Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

[quote="Mila"
Ovo mi je u isto vreme i logicno i nelogicno. Logicno mi je da afirmacije lakse usvajamo kada se zaobidje svesni um, ali mi je nelogicno da moj podsvesni um prihvata nesto sto ja ne slusam svesno. Bar ja kada samo slusam afirmacije, nisam skoncentrisana na njih. Ako sam dobro shvatila taj metod, i ne treba da se skoncentrisem kada ih samo slusam, je l' tako? :lol:

Mozes li napisati nesto vise kako ovaj metod funkcionise? Mene malo zbunjuje.[/quote]




Tek sam sad, otkrila da sam ovdje čula odgovor na ovo pitanje....(čini mi se..) ali to mi je preporučila i moja prijateljica- hipnoterapeut.
http://www.youtube.com/watch?v=mBNAkal0 ... ure=relmfu
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Afirmacije

Post by Mila »

Ima li neko od vas afirmacije za lakse/brze uspostavljanje trajnijeg kontakta sa ljudima? Imam nekoliko divnih prijatelja, ali vise ne zivimo u istom gradu. Ovde gde sam trenutno, nisam zadovoljna svojim drustvenim zivotom.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

Mila wrote:Ima li neko od vas afirmacije za lakse/brze uspostavljanje trajnijeg kontakta sa ljudima? Imam nekoliko divnih prijatelja, ali vise ne zivimo u istom gradu. Ovde gde sam trenutno, nisam zadovoljna svojim drustvenim zivotom.
Ja privlačim odane, vjerne,nadarene i duhovno usmjerene muškarce i žene koji pridonose miru, blagostanju i napretku.
Isijavam ljubav i dobru volju prema svima oko sebe.
Svi oni koji su povezani sa mnom predstavljaju duhovne spone u mojem rastu, dobrobiti i blagostanju.

Iz knjige dr. Murphya :D
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

Našla sam ove Vedske afirmacije, malo ih korigirala, pa uživajte....Meni se jako sviđaju... :D
Ja jesam stvarateljica svog Svemira
Ja jesam vladarica svog Života
Je jesam u Ljubavi s Postojanjem
Ja jesam dobronamjerna prema svemu živome
Ja jesam utjelovljenje obožavanja
Ja jesam spremna za stvaranja
Ja jesam pružateljica radosti; ona koja usrećuje i koja je sretna
Ja jesam obilje i njegova davateljica
Ja jesam uvijek u miru sa svime i svima oko sebe
Ja jesam podrška i samopodržana i samodostatna
Ja jesam vječna i uvijek čista
Ja jesam sveobuhvatna i sveprožimajuća
Ja jesam savršeno smirena
Ja jesam istina
Ja jesam temelj svake promjena i svaka promjena
Ja jesam stvarateljica svih fenomena svijeta
Ja jesam neovisna i slobodna
Ja jesam puna znanja
Je sam bez početka i kraja: ja jesam vječna
Ja jesam čista vječna inteligencija
Ja jesam Jedno sa svime što Jest
Ja sam uvijek u Ljubavi Prisutna
Ja jesam izvor sve moći
Ja jesam zahvalna
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Afirmacije

Post by Mila »

Naly Younis wrote:
Ja privlačim odane, vjerne,nadarene i duhovno usmjerene muškarce i žene koji pridonose miru, blagostanju i napretku.
Isijavam ljubav i dobru volju prema svima oko sebe.
Svi oni koji su povezani sa mnom predstavljaju duhovne spone u mojem rastu, dobrobiti i blagostanju.

Iz knjige dr. Murphya :D
Hvala Naly, bas je lepa ova afirmacija :D.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Afirmacije

Post by Naly Younis »

Nema na čemu, Mila... :D I ja sam u sličnoj situaciji ali nikad se nisam sjetila ugraditi taj fokus u afirmacije (vjerovatno mi nije bilo jako važno) pa ću i ja sad... ;)
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: Afirmacije

Post by Ja_mogu_sve »

Ja sam danas afirmisala dok sam sakupljala igracke sto su deca popacala po sobi, prosipali su 2 kutije pune igracaka i sitnih i krupnih i kockica ma svega, ma punooooo igracaka i dok sam stavljala igracke u kutiju, za svaku igracku koju ubacim ponovila sam jednu afirmaciju u sebi, 20 minuta sam tako sakupljala i osecala sam se divno, sada sam prepuna neke radosti, tako sam se najbolje fokusirala, jedna igracka jedna afirmacija :)
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Koliko puta je potrebno ponoviti jednu afirmacije dnevno ?
Na jednom sam sajtu pročitala da je potrebno 40 dana 40 puta na dan ponavljati jednu afirmaciju da bi bila djelotvorna. Nakon koliko vremena ste vi počeli primjećivati rezultate i koliko puta ste ih ponavljali/pisali.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Vina »

Što više, to bolje. Ja sam u početku pisala po 100 afirmacija na dan... sve zavisi šta ti prija u trenutku. To treba da ti bude vodilja- šta ti prija u trenutku i šta te nabolje podiže da se poravnaš sa svojom Dobrobiti. Ovo ti najviše važi ako si na početku i još uvek nemaš osećaj kao da tozaista jeste, tj. ne veruješ u ono što govoriš, nisi 100% ubeđena da tako kažem :)
Radi što više možeš jer ćeš brže promeniti način na koji automatski razmišljaš sa negativnog na pozitivno.
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
sunce8
Posts: 15
Joined: 25 Sep 2012, 20:46

Re: Afirmacije

Post by sunce8 »

Dragi moji,
Može biti da je moje naredno pitanje pomalo glupo i da u sebi već osećam odgovor, ali prijalo bi mi da podelim sa vama i čujem šta mislite. Naime, na početku svog puta rado sam i puno pisala afirmacije svakodnevno. Sada već, nekako ih osećam u sebi, proživljavam ih, DOŽIVLJAVAM i rado posežem za njima-mentalno u brojnim situacijama. Osim toga nasnimila sam ih i rado ih slušam i vizualizujem dok ih slušam. Ne osećam više potrebu da ih pišem, samo ponekad, kada baš padnem a to je sve ređe i ređe :lol: Da li je to O.K.? Da li su i ovako podjednako delotvorne ili je suština da ih pišemo i posvetimo im neku akciju (pisanje)?

Hvala unapred i hvala što ste tu!
Post Reply