ljubav ili novac

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: ljubav ili novac

Post by Član 257 »

jovanajovana10 wrote:''kako mrzim ove sada u kolima, imaju auto i zure negde a mi po iznenadnoj kisi bez kisobrana , cekamo na pesackom ,oni prodju pa nas jos isprskaju, bezobrazluk!'' ... palo mi je napamet , isto tako ne volim ni ljude koji zive tamo negde a poreklom su nasi, samo sve najgore mogu da kazem . ma ne volim ni strane drzavljanine poreklom, imam 100 losig stvari da nabrojim zasto evo odmah a ni jednu dobru.
cak i da resim da nikada nigde ne odem moram to da korigujem.
menjam !
menjam za svoje dobro to sto mrzim njihovu udobnost i uredjenos zemlje i kazem da je to bezveze , sve suplje i prazno i da nezna sta ce od sebe :) - a postoji mala mogucnost da odaberem sebi to ? hmmm... nseto tu ne stima :/
moje ja nece odabrati ulogu nekoga za kojeg vec unapred sudim da ne valja.
Jovana, Džizus! :shok:
Onaj štrumf Mrgud ide da se sakrje u mišiju rupu!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: ljubav ili novac

Post by jovanajovana10 »

pa sto mi to nisi rekla , nego zamalo da otvorim varata nepoznatog vozaca, izbacim ga napolje na kisu :lud: i odvezem mu auto :D :budala: ???!!!??!!

ili da udjem nepozvana i kazem ''vozi! nista me ne pitaj , samo vozi '' :pardon:

:))))))))
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: ljubav ili novac

Post by Član 257 »

Ako je dobar frajer i dobar auto-uleći! :veselica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: ljubav ili novac

Post by Love »

Ne znam ja i ti smo izgleda na totalno drugim vibrama..
Ja nekidan kada je padala kisa bas mi bilo super reko idem po kisi malo da me sapere i razbristi misli heheh..
Normalo druga stvar je kada si vani i jos kisa itd .. bolja mi je verzija ona zadnja sjedi i nepitaj nista nego vozi hihih :D da sam vozac, ne bih odolila toj gesti bila bi mi skroz simpaticna..
A sad ne znam zasto imas toliko negodovanja prema ljudima koji nesto imaju... :nempojma:
Ja se veselim tudoj sreci, ne zelim im one stvari koje men e cine ne sretnima....
Mislim da bi to trebala popraviti da se i tvoje stanje popravi..
Makni negativne osjecaje i emocije iz sebe ne trebaju ti :mrgreen:
Ti si bice ljubavi, mira... ne suprotno
a i evo jedna poslovica
"Bio sam besan što nemam do­bre cipele, a onda sam otišao na trg i tamo sreo čoveka bez nogu. Tek tada sam bio zadovoljan svo­jim životom koji mi je sudbina od­redila."
(Kineska poslovica)

probaj se staviti na pozitivu..
i prvenstveno moras prihvatiti to sto ti je u zivotu.. ne gurati i odbijati...
mene je prije jedno mjesec dana bass zestoko napalo, desilo se da sam na kraju po sred ulice plakala ko kisaaa, nisam se obazirala na druge bacih torbu sjela sam na pod i u svojem jadu i ok idemo lijepo vidjeti kakva je situacija, i koji je najgori moguci ishod ok vidila sam i dobro ako se desi sta je tuje uzet cu torbu staviti sto imam i idem svijetom tu i tamo ce mi netko udjeliti koju jabuku ili bananu .... prihvatila sam situaciju nisam se borila s njom... i tako jos poslusala svoje osjecaje, obrisala suze i nastavila dalje :mrgreen:
bila sam ispunjena i mirna... jest da mi dodu i oni zlocesti glasici koji daju problem, problem ja dajem rijesenje rijesenje i nejde uvjek, kadkad su jaci, ali mislim da treba poziiva, prihvacanje i nikako ne biti zlovoljan prema tudoj sreci....

hugač :D
:drugari: :drugari: :drugari: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: ljubav ili novac

