problemi u komunikaciji

Locked
milica
Posts: 4
Joined: 27 Oct 2012, 12:42

problemi u komunikaciji

Post by milica »

Veliki pozdrav za sve ratnike svetlosti.....molim vas da mi pomognete...mucam od djetinjstva i to je na nervnoj bazi...svaki put kad se iznerviram ili imam nekih problema mucam jos vise...bila sam kod logopeda i rekli su da nemam fizički nedostatak da bih zbog toga mucala nego je to na nervnoj bazi...ako imate neke afirmacije ili neki metod drugi molim da mi odgovorite...veliki pozdrav i hvala
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: problemi u komunikaciji

Post by Član 257 »

Ja nisam bila na forumu kad je postavljeno ovo pitanje. Nadam se da je Milica do sad pronašla rešenje,ali evo moja reč za sve koji naiđu sa sličnim problemima: ne postoji traženje na koje Bog ne odgovara! Mucanje na nervnoj bazi,akne na nervnoj bazi,kosa,nokti,probava-po meni je sve to rezultat neprihvatanja sebe,nevoljenja sebe! Koja god afirmacija,bilo koja,samo da bude okupana ljubavlju koja dopire iznutra. Treba pogledati film Luize Hej. Univerzum nas voli. Vidim vas sve zdrave,vidim vas srećne i radosne! Pozdrav...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Locked