Pokaži šta umeš

Sve u vez posla, karijere, struke itd

Za kolege i saradnike postujte u forumu "Ljudi oko nas"!
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Pokaži šta umeš

Post by isidora28 »

Evo, nesto novo i lepo od mene. Sada cu ovde zvanicno reci sta sam planirala da radim sledeci period. Pocecu da pisem knjigu koja ce da olaksa zivot tinejdzerima koji imaju problema u srednjoj skoli. Nikada nisam pisala knjigu, ne znam nijedno pravilo u vezi toga, ne znam odakle da pocnem ni kako da zavrsim ali u jedno sam sigurna. Pomoci cu tim mladim ljudima koji imaju problema. Priznacemo svi da je to najosetljiviji period kada se pojedincima stvaraju kompleksi i traume. Imam neki unutrasnji osecaj da bi bilo super da pomognem tim divnim, mladim ljudima i sa njima podelim i svoju pricu. Nadam se najboljem. Toliko od mene. :veselica:
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Pokaži šta umeš

Post by isidora28 »

Miso wrote:Hvala Leci, cini mi se da pravim licnu galeriju.

Image
Znam da za svakog slikara njegovo delo ima neku simboliku. Volela bih da mi kazes par reci o ovoj slici... :mrgreen: Inace,Miso...slike su predivne. Svaka cast na trudu,radu, i ne sumnjam da ces da se ostvaris u svakom pogledu. Samo napred vidi se tvoj talenat :veselica:
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Pokaži šta umeš

Post by Miso »

Sa zakasnjenjem!
Ovo nije na platnu nego u photoshopu mada ni na platnu ne bih uradio sa velikom razlikom.
Znacenje: Mislim da elementi koji su vrlo vidljivi isto tako dobro pokazuju sta je umetnik hteo da kaze a ti si to vec videla.
Hvala na komentaru i podrsci.
Izvini uopste mi se ne pise puno vec duze vremena, samo citam.
Post Reply