Metod narebe

Teme o radu foruma i "čekaonica".

Čekaonica -> Ako ne znate gde biste započeli temu postujte je u ovaj forum pa ću je premestiti.

Kućni red pogledajte ovde.

Najbolji način da započnete novu temu pogledajte ovde
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

Poenta svega,da samo treba biti pozitivan.To mi je najveci problem.Prepustim podsvesti da resi problem,naravno ono sto mi je "manje vazno"desi se, nisam vezana,a sa ostalim se borim.Desava mi se da nekoliko sati,budem sretna,znam da ce mi problem biti resen,onda odjednom pocinje haos..Pocinje da se javlja glas"Hocu,odmah i sad"i onda sve upropasti.Trudim se da ostanem ok.to je najbitnije.Kad god sam bila opterecena "kad ce da se desi"uvek je islo tesko.Za stvari koje su mi bitne,nikako da ne budem vezana,i da se opustim.Strah da li ce biti,kad ce biti...me paralise.Znam da ja licno ne mogu nista da ucinim da se to desi,osim da budem ok.i pustim ,ali...Uzmem nesto da radim,citam ili bilo sta drugo,znam da to radim ne zato sto mi se to radi,nego da bi se ostvarilo ono sto zelim,i odjenom to mi nije nista zanimljivo,..Moj jedini problem je da naucim da ne budem vezana,da se opustim,...10godina svaki boziji dan mislim na to sto zelim.. :(
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Metod narebe

Post by DenVik »

Kad dodje vreme, osetices sta treba, ti tragovi sumnje su tu jos koji dan, pa neka ih, znaju oni da im je vreme da odu zauvek pa se koprcaju :D .
Ima fora kod tih zelja, osetis ih, prozivis u sebi i pustis. Ne mislis. Ok je da budes u svojoj kreativnoj radionici, ali da te to ne optrecuje.
Mozda se sad nesto desava sto treba da vidis a ti propustas jer si okupirana necim sto tek treba da dodje.
Odgovor nam je uvek ispred nosa, ali ne vidimo ga jer u tom trenutku gledamo kroz dvogled u daljinu :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

"Znas, treniram sebe godinama da sam ja gospodar svojih misli, pokreta, dogadjaja, znate vec , e sad samo treba da se pustim i skocim"

DenVik ,svidja mi se ova tvoja recenica,to i ja trebam :D
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Metod narebe

Post by DenVik »

Draga moja Sanco, izgleda da je to srz celog "problema", nista lakse( ili teze) zavisi od otpora :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

To sam i ja shvatila :D
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

Pitanje za iskusne.
Da li je dovoljno sto kad pomislim na zelju,osetim se se srecnom,kao da je to reseno?Mislite da ne treba da forsiram taj osecaj?
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Metod narebe

Post by DenVik »

Jes, jes , jes i ne mislis vise o tome. Nego uzivas u ovom sada. Univerzum isporuci kad si spremna, a spremna si kad si u poravnanju sa zeljom, a u poravnanju sa zaljom si onda kad si je vec prozivela, zadovoljna i poslala vibraciju ispunjenja.
Znas, ja ovo znam ali ne koristim to svesno, ne ide to tako, prosto nasim sazrevanjem i zelja sazreva.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

Univerzum mi bukvalno daje sve ono sto sam trazila,moje je samo da prihvatim i uzmem sve to.
Glavni krivac zbog kojeg se nisu manifestovale zelje koje sam trazila jesam Ja.Znam da ako prihvatim da se desi manifestacija mojih zelja, to donosi vise obaveza,odgovornosti..jednostovno znaci da moram da se menjam tj.donosi promenu,e onda sablonski ja upropastim sve.Prepustim se strahu,analizi,znajuci da tako nece biti nista od toga i mocicu posle da krivim sve samo ne sebe.Nalazim se u zoni komfora i lenja sam da se menjam.
Spremna sam da prihvatim i uzmem ono sto sam trazila.Spremna sam na sve sto ide uz to,i ako to znaci da moram da se menjam,i ako to znaci vise obaveza...
Trenutno uzivam u manifestacij nekih zelja,to mi je donelo promenu i extra je :ludiranje:
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Metod narebe

Post by najzad »

Superiska, :D vec si krenula pravim putem :bravo: :zdravica: :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Metod narebe

Post by Brida »

Najzad hvala ti. :D
Mislila sam da sam nevidljiva :trazhi: ,kako god hvala svima odoh da uzivam u manifestaciji svojih zelja :)
Ovo je moj zadnj post.
Goodbye :D
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
Post Reply