili ako se budite više puta, možete se više puta obraćati osobi, od viška glava ne boli. :)
Stars
Posts: 25
Joined: 07 Feb 2013, 22:17

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Stars »

Hvala Felisiti :) Lijepo si to objasnila, mislim da sam shvatila kako funkcionise, probacu odmah veceras :) I naravno cim budem imala rezultate, dijelim ih sa vama :D
Krijesnica

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Krijesnica »

Taman me nesanica pere dvije-tri noći, ako se nastavi ovo bih mogla isprobati :O

Hvala ti na objašnjenju...ja sam dosad radila nešto slično dok sam meditirala, nisam to činila baš intenzivno ali bilo je pomaka... Na primjer, meditiram misleći na događaj koji me je povrijedio ili naljutio, onda na određeni način "probavljam" osjećaje vezane uz to, i na kraju zamislim osobu s kojom sam imala taj konflikt i tada joj govorim sve što joj želim reći. Uglavnom bih se s tom osobom pomirila u roku dan-dva.

Jako mi se sviđa ovo što si opisala, ali sada me zanima..da li bi se ta tehnika mogla kombinirati s vizualizacijom novog savršenog partnera? Na primjer, zamislim osobu kakvu želim upoznati, i onda tokom noći njoj odašiljem poruke...možda bi to moglo ubrzati proces upoznavanja osobe i usput uskladiti naše misli i komunikaciju? Postoji li uopće mogućnost nečeg takvog? xD
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Felisiti »

Krijesnice, veoma si kreativna, tako nešto mi nikada ne bi palo na pamet. :)

Nisam čula za tu kombinaciju, da putem subjektivne razgovaraš sa budućim partnerom, ali ideja ti je odlična, zašto ne pokušati? On svakako postoji i kad mu budeš upućivala misli, Univerzum će ih sigurno isporučiti na pravu adresu, posebno što još i radiš vizualizacije na tu temu.
Samo umesto imena i prezimena kažeš svojoj podsvesti da želiš da razgovaraš sa idealnom osobom za tebe.

Držim ti palčeve, da ti ga Univerzum "isporuči" što pre! :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Subjektivna komunikacija

Post by jaspis »

Heh, pa i ja sa svojim buducim razgovaram u mislima, onako spontano, bez neke odredene tehnike ili namjere...
Ako uzivam i lijepo mi je kazem mu kako bi bilo lijepo da je sad tu kraj mene
Ako se osjecam usamljeno onda ga pitam da di je vec jednom i sta ceka :) :) :)
cesto mu se obratim i pred spavanje
Ako jedem nesto fino ili slusam neku pjesmu ili citam dobru knjigu razmisljam da li bi se i njemu to svidjelo i da li bi mogli u tome skupa uzivati
Eh, da on zna kolko mislim na njega i kolko ga spominjem stucalo bi mu se citav dan :P
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Stars
Posts: 25
Joined: 07 Feb 2013, 22:17

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Stars »

Nakon dvije noci praktikovanja subjektivne komunikacije sa jednom osobom, javi mi se ta osoba i skoro da se posvadjosmo, nista od one pozitivne komunikacije koju sam ja zamislila :cry:
Treba li da ponovo pokusam ili ?? :roll:
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Felisiti »

Stars wrote:Nakon dvije noci praktikovanja subjektivne komunikacije sa jednom osobom, javi mi se ta osoba i skoro da se posvadjosmo, nista od one pozitivne komunikacije koju sam ja zamislila :cry:
Treba li da ponovo pokusam ili ?? :roll:
Draga Stars, dve noći je rano za rezultate, ne obeshrabruj se već nastavi i dalje. Potrebne su najmanje tri noći da bi završila jedan ciklus, a ako je konflikt između vas većih razmera, trebaće ti još nekoliko ciklusa.
Možeš i preko dana da toj osobi upućuješ lepe misli, ako praktikuješ hoponopono, ubaci i to, da bi ubrzala proces. :)

Zaista nemam nijedan primer iz svog iskustva kada subjektivna nije dala rezultate, u najtežem slučaju (a to je bio baaaš težak slučaj, nemoguća misija bolje rečeno) mi je trebalo par meseci da se situacija razreši na najbolji mogući način. Ali, vredelo je.

Sve zavisi od situacije, tamo gde imamo manji problem, pre ćemo ga razrešiti, a ako je veći, ni to nije nemoguće, samo treba malo više truda i vremena. :)
Stars
Posts: 25
Joined: 07 Feb 2013, 22:17

Re: Subjektivna komunikacija

Post by Stars »

Hvala Felisiti! Nisam ja ocekivala da mi se uopste javi tako brzi, ali kad se javila onda sam valjda ocekivala da to bude pozitivno, onako kako sam ja to zamislila, pa me to malo razocaralo, ali ne treba biti nestrpljiv, istrajacu, morace se razrjesiti pozitivno :)
Post Reply