Audio knjige

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Audio knjige

Post by Ivan Spg »

Dodao sam link za spisak sajtova gde mogu da se skinu audio knjige u moj potpis. http://pastebin.com/yXBiHAhN
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
mili
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2013, 09:30

Re: Audio knjige

Post by mili »

Dobar dan dobri ljudi..i ja bih nesto audio molim vas..Godinama je ovo oko mene ali uradim par koraka,uverim se,a onda se opustim i totalno zaboravim..Naravno nesto me izbaci iz nirvane a ja brze bolje trazim soluciju na netu.Ovog puta sam nasla vas i ZAHVNALNA sam.Good job guys :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Audio knjige

Post by Ivan Spg »

Poz Mili, dobrodošla na forum!!! Drago mi je da si happy. Ako već nisi svrati na naš sajt Ratnici Svetlosti, tamo imaš gomilu materijala da napraviš još puno puno koraka :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Audio knjige

Post by jaspis »

Od svake knjige koja ne na racunalu u tekstualnom formatu lako je napraviti audio knjigu.
To se radi uz pomoc govornih sinteza, ima ih raznih i za sve jezike.
Mali problem moze biti u tome sto je to ipak mrvicu umjetniji glas od prirodnih citaca pa treba malo vremena da se covjek navikne...
Kad radite takvu audio knjigu mozete odrediti brzinu i visinu govora i na taj nacin prilagoditi glas svojim potrebama...
Trenutno mi nije dostupna moja arhiva audio knjiga ali imam ih par stotina gb, pri tome mislim na knjige koje citaju zivi ljudi a ne racunalo, uglavnom je to beletristika ali ima nesto knjiga i o duhovnosti pa kad dodem do njih poslat cu vam nekoliko...
Sto se tice ovih knjiga napravljenih pomocu govornih sinteza mogu vam napraviti jednu za pocetak ili bar dio nekog teksta na taj nacin prebaciti u mp3 pa onda mozete pokusati i na takav nacin slusati knjige.
Eto ako ima zainteresiranih slobodno se javite :)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Sibb
Posts: 118
Joined: 27 Sep 2012, 15:41

Re: Audio knjige

Post by Sibb »

Veoma zainteresovana.... :roll:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Audio knjige

Post by jaspis »

ok, onda ću za početak uzeti jedan manji tekst, pretvorit ću ga u audio s dvije različite sinteze za ove naše jezike pa probajte obije varijante, tu je sve stvar šta se kome više sviđa :)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Audio knjige

Post by jovanajovana10 »

:o
takodje veoma zainteresovana !
:)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Audio knjige

Post by Monja »

i ja :)
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Audio knjige

Post by nikola »

I ja bih :D
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Audio knjige

Post by John Work »

I tata bi sine :lol:
Post Reply