bioenergija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

bioenergija

Post by tasa »

http://www.youtube.com/watch?v=ut2ymkLChgI
http://www.youtube.com/watch?v=Q464-pvO8i0

poslednjih dana istrazujem ovu oblast, i ostala sam fascinirana saznanjima.
Volela bih da mogu da lecim ljude ovim metodama... :D :D :D :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: bioenergija

Post by Ivan Spg »

Šta te to fascinira? To jest koja saznanja?
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Krijesnica

Re: bioenergija

Post by Krijesnica »

Zdravo tasa :)) Baš sam razmišljala o tome ovih dana.. ja bih voljela naučiti reiki, ali trenutno nemam dovoljno novaca...eh. Bude valjda jednog dana, imam jaku želju da pomažem drugima na taj način.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: bioenergija

Post by pozitiva »

Draga tasa i krijesnica
to je to
zakon privlacenja na delu ;)
Prosle nedelje sam bila na druzenju reiki prakticara koji su prosli I STEPEN
Odusevljena sam jer mi se poslednjih mesci desavaju tako divne stvari
Prijatelj mi je uradio reiki tretman jer sam dotacinjala dno, i sama znas...
pisala sam vec o tome
a onda je pocelo moje ciscenje
uz svo znanje koje sam do sada prikupila i uz
nove knjige i nova saznanja koja sam dobijala ja sam dozivela prosvetljenje, bozansku ljubav
shvatila sam da je reiki moj zivotni cilj
da je reiki moje bice
i shvatite reiki nije mistika
samo zp, afirmacije, meditacije, vizualizacije na delu, usmeravanje i kanalisanje zivotne energije
Ukucajte reiki, izaci ce vam sajt na kom mozete saznati sve o reikiju
Postoji reiki udruzenje
ja se pripremam da odem na obuku za I STEPEN reiki prakticara :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ne mogu sad u februaru ali kad bude sledeci eto mene jer treba skupiti novac
A ja
uz afirmacije
sve je u savrsenom redu
Novac pristize u pravom momentu
imacu novac za obuku kada bude vreme za to ;)
Reiki vas uci i strpljenju
a ja sam bila neko ko je bio veooooma nestrpljiv, ne odma i sada vec juce
sada znam da se sve sto se dogadja dogajda bas u pravo vreme na pravom mestu, cak i kada ja mislim da ne treba tako
e pa treba
sve se desava u savrseno vreme
stoga i cekanje autobusa i cekanje u redu je zanimljivo i korisno jer tako treba :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
reki je nesto predivno
pre svega rad na sebi
pisacu vam i na tu temu :D :D :D :D
do tad svako dobro i uz pozitivne vibracije
pozitiva :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: bioenergija

Post by tasa »

Spoygg super mi je to da neko moze da leci drugu osobu na daljinu...zbog svih ljudi koji kao i ja sama ne znaju da iskoriste svoj potencijal za samoizlecenje...i stvar koja me je najvise odusevila je da ne postoji cena tretmana. S obzirom da sam za ozdravljenje spremna poverovati u sve, mnogo puta sam se dobrano prevarila :D :roll:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: bioenergija

Post by Ivan Spg »

I meni je to isto super, opet zavisi od toga koliko si sposobna da poveruješ u izlečenje. I kad veruješ zaista već si na 90% ozdravljenja :D Super je što si se prevarila jer to znači da si svašta probala. Najbolje je kad stekneš iskustvo, svet je tu da ga čačkamo, isprobavamo i uživamo a ne da se pitamo šta jeste a šta nije :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: bioenergija

Post by tasa »

ajde sto sam svasta probala, nego sto sam svasta pojela....hahahahahaha STRASNO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Krijesnica

Re: bioenergija

Post by Krijesnica »

Draga moja pozitivo <3
I ja vjerujem da sve dolazi u pravi trenutak, i već sam se odavno u to uvjerila. Nestrpljivost ne ubrzava proces, nego samo vjera da nam upravo pristiže to što tražimo.
Tako meni spontano svaki dan pristiže sve više informacija o reiki-u, i sve sam bliže mogućnosti da ga naučim. Imam osjećaj da sam sada u procesu "pripremanja",
a da će prava stvar doći kao najljepši dar, u neočekivanom trenutku.
I vjerujem da ću upravo tada imati novac koji će mi trebati za tečaj.
Stoga neću čekati ni trenutka, idem još proučavati reiki... Vjerujem da ću jednog dana biti majstorica koja će moći druge inicirati :)))
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: bioenergija

Post by tasa »

zanima me da li se neko u Srbiji bavi metodom Zdenka Domancica??
Zvezdica
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2012, 00:10

Re: bioenergija

Post by Zvezdica »

CAO DRUSTVO...Ucitelj mi je objasnio razliku izmedju reikija i bioenergije,pa da docaram :D

Energija je i jedno i drugo, s tim sto lecenjem bioenergijom crpis svoju energiju i to se nadoknadjuje meditacijom,odmorom itd, lose je sto ako ne naucis da pravilno rasporedis tu svoju energiju mozes da oslabis i to stvara probleme, mada lepo proveri sam.

Reiki je zivotna energija koju kanalises iz sredine,univerzuma ili kako god na coveka.
Zato smo i tom procesu samo posrednici cistog srca, a da li ce osoba osetiti tu energiju,ne zavisi od nas.

Mene interesuje sve, mada imam reiki prvi stepen ,raspitivala sam se i za bioenerguju i nisam naletela na neka odusevljenja.Primamljivo je sto se ne placa :) ,a da li se placa inicijacija ili kako se to zove kod bioenergije? pozdrav i puno srece s tim parama za reiki,kao i za dobre informacije za bioenergiju.
Post Reply