Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
rajka
Posts: 28
Joined: 09 Sep 2012, 23:49

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by rajka »

Ja sm u ovom momentu zahvalna na licnom zdravlju i zdravlju moje dece!Zahvalna sam Bogu na ovoj svesnosti,na svemu sto sam naucila i sto mi se ukazuju prilike da naucim sve sto mi je potrebno.Zahvalna sam svim ovim divnim ljudima sto pisu na forumu,zahvalna sam Vini i Ivanu na svemu sto cine,upravo sam pogledala Vinin najnoviji video i jako sam joj zahvalna na inspiraciji koju dobijam od nje.Zahvalna sam citavom timu "Ratnici Svetlosti".Zahvalna sam Bogu sto mi je poslao u zivot divnu osobu,zahvalna sam za svu ljubav koju dajem i dobijam!Zahvalna sam i srecna!
Plava Sirena
Posts: 7
Joined: 13 Nov 2012, 00:38

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Plava Sirena »

Na ovom sajtu sto postoji :)
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Na osecanju radosti koji oecam u sredini duse
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Monja »

Baš sam o tome razmišljala jutros nakon buđenja :).

Zahvalna sam na mom savršenom zdravlju i na tome što mi je i porodica zdrava. Zahvalna sam na svom toplom domu, koji je potpuno moj. Zahvalna sam na najboljem mužu na svetu, na fenomenalnoj i talentovanoj deci. Zahvalna sam i što imam sestru kakvu bih svima poželela. Zahvalna sam na ovom mestu gde sam mnogo naučila i gde ću još mnogo naučiti. Zahvalna sam na odličnom poslu i na saznanju da mi stiže još bolji i plaćeniji posao...

Joj, mogla bih ovako još dugo :)
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Zahvalan sam na ovome zivotu,ja ne nabrajam samo razmisljam o sadasnjim dobrim stvarima i to dize raspolozenje
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Noetic Sparkle »

Na tome sto sam uvijek i neprekidno svjesna svog Centra,kojeg volim svim svojim bicem,i tijelom,i umom,i dusom.Na tome sto se stvari odvijaju brze nego ranije i samim tim imam priliku brze i efikasnije poraditi na onome na sto mi se ukazuje kao takvo.Svjesna sam da jos moram uciti i raditi ali i da nisam sama u tome.Zahvalna sam na ljudima,prijateljima,uopste svim mojim Uciteljima.
NOETIC SPARkLE
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jelena »

Zahvalna sam na leptirićima u stomaku.
Anđelu koji je uvek uz mene i koji me jako voli i pušta da se ta ljudav širi kroz mene na druge. :P
Danijela
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by leci »

Zahvalna sam svim Ratnicima Svetlosti, koji su se pridružili zajedničkoj meditaciji u 18h i 22h30!
Image
Ovo je veličanstveno iskustvo da zajedno meditiramo, i da zajedno osećamo Božansko prožimanje i poruke našem biću.
Zahvalna sam jer sam svedok sveopšteg buđenja i to je jako uzbudljivo, i motiviše nas da još, sa više žara i prijemčivosti sledimo Svetlos Božansku.

Image
User avatar
Sophia
Posts: 16
Joined: 03 Nov 2012, 19:20

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Sophia »

Zahvalna sam na tome sto je konacno proradio forum :)
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Monja »

I ja isto :D
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Post Reply