partner

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
blomster
Posts: 5
Joined: 26 Oct 2013, 23:57

Re: partner

Post by blomster »

Suncokret,hvala :) kao sto si rekla upravo tako pokusavam da zivim,uspavam u tome.Tranutno zelim na miran nacin da se razidjem da nema svadja da nekako to sve u miru ode bez da ikoga osudjum,to mi znaci
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: partner

Post by jovanajovana10 »

po meni je ljubav kada si sve srecniji zato sto je on tu i nije vazno kako ce biti sutra ni kako je bilo juce ni najmanje,vazno je samo da je sada ,bas u ovom trenutku najlepse.
mnogi parovi zive u proslosti i buducnosti a to ne valja,ne znaju sta propustaju SADA.
prelepo je bas ovog trenutka u kome smo srecni jer uopste imamo jedno-drugog,i tako svakog sadasnjeg trenutka, znaci stalno :-)

receno jezikom foruma :-D
biti u predivnoj vezi uvek i zauvek znaci da sa partnerom zivimo moc sadasnjeg trenutka,svesni toga, i da stalno podizemo jedno-drugome vibraciju na sve moguce najlepse nacine na ovom svetu :-)jedin je vazno kako nam je sada...

e to je po meni generalna definicija "partnerski odnosi " :-)
a u sustini i najlepsi nacin kako mozemo ziveti ovaj zivot :-)


volim ljubav u svim oblicima :-):-):-) <3 !
zelim svima puuuno,puno ljubavi!
:-*:-*:-*:-*:-*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
blomster
Posts: 5
Joined: 26 Oct 2013, 23:57

Re: partner

Post by blomster »

Ja nesto razmisljam i uporedjujem npr. Ljubav koju osecam prema mami i koja je prema bivsem partneru,caka je u tome sto kada nam je snekim dobro i kada je neko dobar prema nama kada se mozemo pouzdati u nekoga,kada nas neko slusa,kada znamo da zaista radi sve za nase dobro i da ce tako biti,onda mozemo da zivimo i volimo samo sada,da budemo u sadasnjem trenutku,aako se previse cimamo ili smo ulozili u odnos a nismo zadovoljni reacijom onda ide to vracanje u proslost i sagledavanje buducnosti.NAdam se da ne gresim.
pozz svima
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: partner

Post by DenVik »

Potpisujem Joov post( I tatu foruma, naravno :D )

I samo da dodam, meni je najvaznije da ja volim, da ja osecam tu iskru u sebi koja me zapali celu, da me raduje bilo sta sto je u vezi mog partnera, da saosecam u situaciji gde treba a da to ne bude pateticno, vec podrska iz srca, da osetim onu lepu jezu skoro svaki put kad mu cujem glas( volim taj lepi, duboki glas).
Moj partner je to sto jeste i menjace se samo i samo ako on oseti potrebu za tim kao i nacin na koji to zeli uraditi, a na meni je da to prihvatim ili ne.
Volim to sto jeste sada i ovde i nemam pojma sta ce nam doneti neko sutra, znam da je to nesto sto ce biti najbolje po nas i prestala sam da razmisljam o tome.
Dozvolila sam sebi da uzivam u ovom odnosu danas kakav imamo bez ikakve odgovornosti prema bilo cemu osim prema sebi.
Jer ako sebe volim, postujem, podrzavam, ako se sebi radujem pa kakva cu biti onda prema coveku koje moje srce voli ili prema bilo kome drugom koga volim?

Znam da je tesko krenuti napred posle pet godina veze, ali ako je to jedini put, ma zgrabi to. Svi prolazimo kroz svoje neke transformacije u zivotu, pa nam se putevi i razdvoje sa nekim. ovo znaci da si naucila neku bitnu lekciju o sebi i sada je vreme za jos lepse stvari, desavanja, ljude.
Bez grize savesti, Blomster, verujem da si dala najbolje od sebe u toj vezi, isto kao i on..prosto je doslo vreme za neke druge izazove.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Moja-Zvezda 2104
Posts: 1
Joined: 14 May 2014, 11:26

Re: partner

Post by Moja-Zvezda 2104 »

Mila wrote:Nisam poznavala Zakon privlacnosti kada sam upoznala svog sadasnjeg momka, ali sam podsvesno koristila neke "tehnike". Naime, tada sam bila potpuno sigurna da zelim stabilnu vezu, da sam spremna za nju i znala sam kakvog tacno momka zelim pored sebe. Dakle, bila sam u poravnanju sa svojom zeljom. Upoznali smo se na totalno blesav nacin (to je onaj deo o kome se stara sam Univerzum, gde ne treba previse da se uplicemo). I Univerzumu sam prepustila da mi sam "izabere" onog pravog; tj. nisam pokusavala na silu od pogresnog da napravim pravog; a to je greska koju ljudi cesto prave.
Ja mislim da treba da radis afirmacije i vizualizacije; ali samo do granice koja ti prija. Ljudi cesto kazu da su im se zelje ispunile kada su odustali od njih; ja mislim da je stvar u tome da su cinom "odustajanja" samo smanjili pritisak koji su stvarali i time usporavali zeljeni proces, ali negde duboko u sebi su se iskreno nadali i verovali da im se zelja moze ostvariti. Rekla bih da ce zeljeni partner uskoro uci u tvoj zivot; jer mislim da si zaista sprema na to.
Ja se potpuno slazem sa tobom, jer nacin na koji sam ja upoznala mog sadasnjeg partnera je totalno cudan iako se o tome slusa i govori, ipak je cudan. moji nisu mogli to da svare skoro celu godinu dana, ne mogu da opisem sa koliiko protivljenja i ne podrske su me preplavili, tek od skora su poceli da prihvataju to onako kako treba, kako je trebalo, samo eto taj nacin univerzuma koji nas je spojio njima nije bio jasan, cak sta vise bio je nemoguc i cist promasaj. U pravu si sve sto si iznela, pozz :D
Post Reply