Podrska jedni drugima

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Podrska jedni drugima

Post by DenVik »

Imam neki osecaj da kad se nas par udruzi i posalje dobru vibraciju na jednu adresu, u isto vreme mi podizemo vibraciju tog mesta i zeljeno se ispuni ili bude nesto jos bolje od toga.ne mislim da menjamo svet sa ovim :mig:
Zamislila sam ovu temu kao podrsku jedni drugima, kad se negde zaglavimo, kad nam treba da nesto odlucimo, kad smo odlucili i opet nam treba podrska, kad nismo sigurni da je to ono sto zelimo, kad se prosto osecamo da nam nisu dani.
Ovde se ne savetujemo, ovo nije tema saveta. Ovde je samo podrska( moze i u sali), ovde sa javljamo kad osetimo da nam treba 'vetar u ledja"
Miso mi je bio okidac i njegov posao.Ali poenta je da taj koji salje vibraciju podrske bude na bar 104hz( znaci, da oseca da moze da pomogne i da to zeli)
Znam da cete i vi dati odlicne sugestije, razmisljam kako bi ovo trebalo da izgleda, pa ajde sad da to vidimo.Ne morate biti konkretni u tome sta vas muci, ali bi bilo pozeljno.

Ja prelazim u Beograd, pregovori za moj posao su u toku, molim ratnike za podrsku.( ono kao vidite me vec u Bgd, zaposlenu, odlicna primanja i ja vec organizujem nase sastanke podrske)skromnost mi je slaba strana :veselica:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Podrska jedni drugima

Post by nikola »

Odlicna ideja, Denvik :bravo:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Podrska jedni drugima

Post by jaspis »

Jee, super je tema Dv ma ti si vec tamo ;) sretna i uspjesna al posto danas samo trepces i smjeskas se i glava ti u oblacima nisi to jos shvatila ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Podrska jedni drugima

Post by nikola »

Denvik i ja sam konkurisao za novi posao iako imam solidan sada gde radim sa stalnim resenjem :D ali zelim bolju platu i jos bolje uslove rada, heheheheh... JA vec JESAM ono sto zelim da budem :zdravica: hehehehehe...
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Podrska jedni drugima

Post by DenVik »

Ha, jes. A mislila sam da li ovim saljem Univerzumu signal da ne verujem u njega? E, pa ne.Ovde sam jer verujem i te kako. Verujem u nas u nasu dobru enegiju.
Ja sada stvaram novu svesnost uspeha...
Nikola, mislim da je vreme da uzmemo svako svoj zivot u svoje ruke i da osecamo da zasluzujemo najbolje jer tako jeste i da osluskujemo sebe i podrsku onih koji nas vole, a ne obrnuto.( kako ja vidim, ti i ja vodimo na veceru ratnike zbog nasih novih uspesnih poslova,pa sto se mora nije tesko :veselica: )
Jaspis, ljubim..hvala
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Podrska jedni drugima

Post by nikola »

Dogovoreno Denvik :zdravica: A sad na posao :D
Krijesnica

Re: Podrska jedni drugima

Post by Krijesnica »

Val energije s najljepšim željama ti je poslan, DenVik :ruzha:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Podrska jedni drugima

Post by DenVik »

Krijesnice moja draga, lj.( imas pp od mene)

Samo da pojasnim temu,vidim da ima zabune, ja znam da me zivot( Univerzum, Bog) voli i podrzava. Isto tako znam da ja nisam Mooji( trenutno :mig: ) ja sam vrlo materijalna verzija sebe i vrlo hocu da uzivam u ovom zivotu koji sam odabrala, znaci ziva sam i tece krv u mojim venama( ja nisam duhovni hodocasnik niti vidim sebe u nekoj pecini sa malo vode u tacni)svaka cast ko to oseca tako. Ja, ne.
Veoma sam svesna svojih misli( i bas zato zelim da svoja uverenja podignem za jos jedan nivo)
Ja verujem u jacinu svoje enrgije( pozitivne), da li mozete da zamislite sta bismo radili udruzenim snagama?
Mozda je ovo samo test, mozda nije? Ne znamo kakav je novi ukus necega dok ga ne probamo? A ja volim izazove. To je deo mene.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Podrska jedni drugima

Post by jaspis »

Ma, ne treba kukati i vrtiti stalno iste filmove ali ponekad nam je tesko, tuzni smo razocarani... Smatram da je to sve normalno na putu samorazvoja i obzirom na ovaj svijet u kojem zivimo, trudimo se biti dobro trudimo se zivjeti i misliti pozitivno i cak ako nam uglavnom i uspijeva uvijek se pojavi nekakva nova prepreka i lekcija u obliku krrize ili nekog problemcica.
Ne treba se fokusirati na to i pridavati tome paznju alli u tom trenu kad je to u sadasnjem trenutku treba bar po meni prouciti stvar vidjeti o cemu se radi shvatiti odakle to i zasto... Ponekad nam u takvim trenuutcima treba malo paznje podrske necije tude misljenje i glediste ne da bi vrtili taj negativni film i dalje vec naprotiv bas zato da situaciju smjestimo na pravo mjesto i da lakse rijesiimo problem da nademo izlaz rjesenje i put do vise vibracije..Nismo uuvijek vedri i veseli, ok znam trebali bi biti ali istina je da nismo a da bi to postali onda smatram da te manje lijepe trenutke treba opet okrenuti u svoju korist suociti se s njima poduzeti ono sto treba i kad zavrsimo tu pricu ostavitii ju u proslosti i napraviti mjesta za nesto novo.

Kada bi bili u potpunosti u skladu sa sobom kad bi nam vibracija uvijek bila cista i visoka onda vjerojatno i nebismo bili ovdje...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Podrska jedni drugima

Post by DenVik »

Bravo, Jaspis. Pravo u centar. :bravo: :bravo:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply