Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Buki »

Linda, možda ti ovo bude od koristi:
Dr. Robert V. Gerard
PROMIJENITE SVOJU DNK
http://www.antropozofija.org/articles/p ... %20DNK.pdf
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Linda »

hvala puno!
Javicu utiske kad je procitam.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Član 257 »

Meni je odradjena Tesla metamorfoza. I mislim da je to najpametnija stvar koju sam privukla u životu. To je slanje određene frekvencije talasa na daljinu. U cilju lečenja i promene dnk. Ja sam to iskusila i probala i verujem u to.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by nikola »

Cao clan 257, Kazes da si odradila Tesla metamorfozu... da li je to svetlosno telo, ili nesto drugo? Bas me interesuje kako se osecas posle toga? :)
User avatar
Dionitrix
Posts: 16
Joined: 29 Mar 2013, 10:12
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Dionitrix »

Ja sam radio nešto slično, ali povezivanje na Crystaline Grid, i slanje ogromnih količina energije, ljubavi i svetlosti, pogotovo u mesta koja su nestabilna sa njom, i kako bi se neki ciklusi završili, ili konvertovali u druge energije. Pomagao sam dosta. A i za naše područje sam takođe, pogotovo u kritičnim danima. Sad neko vreme nisam, ali ću nastaviti to i dalje da radim, jer znam da ima efekta.

Love and Light
-D
"Za sve one koji otvaraju kapije srca, daju se odgovori na sva pitanja. Zato hrabro, svim srcem napred, i ne dajte da vas prošlost prati, već idite stazom Istine, a da bi znali šta vas čeka, morate gledati u ono što se nalazi ispred vas." -D
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Član 257 »

Nisam odradila svetlosno telo,ali hoću uskoro. Imam nameru da sebe obezbedim zdravljem do kraja života. Do sada sam imala 3 seanse na daljinu. Jedna mi je izlečila išijas koji je postojao 6 meseci za samo pola sata i nikad se nije vratio. Druga grip,takodje temperaturu i sve ono takodje za pola sata. Treća mi je pomogla pri otlanjanju ogromne tuge(dogadjaj u porodici). Osećaj je neverovatan. Dok se radi tesliranje,obuzme te divan osećaj mira,spokoja. Npr. može sad neko da vam zapali kuću i vi ste neverovatno tužni,u strahu,panici,a onda kad krenu da vam šalju tesline talase kao da neko dodje i odnese taj ružan osećaj i vi ne možete da verujete da vam kuća gori a vi osećate mir i sećam se da nisam mogla da verujem. Mogla bih danima da pričam o tesli,ali nemam mogućnost jer kuckam sad preko moba. Ja sam potpuno nesugestivna osoba,ali kad vam nešto u šta ne verujete izleči išijas za pola sata,nisam prestala da se čudim mesecima.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply