Predlog !!!

Ovde se nalaze teme koje su neodređene u smislu da su previše opširne.

Zarad lakšeg snalaženja na forumu molim vas da teme postavljate oko jednog specifičnog pitanja i da probate što više da suzite oblast o kojoj pričamo. Na taj način svi ćemo se lakše snalaziti i forum će biti usmeren i lak za snalaženje.

Teme ovde su zaključane, vredi ih pročitati jer ima divnih postova, ali jednostavno su previše neodređene.
Locked
User avatar
BREE
Posts: 14
Joined: 15 Oct 2012, 10:46

Predlog !!!

Post by BREE »

Imam Predlog da se otvori par postova za postavljanje pitanja Leci,Vina Spoygg itd... Na primer "Pitanja za Leci" "Pitanja za Vinu i Spoygg-a" itd... mislim da ce dobro doci za postavljanje konkretnik pitanja !!! Mali predlog od mene :)
:)
User avatar
Sophia
Posts: 16
Joined: 03 Nov 2012, 19:20

Re: Predlog !!!

Post by Sophia »

I meni se svidja predlog. Oce li biti nesto od toga?
Nemam nalog na youtube pa ne znam gde da pohvalim Vinu. Poslednje video na temi Muskarci su super je fenomenalan :) odusevljena sam. Bravo Vina :)
User avatar
BIONA
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2012, 17:03
Location: Sarajevo

Re: Predlog !!!

Post by BIONA »

Pozdrav svima, nije me odavno bilo pa ne zamjerite ako ova moja konstatacija nije na pravom mjestu, ne mogu da se snadjem na ovom forumu ;)

Upravo sam odgledala novi video Kako da zavrsimo stvari do kraja i fenomenalan je , vjerujem da se dotice mnogi ljudi ;)
Htjela sam da dodam jedan prijedlog koji bi ustvari predstavljao nadogradnju ovog videa, a tema je PROKRASTINACIJA - stalno odlaganje obaveza!
Mislim da mnogi ljudi imaju taj problem, a posebno studenti :oops:
A postoji jedna knjiga na tu temu od Brajana Trejsija - Pojedi tu zabu!
To je moj mali prijedlog, pozdrav za Vinu i ratnike svetlosti ! ;)
Cherish your visions and your dreams as they are the children of your soul, the blueprints of your ultimate achievements." - Napoleon Hill
Locked