Post by jovanajovana10 »

ja duso moja draga i iskrena i otvorena,
zelim jos! jos svega ! :-)
jako se radujem tudjem uspehu i sreci drugih ,pa i judi koje ne poznajem. ako mogu pomocicu im i doprineti njihovoj sreci-a onda bez razloga kazem "on zasluzuje tu srecu ,on je bolji od mene ,ja ne zasluzujem i nikada necu biti kao on,ali kada vec necu ja biti ta koja ce uspeti u tome ,daj da se makar radujem tudjoj sreci"- svesna sam toga i znam da cu to prevazici jer grerim u takvm stavu.
vaspitana sam da volim i cuvam ono sto imam i da budem zahvalna jer neko nema ni to. "cuvaj da bi imao"-totalna laz!
i volim ja i cuvam svoje i radujem se i zahvalna sam svakog dana na svemu sto imam (dodje mi da izljubim svoju sobicu npr)
i zaista sam srecna i zahvalna -zbog stepenika na kome sam sada
ali
zelim jos ,jos svega.
ako imam 1000dinara zahvalna sam ali zelim 1000evra

a kada se susretnem sa svoim zeljama postave se razne stavke,koje su normalne,ljudske, kroz koje svako ko zeli nesto prolazi :
-da li ja to zasluzujem?
-ma stace meni to,super je ovako? kako mogu svi? cak je i zanimljivo nekad nemati pa nazivas razne prijatelje i ko ti pozajmi za njega kayes »e to je pravi prijatej pozajmio mi je, ovi ostali su tu samo kad im trebam«:-D
-ako nesto dobijem,verovatno se neceg moram odreci?
-zasto on ima a glup je a ja sam (kao pametna) a nemam
-da li da zapocnem nesto ? sta ako ne uspem?
-joj ,sta ce drugi reci na moju ideju? verovatno ce mi se podsmehivati,praviti viceve.
-da li je ispravno otici u inostranstvo? plasim se. ne smem da preduzmem krupne korake.
...
razno-razne faze :-) koje dolaze i prolaze
ne zanima me gde je ko drugi , nego gde sam ja u ovoj slici :

Image
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: ljubav ili novac

Post by Love »

jovanajovana10 wrote:Love,drago mi je sto se razumemo i sto imamo slican put i slican cilj :))))))))))



ja sam zakljucila danas , dok sam trcala po kisi kroz grad i sudarala se sa ljudima koji su isto trcali kao sasavi :), stala na pesackom i rekla u sebi ''kako mrzim ove sada u kolima, imaju auto i zure negde a mi po iznenadnoj kisi bez kisobrana , cekamo na pesackom ,oni prodju pa nas jos isprskaju, bezobrazluk!'' ... palo mi je napamet , isto tako ne volim ni ljude koji zive tamo negde a poreklom su nasi, samo sve najgore mogu da kazem . ma ne volim ni strane drzavljanine poreklom, imam 100 losig stvari da nabrojim zasto evo odmah a ni jednu dobru.
cak i da resim da nikada nigde ne odem moram to da korigujem.
menjam !
menjam za svoje dobro to sto mrzim njihovu udobnost i uredjenos zemlje i kazem da je to bezveze , sve suplje i prazno i da nezna sta ce od sebe :) - a postoji mala mogucnost da odaberem sebi to ? hmmm... nseto tu ne stima :/
moje ja nece odabrati ulogu nekoga za kojeg vec unapred sudim da ne valja. ono trazi najbolje za sebe, a dosadaslja iskustva kazu - to nije najbolje za tebe neces onda to nikada biti .

ali eto, cudna spoznaja i cudna povezenos izmedju kise i mojih licnih nesuglasica :)
ne moramo u tisini da trazimo ''sta to ne stima'' , ponekad se pojavi i u najvecoj buci sirena, vriska ljudi , trcanju dece i kisi , nasred ulice :)
na temelju tog posta sam ti napisala moj zadnji... nisam te mislila napasti, sto sam stekla dojam da imas osjecaj :?
jer i ovo sto si sada napisala je totalno suprotno ... ili se radujes ili ne.. ja samo pokusavam shvatiti situaciju :D
ne moj ici na prevelike razmjere nemoj sa 1000dinara ici na 1000 evra , manjim koracima :mrgreen: pogotovo ako nismo navikli na veliku sumu para, jer nasa podsvjet to jos i odbija..

