Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Upravo sam na vašem sajtu našla jednu savršenu afirmaciju:
Okean Univerzuma je prepun izobilja. Kada god mi nešto zatreba, ja znam da će mi to biti obezbedjeno.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Afirmacije

Post by leci »

Kada smo već kod izobilja i para, evo nešto što sam ja koristila.

Beskrajno dobro mi dolazi na beskrajne načine.
Bogatim se gde god se okrenem.
Moji prihodi konstantno rastu.
Otvorena sam i prijemčiva za svo izobilje univerzuma, hvala ti živote. Obavezno raširim obe ruke dok ovu afirmaciju govorim.
Dišem punoću i bogatstvo života i gledam sa radošću, kako me život snabdeva sa više dobra, nego što mogu i da zamislim.
Izražavam zahvalnost za sva dobra u mome svetu.

Image
By leci at 2009-01-17
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Da li je moguće privući određenu osobu uz pomoć afirmacija i zp ?
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Zika »

Zasto nebi, tvoj zivot, tvoj film a ti si direktor. Samo treba znati da kad su dve osobe u pitanju postoji i Slobodna Volja a to znaci da se i ta druga osoba pita. Ko zna moze da ga tvoj magnetizam silno privuce. Ovo za Slobodnu Volju sam napomenuo da ne bi doslo do razocarenja i neverice u ZP. Sretno.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Vina »

Ametyst wrote:Došla sam na jednu ideju kako još mogu da koristim afirmacije pa me zanima vaše mišljenje.
Nađem sliku koja predstavlja moju želju (npr. ako želim novac izaberem sliku na kojoj se nalaze novčanice ). U paint-u preko slike napišem afirmaciju (npr. Bogata sam). Zatim snimim sebe kako govorim tu afirmaciju. Onda u WMM-u (Windows Movie Maker) napravim slideshow tih slika i u pozadini pustim tu snimku sebe kako govorim afirmacije.
Mislim da je to jako moćan metod jer bih u isto vrijeme gledala inspirativnu sliku i vizuelizovala, čitala afirmaciju i slušala sebe kako izgovaram tu afirmaciju. Šta vi mislite ?
Mislim da je ovo fantastično i veoma jako! Potpuno te podržavam! :)
Apsolutno sam ubeđena da svako ima svoj način kako se najbolje i najlakše opušta i podiže vibraciju - poništava otpore. I svaki taj način je 100% uspešan. Svako od nas to oseti u sebi, šta mu najviše prija.
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

Ametyst wrote:Spoygg, hvala na brzom odgovoru. :)


Koje afirmacije koristite za novac, koje su po vama afirmacije najbolje za novac ?
ŽIVIM SVJESNA BOŽANSKE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA DOBROBIT NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
JA SAM KANAL KROZ KOJI BOŽJE BOGATSTVO TEČE OBILATO I SLOBODNO.
BESKRAJNA UMNOST KOJA JE RODILA ŽELJU ZA ................., PRUŽA MI SAVRŠEN PLAN ZA OSTVARIVANJE TE ŽELJE.
SVJESNA SAM DA UNUTARNJA MUDROST MOJE PODSVJESTI PRIPREMA PRAVI ODGOVOR I DA ĆE MOJA UNUTARNJA OSJEĆANJA I TEŽNJE NAĆI MATERIJALIZACIJU U VANJSKOM SVIJETU.
MOJA OSOBNA POVEZANOST S BESKONAČNOM INTELIGENCIJOM POTPUNO JE DOVOLJNA DA MI OSIGURA VELIKU OSOBNU SREĆU.
SVJESNO RAZVIJAM SVOJ UM. MOJ UM JE MOĆAN.
RADUJEM SE SREĆI I BLAGOSTANJU SVIH LJUDI I ZAHVALJUJEM SE BOŽANSKOM UMU NA DOBROBITI.
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Afirmacije

Post by leci »

Evo afirmacije za nekog ko je u potrazi za idealnim partnerom.
Božanska ljubav me uvodi i odražava u vezi punoj ljubavi i podrške, sa mojim idealnim prtnerom.
Prihvatam idealnog životnog partnera.
Image
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Lujzina afirmacija Voljna sam da naučim da se pravilno prinem o svome tijelu ima magično dejstvo na mene. Neko veče kad sam čitala materijale sa vašega sajta i ta mi se afirmacija urezala u podsvjest i svaki put kada treba npr. da operem zube ili namažem ruke, a neda mi se i pomislim da to ne uradim sjetim se te afirmacije i svaki otpor nestane i sa lekoćom obavim sve što sam trebala. :)

Image
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Iam li neko iskustva sa učenjem stranih jezika pomoću afirmacija. Planiram da počnem da govorim afirmacije tipa njemački jezik je lagan, volim da učim njemački jezik itd.
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: Afirmacije

Post by Ja_mogu_sve »

odlicno si pitanje postavila, i mene slicno nesto zanima ali u vezi voznje automobila, moze li se afirmacijama to postici, jer 5 godina imam dozvolu a ne vozim, nekako sam sva ustrasena po tom pitanju pa bih to volela da resim, medjutim imam tonu toga sto bi da resavam pa ne znam sta pre da pocnem, ako bi svaki dan ubacivala po jednu novu afirmaciju za voznju mozda bi pomoglo
Post Reply