Audio knjige

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Princess Irulan
Posts: 22
Joined: 20 Aug 2012, 17:22

Audio knjige

Post by Princess Irulan »

Drugari, pominjete uživanciju slušanja knjiga na teme koje nas interesuju ovde u audio formatu, pa sad mene zanima gde ih nalazite, tačnije-odakle vam? I jesu li to knjige na srpskom ili engleskom? Takođe, volela bih neke preporuke :)

Čini mi se da bi mi baš leglo da dok vozim, šetam ili dok muž gleda utakmice poslušam koju mudru reč 8-)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Audio knjige

Post by Ivan Spg »

Audio knjige slušam na engleskom i toga ima bukvalno šta hoćeš od romana, self-help-a, dokumentarnih knjiga (svemir, nauka, religija) i imam jedan odličan torrent sajt za to. E sad ako te interesuje da slušaš na engleskom itd mogu ti poslati link na pm ne mogu da ga objavim na forumu :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Audio knjige

Post by Ametyst »

Možeš li i meni poslati link u pm. :)
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Audio knjige

Post by Vina »

Audio knjige su odlična stvar! Fenomenalno! Toliko su praktične i uvek dostupne, dok šetamo, idemo negde, spavamo, leškarimo, nešto kreativno stvaramo, ma milina! Vreme koje kvalitetno iskoristimo.
Ja sam specijalno zahvalna za knjige u audio formatu, pogotovo one koje čita autor, to je nešto nezamenjivo, i odlično je za početnike koje nemaju živaca za čitanje (takva sam bila i ja ) :roll: :roll: :roll: :roll:

Mnogo je jače kada čujem taj ton autora i način na koji nešto čita, mnogo me više motiviše to nego kad samo čitam knjigu. Svima toplo preporučujem.

@spoygg Šalji bre te linkove! 8-) 8-) 8-)
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Audio knjige

Post by Sunrise »

Imam puna dva DVD-a sa audio/pdf knjigama na teme Zakona privlacnosti i slično, pa mogu poslati nekome nešto ako ne može da pronađe. Sve je na engleskom jeziku.
ikiivica
Posts: 1
Joined: 20 Aug 2012, 03:48

Re: Audio knjige

Post by ikiivica »

Pozdrav svima. Ima li neko audio knjige vezane za zakon privlacnosti na srpskom jeziku ili link gde se mogu skinuti ? Hvala najlepse...
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Audio knjige

Post by Sunrise »

Audio knjige na nasem o ZP je jako tesko naci. Upravo je zato dobro da postoji ovaj sajt, jer dosta ljudi ne govori engleski, a zele znati i citati :)
User avatar
Princess Irulan
Posts: 22
Joined: 20 Aug 2012, 17:22

Re: Audio knjige

Post by Princess Irulan »

Vina, Sunrise, koje knjige biste preporučili (najpre one koje autori čitaju)?
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Audio knjige

Post by Sunrise »

Cim stignem, pretrazicu bazu na DVD-ovima pa cu okaciti svaku ponaosob, odnosno sta mislim o njima (a na PP mozete dobiti link).
User avatar
Princess Irulan
Posts: 22
Joined: 20 Aug 2012, 17:22

Re: Audio knjige

Post by Princess Irulan »

Može :) Ja imam dosta knjiga u pdf-u, a poprilično i na policama kućne biblioteke, ali mi je stvarno privlačna zamisao da neke od njih mogu i da slušam i odmorim okice :geek:
Post Reply