ne znam ali meni osobono i nije bas ok recenica "zasto on ima a glup je a ja sam (kao pametna) a nemam" ja mislim da bas to jesu razlozi sto nemas..
nekako mi se malo cini kao zacarani krug..
normalno to je ono sto sam ja stekla iz ovoga do sada , ne kazem da sam u pravu, jer je drugacije kada vidis cijelu sliku..
cini mi se da smo pocele pretakat iz supljeg u prazno pa se povlacim s teme :mrgreen: mislim da smo zakljucili sta se da..

Ja ti zelim srecu i uspjeh od srca iii daa uvjeekk slusas svoje srcekeoo :mrgreen: jer samo ono ce te odvesti ka pravoj sreci :ruzha: :veselica: i budi sretnaaa :veselica: a ja ti saljem korpu smijeha da imas za dane kada zagusti hihi :lol: :zdravica:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: ljubav ili novac

Post by jovanajovana10 »

sveeeee je ok , kao sto ti rece Love , ''nismo na istoj talasnoj duzini '' ni uopste na istoj frekvenciji ,
to je istina :)
osetila sam ogromnu tezinu dok sam citala tvoj post , ali ogromnu na grudima.
"zasto on ima a glup je a ja sam (kao pametna) a nemam"
- sam navela kao predrasudu
ja zaista ne mislim da sam ''pametnija'' od drugih a ni da ima ''pametnijih'' od mene - svi smo podjednaki i svi imamo iste mogucnosti i svi smo razliciti i svako radi kako najbolje zna i svako ima najbolju nameru , svi smo isti i sa istim rasponom mogucnosti - to je moje misljenje
nisam imala losu nameru , nisam ni jedne sekunde bila ljuta ili ne znam sta zbog tebe ZAISTA, ja sam samo takva dok pisem nesto (implusivna, srcana , menjam stavove svakog dana kako vreme prolazi ) . I

izvini jos jednom .
hvala tiiiii za pomoc :) hvala ti za svaku dobru nameru :) i sto si mi posvetila paznju :)
zaista nikada nisam bila ljuta ne tebe
samo se ne razumemo

ali to nije razlog da ti ja sada ne napisem da te ljubim i volim :))) ! <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Ninica83
Posts: 35
Joined: 24 May 2013, 00:18

Re: ljubav ili novac

Post by Ninica83 »

Ukoliko se dvoumis draga, tj.nisi sigurna sta zelis, opusti se nekoliko dana.
Univerzum zna sta je najbolje za mene i to realizuje SADA. Univerzum za NACIN na koji ce me dovesti do cilja. :D
Nadam se da sam pomogla bar malo.
Da imam onoliko dusa koliko nebo ima zvezda, sve bi ih dao Mefistu.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: ljubav ili novac

Post by jovanajovana10 »

hvaaaaaaala ti draga !
pomogla si mi :)
tacno (mada cesto zaboravim to) sve dodje u svoje vreme ,kada smo spremni za to , nista preko reda :)
doci ce sve , bitno je da znamo sta zelimo :)
mnogo tisko mi je bilo vizualizovati sve materjalne stvari . koja blokada!! koje ogranicavanje!! nisam verovala da toliko postavljam sebi to :shok:
"... bazen iza moje kuce je...kakav bazen?!.... na memam para ?! ko ce to da cisti i odkud ni voda ?! ... jovana , ti mastas ! wau , mogu da imam bazen...'' neko mi je ukrao mastu ...:( :( :( a ja sam bila velikiiii mastar :(

avatar ti je divan ;)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: ljubav ili novac

Post by Зоран »

Nije me bilo neko vreme, pa evo sada da se javim i sve pozdravim...

Jovana, što se mašte tiče, niko ti nije ukrao maštu već si je sama zatrpala brigama..:)
Post Reply