Podrska jedni drugima

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Podrska jedni drugima

Post by Monja »

Krijesnice, sve te silne hiljadarke kuna prelivaju ti se iz džepova :veselica: :veselica:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by pozitiva »

Krijesniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Image
a onda kad usledi manifestacija vrlo skoro
onda ces izgledati ovako:
Image
hihihihi :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Dreamcatcher
Posts: 37
Joined: 25 May 2013, 22:00

Re: Podrska jedni drugima

Post by Dreamcatcher »

Image

Krijesnice evo, lova se samo lijepi za tebe, gdje god se okrenes HOP, sjedne neka tisucica! Ma vidi koliko ih se skupilo samo!WOW! :veselica:
...The Way Flows In You...
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Podrska jedni drugima

Post by jaspis »

Krijesniceee ;) lova stize
Tek sad sam procitala temu ali mislim da nije kasno za ubacivanje u radnu skupinu XD

Bas od jutros razmisljam o svojim financijama, briga je malo provirila al sam ju poslala daleeko nek se bavi nekim drugim a mene nek pusti na miru.
Bacila sam se na lijepe i pozitivne misli o financijama tako da te samo ubacujem u moj plan i program :)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Podrska jedni drugima

Post by Krijesnica »

Hahahahahahahahahahhahahahahhahahaha
hahahahhahahahahahhahahahahahah
hahahahahhahahahahahahahhaahahahahaha

Ne mogu se prestati smijati, koliko me samo činite sretnom! Smijem se, i smijem, i smijem, i ne mogu stati :D Ovolike količine energije stvarno nisam očekivala, ne znam što bih vam rekla, osim da ste PREDIVNE I DA VAS VOLIM!!!

Sada znam odakle mi toliki naleti euforije jučer i danas, pa doslovno ste me zalile pozitivnom energijom, koja samo što se nije počela ispoljavati u materijalnom svijetu! Vjerujem da je dio energije već pokrenuo proces dotoka novca, sada samo treba imati strpljenja i upotrijebiti zakon dopuštanja! :D

Nego, jučer sam otišla u supermarket s prijateljem, on je išao kupiti neke slatkiše. Dok je on birao, ja se slučajno okrenem u drugom smjeru i pogled mi zastane na nekim čokoladicama koje su zapakovane u kutije sa slikom EURA! Ne sjećam se da sam to ikad prije vidjela, svaka kutija predstavlja jednu novčanicu, jedna ima sliku 500E, druga 1000E, 100E...uzela sam te čokoladice i gledala ih, zamišljajući kako se stvarni euri nalaze u mojim rukama... Čvrsto vjerujem da to nije bilo slučajno, ma sigurna sam da ste vi zadužene za to! :D :D

Hvala, hvala, hvala, hvala i još milijun puta hvala! Otvorena sam i prihvaćam novac koji mi prilazi! Kad pare stignu, okrenut ćemo neku Svjetlosnu rundu :ruzha: :zdravica:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

Krijesnice draga , sa kolicinom energije koju posedujes ti si zaista potencijalni milijarder :)
ja sam videla pakovanje papirnih maramica u kome je svaka maramica isarana novcanicama evrica :) ima ih u Laguna knjizarama :)

a meni preostaje da odem do banke da se bar sita ismejem na svoj racun :) :) :) :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Podrska jedni drugima

Post by jaspis »

Krijesnice odlican ti je smijeh ;) ne mogu ti niti opisati kako je to ova moja govorna jedinica simpaticno procitala...
Jedva cekam da nam javis kako su pare stigle i da nam opises kako ces ih lijepo upotrijebiti :)
Jovana ti imas srece pa moras u banku, ja imam net bankarstvo pa se mogu diviti svom racunu uvijek u svako doba kad to pozelim XD
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

pa odem tako ponekad, sita se ispricam sa salterskim sluzbnicama (jednoj sam prosli put pohvalila srveno-ljubicastu neverovatnu boju duge kose i ulepsala sam joj dan :) )ili odem u vise postica kod par mojih omiljenih sluzbenika jedan je debeljusnast stalno telefonikira i mnogo prica kao da je direktor neke velike korporacije, drugi ima tupe na glavi ili jako lepo isfeniranu kosu ili kod jedne devojke koja je jako ozbiljna i sve drzi po propisu kod nje red u posti mora da bude pod konac :) a formulari popunjeni perfektno :) i njeni nokti su uvek perfektni i sve je regularno :)

...tako da , nema veze kakav je racun bitno je da sklapamo prijateljstva :) nekako i kada je na racunu 0,00 izmame mi osmeh cim ih vidim :) to je vazno :)
:*

Krijesnica me je odusevila svojom radoscu ! :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

ovde sam sada da za pocetak,dam samoj sebi podrsku
nekako , odlucnija sam kada to napisem ovde <3
ovakva je odluka,
ostala sam bez cimerke i gazda trazi da predjem u jedni manju sobu ako do kraja meseca ne nadjem sebi cimerku , dala sam vec oglas
tako da ,
podrzavam sebe u odluci da se moja cimerka do kraja meseca stvori na vratima sama. Znam da ce biti to neko slican meni. jer teoretske sanse nema da ja odavde odem , ja ostajem ovde gde jesam i tu je kraj ,ovde mi se dopada jako, resena sam da tako ostane. Znam da ce sve biti kako treba ... ali , hajde da vidimo kako moj zp radi ja licno ni malo ne sumljam u njega i znam da ce mi dovesti na vrata najbolju prijateljicu i divnu osobu sa kojom cu ziveti...<3 volim nova poznanstva i nove ljude (zivela sam sa preko 40 razlicitih osoba za 8 godina stanovanja) sto vise - to bolje
moja vrata su sirom otvorena za divnu novu prijateljicu tj. za clana porodice jer kad sa nekim zivis on ti je porodica.
unapred sam htela da se zahvalim zivotu na divnom prijatelju koji dolazi ... jer uverena sam , samo sto nije dosao neko ko meni treba i kome trebam ja sa kim cu se slagati bolje neko sa bilo kim.

e tako!
sad sam jos sigurnija u sebe <3
hvala svima koji procitaju i podrze moju zamisao :* :* :************
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Podrska jedni drugima

Post by John Work »

:svekul: Jovana siguran sam da ce ti univerzum podariti bas takvu osobu, podrzavam te i vidim te kako je na vratima docekujes srecna jos prilikom vaseg prvog susreta, lepo ce te se slagati i biti podrska jedna drugoj.
Post Reply