Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Post Reply
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Linda »

:D Kakav diiivan naziv teme! Ja obozavam rodjendane, i svoje i tudje :) Pokloni, torte, baloni, muzika, euforija, jeeee :D
Volela bih da svako od vas, onoga dana kada mu je rodjendan, na ovom mestu napise nesto o sebi u smislu kako se oseca, sta se i da li se promenilo nesto od proslog do ovog rodjendana, sta je shvatio-la, koliko je unapredio sebe i na koji nacin i tako to :D Da li ce ova tema zaziveti zavisi od svih NAS na ovom forumy Zaista zelim da bude tako! Ja cu se oglasiti uskoro. Kiss, Linda
Last edited by Linda on 23 Jun 2013, 17:56, edited 1 time in total.
Sibb
Posts: 118
Joined: 27 Sep 2012, 15:41

Re: rodjendanska tema

Post by Sibb »

:D , simpatično.
Ja sam 12.12., i oglašavam se tada...
User avatar
tin_
Posts: 15
Joined: 12 Oct 2012, 12:19

Re: rodjendanska tema

Post by tin_ »

Ih! Otvori temu dan nakon mog rodjendana..:)
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: rodjendanska tema

Post by Linda »

Sibb, jedva cekam tvoj rodjendan da vidim sta ces napisati :)
Tin, juce ti je bio rodjendan? :D ;) SRECAN RODJENDAN!!!Puno smeha, radosti, samouverenosti, rada na sebi, produktivnosti, ljubavi !!! :D Pa, kako glasi odgovor na moje pitanjce?
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: rodjendanska tema

Post by Naly Younis »

Tin, sretan rođendan.Image
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: rodjendanska tema

Post by Linda »

a kad je tvoj Naly?
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: rodjendanska tema

Post by Naly Younis »

Linda wrote:a kad je tvoj Naly?
Draga Linda,
Rodila sam se na isti dan kad i Charles Dickens i Ashton Kutcher...07.02. :D
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
tin_
Posts: 15
Joined: 12 Oct 2012, 12:19

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by tin_ »

Haha! Hvala vam!!!! :))) Znaci da budem pocastvovana i da prva odgovorim!? :)) Haha! Hvala na tortici! Ja sam saznala da je Nemanji Radulovicu - nasem violinisti, osobi koja neverovatno zraci ljubavlju i nekom dobrotom, rodjendan istog dana kad i meni! :) I bilo mi je mnogo drago!!:) .. Uh.. Od prosle godine mnogo toga se promenilo, mnogo toga na bolje. Jeste da sam relativno mlada, i da se jos uvek necu da odrastem, ali moze se reci da sam pre dve i po godine otprilike pocela da radim na tome da bude bolje jer sam imala jedan bas los period.. I mnogo toga se promenilo, prvo sam pokusavala da se vratim na staro, jer sam bila neverovatno samouverena puna radosti, zadovoljna malim stvarima, pravo dete..onda sam se pitala, gde je sve to nestalo iz mene, jer sam osecala veliku prazninu.. Najvise volim da treniram, krenula sam na faks, pauzirala sam godinu i to mi je mnogo prijalo. Kao sto Vina uvek kaze, koracic po koracic..to sam zasigurno naucila i shvatila.. :) Pozdrav! <3
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Linda »

Znaci, Tin ti si u znaku promena :D Promena je rec koja karakterise period od proslog do ovog sad rodjendana! Sa zeljom da do sledeceg saznas jos puuuuuuuno toga korisnog, pozdravljam te i zelim cistu esenciju uspeha i blagodeti :P :P :P
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Naly Younis »

SRETAN TI ROĐENDAN; @Linda.. Image
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
Post Reply