Da li je neko sanjao Svetca?

Šta se odvija u pozadini, šta nam poručuju snovi, naša veza sa nesvesnim, univezalnom inteligencijom i kolektivnim nesvesnim i kolektivnom inteligencijom, intuicija, šesto čulo
sreca
Posts: 7
Joined: 12 Nov 2012, 00:33

Da li je neko sanjao Svetca?

Post by sreca »

Desilo mi se da sam sanjao Isusa Hrista i patrijarha Pavla. imali ko slicna iskustva, jako neobicno i veoma cudan osecaj kao da prolazi neka energija kroz citavo telo. pozz :)
User avatar
Igor90
Posts: 56
Joined: 15 Jan 2013, 00:41

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Igor90 »

Pa jel su ti nesto rekli? Sta su radili?
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Felisiti »

Jesi li dobio neku poruku od njih, kako je tekao san? Baš interesantno! Možda prolaziš kroz period neke promene pa si kroz san dobio podršku? :)

Nisam nikad sanjala sveca, bar ne koliko se sećam, ali sam imala par prijatnih iskustava u meditaciji, sećam se da sam jednom tokom meditacije dobila osećaj i sliku kako sam u crkvi, imala sam utisak da ležim jer mi je pogled bio uperen gore.
A tamo, na celom zidu je bio oslikan lik Isusa Hrista. Na momenat sam se ispunila neopisivom radošću, ali me slika i iznenadila, pa sam se impulsivno trgla i otvorila oči.
I naravno, sve se prekinulo. :roll:
User avatar
Igor90
Posts: 56
Joined: 15 Jan 2013, 00:41

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Igor90 »

Ja sam pre meditirao i to cesto,gotovo svakodnevno ali sam prestao evo vec dve godine.Razmisljam da se vratim toj veoma dobroj navici i uvek nesto odlazem i vadim se da nemam vremena,krenucu od sutra i tako to.Jeste da mi dan proleti ali bas sam se izbezobrazio,moracu to pod hitno da regulisem.Meditacija predivna i korisna stvar...
Krijesnica

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Krijesnica »

Nisam nikad sanjala svetu osobu, ali sam u polusnu vidjela Buddhu ^^ Nije ništa rekao, samo smo se gledali, hehehe...
sreca
Posts: 7
Joined: 12 Nov 2012, 00:33

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by sreca »

Pa koliko se secam nisu nista rekli, samo kad sam sanjao Patrijarha Pavla prisao mi je i stavio ruku na glavu i jako cudan osecak od peta na gore kao da je izvlacio nesto iz mene ne opisivo. :) a Isusa samo sam video i nekkavo neopisivo stanje energije koje prolazi kroz telo u tom momentu. :) sad ne znam. Hvala u svakom slucaju koji su odgovorili. ;)
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by jelena »

sreca wrote:Desilo mi se da sam sanjao Isusa Hrista i patrijarha Pavla. imali ko slicna iskustva, jako neobicno i veoma cudan osecaj kao da prolazi neka energija kroz citavo telo. pozz :)

Moje mišljenje u vezi ovog polu-sna je znak da je Hristova energija u tebi i pročišćava te samo se prepusti bez straha.Koje god promene (energije)od sad osetiš u sebi nemoj se bojati već se seti da je Hrist uz tebe ida si savršeno siguran.
Velike promene se u tebi dešavaju otpusti sve što te sputava i veruj Božanskoj energiji.

Što znači da ćeš se suočiti sa mnogim svojim strahovima koji će izaći na površinu budi spreman i suoči se sa njima.Uz Božansku energiju ćeš pobediti znaj da nisi sam ta energija je u tebi.
Last edited by jelena on 27 Jan 2013, 20:24, edited 1 time in total.
Danijela
Krijesnica

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Krijesnica »

Slažem se sa jelenom... Tvoj san je u svakom slučaju nešto pozitivno. Mnogi ljudi su sanjali svete osobe prije no što su trebali doći u stanje dvoumljenja oko nečega. To je način da dobiješ smjernicu u svome životu. Samo se prepusti, vjerujem da se ništa loše ne može roditi iz toga. <3
User avatar
Igor90
Posts: 56
Joined: 15 Jan 2013, 00:41

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by Igor90 »

Pa ne znam sta da kazem,uopste tema o snovima je neverovatno koooompleeeksna,veoma malo istrazena i shvacena tako da veruj u svoje subjektivno tumacenje tog sna,ali bez emocionalnog naboja.
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Da li je neko sanjao Svetca?

Post by nikola »

Ja sam sanjao Isusa hrista kako silazi sa neba, pa je poceo da me kritikuje i kako je nesto ljut na mene. San je bio mnogo strasan, bas sam se prestravio. To mi se desilo kad nisam bio upoznat sa ZP, u to vreme sam citao Bibliju.
Post Reply