kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :cry:

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Zdravko
Posts: 23
Joined: 19 Sep 2013, 21:49

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Zdravko »

Zika wrote:Puno pozdrava i tebi Zdravko. Nismo se u potpunosti sporazumeli i jeste, ja sam pobrkao naslov sa onim sta si ti rekao. Sada se razumemo bolje.
I, sta mislis..?
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by DenVik »

Ma, nemam ništa protiv da osoba A simpatiše, voli, privlači se sa osobom B, a osoba B je eto "širokogruda" pa se eto privlači i sa osobom C, a opet osoba C voli i osobu D a možda simpatiše i osobu A koja shvata, odjednom da se privlači sa osobom E. Velika je ovo planeta, mogućnosti su ogromne i razne.
E, a u tome i jeste poenta, da odaberemo ono što je najbolje za nas.

Samo ovaj forum nije mesto za takvu vrstu diskusije. Ovo je forum duhovnog razvoja.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Zdravko
Posts: 23
Joined: 19 Sep 2013, 21:49

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Zdravko »

Obrisao sam poslednji post, cini mi se da ne idem u dobrom smeru...
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Član 257 »

Šta znači ''ludo zaljubljeni''?
:nempojma:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Zika »

Član 257 wrote:Šta znači ''ludo zaljubljeni''?
:nempojma:
Paz' 'vako. To "ludo" ne znaci nista i suvisno je jer je zaljubljenost vec ludilo. Moze se slobodno reci: Lud, ludji, zaljubljen umesto najludji.

Inace, zaljubljenost je faza koja prethodi ljubav u kojoj . se totalno izgubimo a mozak i srce odbiju da saradjuju. I ostali nasi organi hoce da deluju sami za sebe pa nista ne vidimo, nista ne cujemo itd. Na srecu, zaljubljenost ne traje vecito jer se moze pretvoriti u ljubav ili u razlaz. Obicno se pretvara u pravu ljubav i traje dokle traje.

Komplikacje nastaju kad se Mileva zaljubi u Djordja a Djordje je zaljubljen u Jovanku koja je zaljubljena u Mikicu koji je gej. Jedino resenje je tada da se svi zatvore u jednu sobu i da kukaju.
Jel sad Jasno?
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Član 257 »

Što da kukaju? Pa neka se zatvore u sobu i nek svi zajedno slušaju mambo!!! Ili igraju tablića...
Ili se dogovore na licu mesta oko toga ko će sa kim... :svekul:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by jovanajovana10 »

Zika wrote: Komplikacje nastaju kad se Mileva zaljubi u Djordja a Djordje je zaljubljen u Jovanku koja je zaljubljena u Mikicu koji je gej. Jedino resenje je tada da se svi zatvore u jednu sobu i da kukaju.
Jel sad Jasno?
nikad mi nisu bile jasne te '' lanane reakcije '' :D ma ni u latino-americkim serijama :D
ali sigurno je da nista od toga nije ljubav ni zalubljenost
sve je to opsesija
a ljubav i opsesija su suprotnosti.

lancane reakcije :D su daleko od ljubavi ... i od lude ili bilo kakve zaljubljenosti ... to je gomila ljudi koja trci negde (ko da ih neko juri) a niko od njih ne zna u gde ce ali prati onog ispred :D - ja to tako vidim :D
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply