NESANICA

Teme o radu foruma i "čekaonica".

Čekaonica -> Ako ne znate gde biste započeli temu postujte je u ovaj forum pa ću je premestiti.

Kućni red pogledajte ovde.

Najbolji način da započnete novu temu pogledajte ovde
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

NESANICA

Post by Noetic Sparkle »

Zadnjih dana ne mogu da spavam,osjecam da mi je um i cijelo bice budno iako bi tijelo rado spavalo,a jako mu se spava.Isto tako osjecam i znam da to nije nesanica koja je dosla kao odgovor na neki akutni stres ili nezadovoljstvo ili slicno.Jednostavno mi se cini da iza toga stoje neka druga desavanja.Moguce da se nesto dogadja sa pingalom,jer se ona zavrsava u desnoj nosnici u kojoj sam imala neobican osjecaj zadnjih dana a a nosilac je solarne energije,jer je noc posebno pracena prilicno velikom toplotom.Sta vi mislite o tome,i feneralno o nesanici,da li je neko imao slicna iskustva zadnjih dana?
NOETIC SPARkLE
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: NESANICA

Post by Zika »

Neki od mojih prijatelja ovde imaju isti problem. Tumacenje je da povecana kosmicka energija koja je upucena nasoj zemlji a i nama prouzrokuje to stanje. Jedna prijateljica uzima tablete za spavanje ali joj uopste ne pomazu. Ja sam kod mene primetio da da dosta manje spavam, kraci mi je san ali nemam problem da zaspim. Velike promene na nasoj planeti se trenutno desavaju a isto i kod nas.
Pozdrav
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: NESANICA

Post by Noetic Sparkle »

Hvala Ziko.I ja sam jedno vece uzela nesto za spavanje,trebala sam rano,ustati medjutiim bilo je kao da nista nisam uzela.Prije ovog perioda-rano zaspem,rano se probudim a zadnjih dana onako kako sam opisala.Svakako jeste nesto neobicno u "vozduhu" :D .A tek nam dolaazi decembar,tj kraj ove godine tako da ce biti sve zanimljivije.Citala sam da ce se karmicka ciscenja posebno zgusnuti u periodu 21-26 decembar.
NOETIC SPARkLE
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: NESANICA

Post by Zika »

Jeste Kyra, ova cela godima je zanimljiva. Sto se vise priblizava kraj godine energije su sve intenzivnije. Karmicko ciscenje je u toku i uskoro trebamo da budemo ocisceni odnosno nasa karma. To je jedan od poklona koje dobijamo. Ja sam to vec osetio. Zadnjih nedelju dana mi se desava da cim sednem da mi se oci automatski zatvore i pocne film mog zivota, onako kao klipovi bez hronoloskog reda, zamenjuju se slike iz detinjstva sa slikama iz odraslog zivota. Ja mislim da mi to pokazuje dali sam oprostio nekim ljudima iz proslosti ili nisam. Ako nemam bas najbolje osecanje prema ljudima kada se u tom "filmu" pojave, ja uzmem to kao znak da jos trebam da radim na oprastanju. Na suprot tome se bas lepo i smireno i mogu reci neutralno osecam prema nekim drugim ljudima, znaci da sam sa njima zavrsio i oprostio a takodje i oprostio i sebi. Vrlo je vazno da u periodu ovih promena budemo smireni i da ostanemo u Ljubavi i Svetlosti. Kazu da ce oni koji se koncentrisu na kataklizme i nesrece to i orivuci sebi.
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: NESANICA

Post by Noetic Sparkle »

Isto se to i meni dogadja!Da mi dolaze u um neki ljudi,dogadjaji,periodi,manje ili vise znacajni trenutci (a,ustvari,svi su znacajni),i Ziko dragi na isti nacin to razumijem i osjecam kao i Vi-da se suocavam i prebiram da li,jesam li i koliko cista u srcu i umu ka ovim ljudima,dogadjajima itd i da u skladu sa tim (jesam li i koliko cista,jesam li oprostila) "I take guided action" tj preuzimam od Hrista Boga ,Viseg Bica,Nadsvijesti vodjenu akciju ka rasciscavanju tog odnosa.Zaista sam srecna i srce mi je puno sto imamo i ovakva mjesta kao sto je ovaj nas forum da podijelimo dozivljaje,misljenja,savjete a i ljubav :D .VOLIM VAS SVE!
NOETIC SPARkLE
aleksandra91
Posts: 5
Joined: 25 Oct 2012, 14:30

