Podrska jedni drugima

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
Krijesnica

Re: Podrska jedni drugima

Post by Krijesnica »

Jovana, jedna divna djevojka upravo traži društvo, baš kao što i ti tražiš nju! Spakirala je torbe i krenula u potragu, a zakon privlačnosti ju dovodi na tvoja vrata. Pripremi sve za njezin dolazak, zna ona gdje treba pokucati!!
User avatar
Akasha
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2013, 17:00

Re: Podrska jedni drugima

Post by Akasha »

Što se tiče manifestacije novca, imam lično iskustvo da je moguće ali je potrebno trenirati emocije u odnosu na novac pošto on najčešće izaziva reakciju straha i činjenica da je novac sam po sebi običan papir kome pripisujemo idejnu vrednost, niko ne želi novac već ono što želimo kupiti njime tako da je najbolje skoncentrisati se na to jer daje najbolje rezultate.

Možda deluje malo smešno ali jedna vežba koju volim da radim je šetnja megamarketom kao da je sve tamo moje. Dakle: Ne ići gladan ili žedan, obavezno dobro jesti,piti,okupati se i obući se kao za izlazak u grad. Devojke: obavezna šminka ako se šminkate! Sve sa frizurom i parfemom, da se osećate kao milion dolara tamo!

To će probiti emocionalnu barijeru koja uslovljava razmišljanje "ovo je sve ono što ne mogu da imam" i pretvoriti u "ovo sve ja imam" (sadašnje vreme) :D sila će se pobrinuti za sve ostalo

Image

Ovo je odlična tema, naime postoji jedan projekat od "Heart Math INstitute"-a koji zapravo funkcioniše na ovom principu i zove se Global Coherence Initiative http://www.glcoherence.org/ a radi se o sajtu gde se redovno održavaju sinhronizovane radionice gde se ljudi širom sveta susreću u ciljanoj sinhronizaciji misli i emocija u cilju unapređenja celokupne planete, a pritom ne postoji chat niti forum nego bukvalno samo "soba" gde se može videti globus i lokacije aktivnih članova. Radionice obično traju 15 do 30 minuta i možete se prijaviti na newsletter za obaveštenja o radionicama itd.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

Akasha , hvala na korisnim informacijama i savetima <3
jak su temeljno opisani i smisleni , bas po mom ukusu :drugari:

ljudi , Krijesnice , John , hvala na poistovecivanju sa mojim zeljama :) jako mi znaci , doptineli ste da ta devojka jos brze stigne do mene , jer uzasno je dosadno bez nje ....
:* :* :* hvala ! <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Re: Podrska jedni drugima

Post by Srećica »

Sada sam puna pozitivne energije! Tema je odlicna!! Ja samo zelim prijatelje sa kojima cu izlaziti cesto, znam divne osobe ali je ne moguce da ih vidjam svakodnevno... Samo da mi i novi prijatelji budu takvi i ja sam presrecnaaa! :veselica:
Sigurna sam da mi u zivot ulaze dobre i iskrene osobe koje znaju da budu pravi prijatelji. Znam da je sada sve kako treba i da se uvek sve odvija lepo u mom zivotu. :D Sve sto se desava u mom zivotu je lepooo i cini me srecnom. Velika sreca i ljubav mi kucaju na vrata!! :D :D Zivot je uzivancija to je ono sto sada znam!!! Uzivanje, uzivanje i samo uzivanje!!! :veselica: Hvala svima koji mi posalju pozitivnu energiju za ostvarenje mojih zelja!! :zdravica:
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Podrska jedni drugima

Post by Suncokret »

Ne znam ni sta bih napisala al evo da se ukljucim, sta god da citam Jovana upucuje na ovu temu :svekul:,
pa 'ajde i ja da dodjem.
Evo saljem podrsku, saljem pozitivnu energiju, ljubav, sve sto trebaaa...
Ja nova, pa mi sve cudno, ali ovaj forum je divaaaan, odlican, savrsen.
Voli vas suncokret :ruzha:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

ahhahaah Suncokret :)
ma nemoj nikome da kazes , dala mi je DV 10e da reklamiram njenu temu ,pa ja moram , sta cu ?! :D :D :D
salim se! ne, nego sta sad da te mi savetujemo uradi ovo ili ono i bilo bi bolje ovako ili onako - ovde lepo napises SVOJU zelju. koju mi u svakom slucaju podrzavamo :) i skratimo postupak <3

ja stalno imam neke zelje i zelim da podrzim tudje pa zato valjda :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Podrska jedni drugima

Post by Suncokret »

Ahahahha, ako mi padne na pamet nova tema prvo da nadjem 10e :D
A zelje, joj, imam ih citav spisak...
Recimo da su kljucne, da mi porodica bude srecna, da ja zavrsim fakultete (imam jos malo), zavrsim master, i postanem profesor na istom fakultetu... I da konacno nadjem muskarca koji mi odgovara, jer kazu da ko je probirac naidje na otirac, a ja neeecu otirac :D... I da postanem hrabrija, snalazljivija, tolerantnija... E tako, to mi dodje glavno :veselica:
A saljem podrsku i dalje, da se zna :D
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

:D
sve ovo podrzavam !!! :)
sem ovog prebiraca i otiraca - ja jer je ljubav tvog zivota , najbolji decko na svetu ''otirac'' ili sta vec ... nece moci ! :D
ono jeste da ce to biti najbolja opcija za tebe i idealan partner u svakom slucaju
ali treba da budes prebirac i to itekako - jer ko sta trazi to i nadje ;)
ljubim te i predlazem ti da proucis teme ''idealni partner'' ovde na forumu ;) sigurno ce te zainteresovati kao i sve teme o partneru i ljubavi <3 ... pa sama prosudi.
:* :* :* te
ne zam gde sam zaturila caroban stapic sad' bi postala profesor na fakultetu , moraces da se strpis dok ga ne nadjemo , upotrebi svoj :) ...ali mozes da pocnes da se ponasas kao da ti se zelja ostvarila :* znas ono dok koracas hodnicima i ulazis u ucionicu sredjena puna znanja :) sa punim novcanikom tvoje plate :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Podrska jedni drugima

Post by Suncokret »

Sad reklamiras novu temu, ahahahha ;), idem cim otkucam da citam...
A moze prvo i asistent, ali na pitanje koje mi je idealno zanimanje, meni odmah to u glavi.
Deluje malo ambiciozno al dzaba, to zelim! :veselica:
A za momke imam neki trip, nadjem uvek neku manu, i onda ne mogu da prestanem da razmisljam o tome,
pa onda privucem negativnu energiju i kraj, pa naidje novi koji nema npr. lepe prste, ili sastavi ne sa glagolom (zvuci ludo al umem da razmisljam i o tome) i pocne panika i eto. A i vezivanje mi je malo strasan pojam :D...
A ne mislim ja da sam neka princeza pa izvoljevam :ruzha: samo sam malo poludela, aahahahhaha
I sad cekam nekog da me OBORI sa nogu (kad me bukvalno neko odalami i obori :D ) pa da se ne bakcem sa manama, i eto..
:****
:ruzha:
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Podrska jedni drugima

Post by Frikou »

Jaspis bravo,poenta i jeste odrzati ravnotezu usebi,ne dozvoliti da neki tas pretegne,mozda ce neko reci da je i ovo sto ja mislim pogresno ali kada mi se desi nesto lose i kada to analiziram i kada shvatim zasto i sta je resenje toga,onda sam ok,kao da sma u ravnotezi to jeste trenutak ali trenutak kada mi je sve potaman,ni previse ni premalo
Post Reply