Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Dionitrix
Posts: 16
Joined: 29 Mar 2013, 10:12
Contact:

Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Dionitrix »

Pozdrav svima, drago mi je što se sve više pojavljuju ljudi slični meni, i želim da upoznam bića sličnih, ako ne i istih vibracija. Moje namere prema vama su isključivo i samo visokofrekventne i želim da se povežem i razvijem identična interesovanja zajedno sa vama. Čast mi je tačnije, da budem u društvu osoba čistog srca, jer znam da smo svi prošli kroz lepe i ružne periode, ali je glavni cilj bio taj da pronađemo naš životni cilj. Da se probudimo, i da shvatimo koja je naša svrha, da smo mi predivna bića, koja su bila izgubljena, i ovo je bio jedan od načina da razaznamo tamu od svetlosti. Moj put je bio težak, priznajem, i padao sam u razna iskušenja. Svi mi smo. Ali rezultat svega je pročišćenje i apsolutno drugačija realnost, koju percepiramo na visokim vibracijama, koje rastu, sve više svaki dan. Siguran sam da nisam jedini kome se ovo dešava, simultanost, dopunjavanje rečenica i sve veća želja da pomažemo drugim osobama kod kojih osetimo potrebu za time. Želim da pomognem svima i siguran sam da vi to isto želite, i znam da će ovo biti jedna lepa avantura za sve nas Ratnici. Samo da znate, da verujem u Vas, u ovo što radite, i shvatam to veoma ozbiljno, i daću sve od sebe da ovo uspe, što kroz aktivnu meditaciju i slanje velikih količina energije u područja gde je ona potrebna, što fizički, što kroz akte. Doduše, još uvek radim na sebi, ali znam da sve što stvaram stvaram zbog podizanja vibracija oko sebe. Znam da smo stacionirani tamo gde smo najpotrebniji, i da je naša svrha upravo to - da pomažemo, da forsiramo da se i ostali sete. Da se probude.....

Neću mnogo da dužim, samo da znate da vas volim, i da vas podržavam u svemu što radite, pogotovo u teškim momentima. Toliko od mene za sada...

Love and Light.
Dio

P.S. Evo jednog citata iz knjige koju trenutno pišem, ovo posvećujem....svima vama. Ma svima...

Ovo je, moje životno delo, to je moje sve, osećam da sve vas na koje nailazim, pronalazim s razlogom i siguran sam da je ovo osećanje obostrano. Želim da ovo potraje večno, ili dovoljno da osetim da je sakupilo sve ono čega sam svestan, a da je pravi trag bio onaj koji je na kraju sve njih ujedinio kreirajući jedan savršen život, koji će nastaviti da stvara Eonima i Eonima. Sve ono na šta sam do sada naišao je bila nekompletna a ipak tako kompletna formula za Istine za kojima tragam. Nazivam ih, Sećanjima, Energijama, Večnostima.....“ -Budan 11. deo
"Za sve one koji otvaraju kapije srca, daju se odgovori na sva pitanja. Zato hrabro, svim srcem napred, i ne dajte da vas prošlost prati, već idite stazom Istine, a da bi znali šta vas čeka, morate gledati u ono što se nalazi ispred vas." -D
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Buki »

Dionitrix, po tebi, šta je tama, a šta svetlost? Koja je razlika izmedju ta dva?
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Član 257 »

Ja želim 257. primerak te knjige da dobijem na poklon sa potpisom i posvetom. :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by sarah »

Dionitrix iz tvojih reči dopire radosna rešenost prepuštanja, čitala sam i tvoj raniji post u kojem opisuješ svoja duhovna iskustva, i sve mislim da je ta tvoja otvorenost i spremnost za uzdizanjem, uzrok istog :)
Divno je kada čovek pređe rampu, kada ga pokreće inspiracija i lepota transcendetalnog, i to je po meni isto primer kako možemo rad na sebi pretvoriti u kreativni poduhvat :D
User avatar
Dionitrix
Posts: 16
Joined: 29 Mar 2013, 10:12
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Dionitrix »