Re: NESANICA

Post by aleksandra91 »

Sada sam videla ovu temu,koja je i moj problem vec godinu dana,trazila sam uzroke zasto mi se to desava i dobijala razlicite odgovore ali sada prvi put cujem za " kosmicku energiju"..
Jel to znaci da kada prodje taj talas energije, vise necemo imate nesanicu?
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: NESANICA

Post by Noetic Sparkle »

Ne znam...Znam samo da posle nekoliko ok dana opet sinoc nisam spavala,i opet ta vrelina,talasi vreline...Osjecam se prilicno izmoreno i dekoncenrtisano.Trudila sam se da vrijeme ispunim molitvom/afirmacijama ali u nekom trenutku je doslo do toga da ja hocu da se molim ali mozak vise nema snage pa sam u neko gluvo doba noci malo i zaspala...Zaista je to cudno a i zna biti iscrpljujuce.I ja sam trazila odgovore ali isto ih ima puno razlicitih a ja zaista ne znam koji je pravi razlog mojoj nesanici mada se zaista trudim da "smislim" i dodjem do odgovora...
NOETIC SPARkLE
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: NESANICA

Post by jovanajovana10 »

i ja se slicno osecam ovih dana , puno se preispitujem (vise nego inace)... da, nesanica (mozda od silnog razmisljanja) ... i cudni snovi kada zaspim veoma intenzivni... a odprilike se u ovo vreme osecam kao da sam cela ispunjena vodom koja pri mojim pokretima pravi talase :?
cudno ... :o :?: :!:
procice za koji dan, necu da pridajem znacaj tome..kad vidi da ga ne primecujem prestace .. :) :) :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: NESANICA

Post by jelena »

Kyra wrote:Ne znam...Znam samo da posle nekoliko ok dana opet sinoc nisam spavala,i opet ta vrelina,talasi vreline...Osjecam se prilicno izmoreno i dekoncenrtisano.Trudila sam se da vrijeme ispunim molitvom/afirmacijama ali u nekom trenutku je doslo do toga da ja hocu da se molim ali mozak vise nema snage pa sam u neko gluvo doba noci malo i zaspala...Zaista je to cudno a i zna biti iscrpljujuce.I ja sam trazila odgovore ali isto ih ima puno razlicitih a ja zaista ne znam koji je pravi razlog mojoj nesanici mada se zaista trudim da "smislim" i dodjem do odgovora...
DA kao što je i Žika rekao velike količine kosmičke energije se spuštaju na zemlju i naša tjela različito reaguju na te energije.
Nesanice su reakcije tela na protok energija kroz telo.Osećaju se vrući,hladni,mlaki talasi kako strujue kroz telo.
Telo je nabijeno energijom i neoseća se umor tek u kasnim jutarnjim satima se javi pospanost.
Treba se prepustiti tim energijama bez straha i pokušati osetiti telesne senzacije onda se javlja čak užitak i kada se zaspe snovi su svesniji i intezivniji po njima se vidi da smo u fazi velikog duhovnog i telesnog čišćenja.
Samo se netreba bojati već se prepustiti tim energijama da obave svoj posao i posle velikog čišćenja će se i san normalizirati.
To je dobar znak znači da smo na dobrom putu...

Upravu si Kyra što se više približavamo 21.12.osećaju se sve veći prilivi energija,toliko je energija nabijena da se može videti i okom.
Danijela
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: NESANICA

Post by Noetic Sparkle »

Da,u pravu si.Mada je kod mene negdje ostalo sjecanje na period nesanice negdje od prije 10ak godina kada su se energije pocele ozbiljno uzdizati i stvarati razne neprijatne...momente a jedan je bila i nesanica.Ali ovo sada je definitivno drugacije.Mnooggo drugacije.Ljubim vas sve!
NOETIC SPARkLE
Post Reply