Subjektivna komunikacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
suncica
Posts: 1
Joined: 03 Apr 2013, 09:16

Re: Subjektivna komunikacija

Post by suncica »

Dragi rijatelji dugo sam vas clan ,citam vas i sada molim za savet.Imam neresen problem a htela bi ga pokusati resiti subjekhivnom komunikacijom.Naime imamo opasan konflikt sa mojom cerkom i ona sa bratom atu se pomesao i nas zet dragi zet cerkin muz.Oni zive daleko na drugom kontinentu i kad god se cujemo nisam zadovoljna sa komunikacijom asa bratom nena price.Zet je uvreden sestra isto a brat isto.Ja kao majka brrrrrrr neznam gde sam.Pa ja sam sa vama i znam da postoji nacin da ih sve prizemim ida ih skupim pod majkino okrilje.E sad pomagajte kako to da izvedem.Hocu li prvo sa cerkom subjektivnu pa sa ZETOM pa sa sinom.je su oni svi usilali glave pa nevide sta je iznad ljutnje a mi smo porodica i mi se volimo ali niko nezna to da iskaze na pravi nacin.Hvala volim vas dragi ljudi
marlena
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2015, 10:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by marlena »

Dali mi netko može odgovoriti zasto se radi tri dana pauze između ciklusa, dali samo radi rasterecenja psihe i tijela ili postoji još neki razlog sem toga? Imam dosta težak slučaj za odraditi, ne sumnjam u djelotvornost tehnike ali konkretno mi nebi bio problem raditi to svaku noć! Dali je pauzu potrebno napraviti i radi te druge osobe kako ne bi na nju/njega izvršili prevelik pritisak??
marlena
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2015, 10:08

Re: Subjektivna komunikacija

Post by marlena »

Evo da javim da je moja subjektivna uspjela nakon treceg ciklusa!
Kada sam tek pocela raditi subjektivnu nisam radila pauzu od 3 dana
ali sam negdje pročitala da forsiranjem mozemo dobiti samo kontraefekt.
Ja sam radila tako da sam prije spavanja meditirala nekih 15-20 min i na
mentalnom ekranu imaginirala željeni događaj i trudila se stvarno osjetiti emocije.U meditaciji
mi je pomoglo i slušanje binauralnih zvukova. Prije spavanja(nakon meditacije) naručila sam buđenje tako sto sam
ponavljala nekoliko puta dok nebih zaspala da se želim probuditi i komunicirati sa tom osobom
(onako kako je u prethodnim postovima opisano). Budila sam se obicno oko 2:30/3:00 ponekad oko 5.
Kada bi se probudila sjela sam na rub kreveta, malo "došla sebi" i ponovo zatvorila oči, zamislila tu osobu i obracala
joj se bas kao i u stvarnosti i zamišljala kako prihvaca moje sugestije (naravno pozitivne)! Neznam dali je to povezano
ali i sama sam promjenila stav prema toj osobi i situaciji koja me muci vec i prije nego sam dobila poziv(kao da sam racionalizirala problem)
Ugl.sretna sam koliko zbog samog poziva toliko i zato sto sada stvarno znam koliko je ova tehnika mooooooćnaaaa!
Eto pa ako nekome još pomogne i moje islustvo tim bolje! :drugari:
coolbreeze
Posts: 1
Joined: 18 Aug 2017, 19:13

Re: Subjektivna komunikacija

Post by coolbreeze »

Znam da je tema malo stara ali tek sam skoro saznao za ovu metodu komuniciranja.

Želeo bih sa bivšom devojkom da nekako stupim u kontakt pošto smo se razišli ni na malo prijatan način i da razrešim situaciju i da nekako zatvorim taj odnos.
Ne mislim da se pomirim sa njom niti bili šta slično jer je prošlo dosta vremena. Samo bih želeo da dobijem neka objašnjenja i to je sve.
Nemam nikakvu komunikaciju sa njom već 6-7 meseci jer me je blokirala na viberu i wa i drugim mrežama a i pre toga 2 godine se nismo videli.

Radio sam /za sada/ jedan ciklus.
Prve i druge noći sam se budio u određeno vreme,govorio šta sam imao i vraćao se na spavanje.
Treće isto tako.

Međutim posle prve i druge noći sam sanjao tu moju bivšu devojku.
Prve noći je san bio onako pozitivan /koliko se sećam/ popričali smo /to se već ne sećam o čemu/ ali znam da smo se rastali uz osmeh. To mi je nekako ostalo u sećanju

Druge noći kada sam je sanjao nismo imali nikakvu interakciju samo sam je u snu video u nekoj situaciji i to je bilo sve.

Treće noći je nisam sanjao.

Može li mi neko objasniti šta znači to što sam je sanjao?
Da li je ona primila te moje poruke?

I dalje nisam čuo ništa od nje,i dalje ne želi da uspostavi kontakt i sl tako da ću i dalje pokušati sa SK ali me zanima samo ovo vezano za snove.
Da li to znači da ako sanjamo subjekte kojima se obraćamo da su oni primili poruke ili ne?
Post Reply