Tama je manjak znanja, strah, zatvaranje, i niže frekvencije. Tama je prisutnost sumnje i nespremnost za shvatanje, nespremnost da se prihvati drugačija stvarnost, rekao bih, zadržavanje trenutnih denziteta i mišljenja, presecanje od kolektivne svesti, diskonekcija. Ali istovremeno bih rekao da je tu kako bi pokazala da postoji ono drugo, ali rekao bih da oboje nisu prisutni na istim talasnim dužinama. Dok je svetlost viši nivo, snažniji, otvoreniji, protok informacija, dotok energije i mudrosti. Slanje i primanje. Oboje su dobri ali se ne treba zadržavati na jednom, već treba kontrolisati oba. Tama je materija univerzuma, koja povezuje sve sa svrhom da se uči, koja joj daje razlog za postojanje, ali mislim da je dovoljno biti svestan nje, a ne biti......svestan samo nje. Po meni je svetlost shvatanje da oboje postoje da bi se razaznalo šta se desilo da bi se pritom rodilo nešto što bi pokazalo da je neki cilj prevaziđen i da počinje nešto novo, a oba su u suštini dobra. Smatram da oba postoje radi razvijanja tog balansa, i da bi znali da imamo izbor. Izbor je veoma bitan. Jer kada ne bi postojalo oboje, onda nikada ne bismo imali izbor, i to bi predstavljalo primoranost na jedno. Ovako postoji nešto što ti ga daje.....Tako ja to vidim. Kao iskustvo za dalje, poriv, motiv....

@Član257, važi, naravno. Biće, samo da uđem u dubinu, pređem sve mostove, provedem vreme sa onima koji su na tom putu, i zatvorim sva otvorena vrata. LnL
"Za sve one koji otvaraju kapije srca, daju se odgovori na sva pitanja. Zato hrabro, svim srcem napred, i ne dajte da vas prošlost prati, već idite stazom Istine, a da bi znali šta vas čeka, morate gledati u ono što se nalazi ispred vas." -D
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Buki »

Pa da, to je to :D
Sve si u principu rekao, nadovezao bih se samo, jednim primerom, kad osvetliš sobu ti vidiš sve šta se u njoj nalazi u njoj se može nalaziti i ljubav, a i strah. Isto tako u sobi koja nije osvetljena može se nalaziti i ljubav i strah. Fora je u tome da nije zlato sve što sija, ako ti soba svetli od svetla, ne znači da u njoj obitava ljubav ;)

Mada ti si sve to odlično objasnio :D

I da, svetlost i tama su isto, dok ih posmatramo kao dva različita pojma dotle smo u dualitetu, dobro-loše. Isto kao što ni vrućina ni hladnoća nisu dve različite stvari tako ni svetlo ni tama nisu različite stvari. Normalno, radimo i obitavamo u onom prostoru koji nam prija :D
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by sarah »

Dionitrix wrote:Po meni je svetlost shvatanje da oboje postoje da bi se razaznalo šta se desilo da bi se pritom rodilo nešto što bi pokazalo da je neki cilj prevaziđen i da počinje nešto novo, a oba su u suštini dobra. Smatram da oba postoje radi razvijanja tog balansa, i da bi znali da imamo izbor.
Oba su u suštini Dobra...Divno rečeno, kada se na pojave gleda iz jedne Više vizure, jako se lako uočavaju odgovori na Večita pitanja...A kada nam vibracija opada, mi često iste pojave gledamo parcijalno, pa nam tama zadaje patnje sumnje i nedoumice, i ne vidimo šumu od drveta :)

Ja se malo nadovezah, al ponelo me što bi se reklo :D
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Buki »

Treba razvijati mišljenje, a više ga razvijamo tako što ga iznesemo negde ;)
Sarah, kad god imaš nešto da kažeš, ne ustručavaj se, kao što nisi ni sad :D
User avatar
Dionitrix
Posts: 16
Joined: 29 Mar 2013, 10:12
Contact:

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Dionitrix »

Simptomi aktivacije DNK:

http://www.youtube.com/watch?v=85Ptr5euUUE

Da, odgovoriću svima, samo da se malo dopunim energijom. Be well.

-D
"Za sve one koji otvaraju kapije srca, daju se odgovori na sva pitanja. Zato hrabro, svim srcem napred, i ne dajte da vas prošlost prati, već idite stazom Istine, a da bi znali šta vas čeka, morate gledati u ono što se nalazi ispred vas." -D
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Moje namere ka svima vama koji želite iste frekvencije

Post by Buki »

Svidja mi se ovaj video koji si postavio. Trebalo mi je nešto ovako, da odgledam, a i priželjkivao sam ovako nešto. I eto, došlo je :D
Post Reply