Omiljene TV serije

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Omiljene TV serije

Post by Vina »

Jovanajovana10 me je inspirisala da otvorimo ovu temu, malo predaha i zabave. Dakle, koje su vaše omiljene TV serije?

Moja all time omiljena serija je definitivno Only fools and horses ili ti Mućke, nemaju premca što se mene tiče, uvek me nasmeju i pomogle su mi u najvećim bedacima da ostanem pozitivna, jer kao što Del kaže: 'This time next year we'll be millionaires!' :zdravica:
Dalje
Odrasla sam uz neprikosnovenog Jeremy Brett-a i Šerlok Holmsa, obožavam tu seriju i njegov performans, ultra inspirativno!
NIkita, stara i nova sa Megi Kju, Nik Sloter, od naših volim Crnog Gruju, od sapunica najviše sam volela da gledam O clone :ruzha:
Setiću se još...
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
srecica
Posts: 38
Joined: 11 Jan 2013, 22:40

Re: Omiljene TV serije

Post by srecica »

Jaoj super je tema..xm da razmislim :) jaoj setila sam se serije koju sam gledala kod bake i deke, cini mi se da sam tek krenula prvi razred, Policajac sa Petlovog brda, definitivno me za nju vezu divne uspomene kada sam izmedju njih dvoje ususkana gledala pre spavanja :) Pa Otvorena vrata su superiska i planiram ponovo da gledam, pa Simpsonovi, skupljanje slicica i menjanje sa drugarima :veselica: pa Cuvari plaze pa smo se igrali spasavanja u kanalu :D Ljubav navika panika isto mi je bila opustajuca..Naravno Nikita :) A sada sam pratila Budvu na pjenu od mora, retko kada Prevarante i naravno turske 1001 noc i Sulejmancica :D ali njih sam definitivno izbacila.. u to vreme uradim nesto kosrisnije svakako, ali su zaraza ziva, kada krenes tesko ih se resiti, prosto te vuce da bar malo oko bacis, tu jacam karakter :) super je temica, nekako je bas vesela i razmisljanjem te vrati u detinjstvo, osnovnu skolu.. bar sam ja prvo pomislila na njih :lol:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Omiljene TV serije

Post by Član 257 »

Jao,ekstra tema! Ja sam volela serije,posebno humorističke,ali samo jedna je osvojila moje srce- Darma i Greg! To je jedina serija kojoj sam odgledala sve epizode po pet puta i kad zelim da uđem u vrtlog samo nju pustim. Pored toga uz pomoć te serije sam privukla mog Dragog jer sam toliko bila oduševljena njihovom ljubavlju da sam sebe zamišljala u vezi koju oni imaju i privukla identičan odnos. Od domaćih Otvorena vrata i kao prava Bosanka-Složnu braću. Volela sam Bitange i princeze,ali Darma i Greg je apsolutna moja ljubav. Možda zbog toga jer serija promoviše ovo oko čega smo se skupili ovde. :svekul:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Omiljene TV serije

Post by DenVik »

Uf, uf, ja gledala svasta u svom zivotu.
Volim serije poput Losta( Izgubljeni), Tuch, Luter, sve Serloke Holmse a ovaj najnoviji Serlok( engleski, ne americki) mi je fenomenalan, A joung doctors notebook
Inace volim engleske serije, oni su genijalci za teme, za scenu, za humor, za dramu
House, The game of trone, Breaking bad,
Six feet under, CSI Miami, True blodd( samo prve cetiri sezone, posle je nako), Being Human, volim vampire, vukodlake, sirene, vile i vilenjake, ali mogu i normalce da gledam :svekul:
A za stare nemam sad vremena, gledala skoro sve gore navedeno, domace manje vise :mig:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Vucko1985
Posts: 17
Joined: 15 Sep 2012, 04:50
Location: Niš

Re: Omiljene TV serije

Post by Vucko1985 »

Volim pozitivne serije, koje me nasmeju i dizu raspolozenje: Seranovi, Dva i po muskarca, Prijatelji, Simpsonovi, kao i sve serije iz nase produkcije, ipak je nas humor neprevazidjen.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Omiljene TV serije

Post by Vina »

E setila sam se još, obožavam Treći kamen od sunca, pogotovo Harija :lol: :lol: :lol:
@DenVik slažem se, novi Šerlok je pretty good, dopada mi se :)
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Krijesnica

Re: Omiljene TV serije

Post by Krijesnica »

Nemam baš neke omiljene serije, jer ih gledam u prolazu, ali sam bila i još uvijek sam obožavateljica Seksa i Grada, imala sam sve sezone na kompu i znala svaku epizodu napamet :lol: Pored toga su mi dobre Uvijek je sunčano u Philadephiji, Rat u kući, Svi vole Raymonda, Malcolm u sredini (to je klasik, naravno)... Od onih nehumorističnih mi je definitivno omiljena Walking Dead, jer je napeta i ima realniji prikaz zombija od svih filmova i serija koje sam dosad gledala na tu temu. I daaa, skoro zaboravih, Teorija velikog praska :D
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Omiljene TV serije

Post by Felisiti »

Zar ima još neko ko je lud za ovom serijom? :shok: Toliko sam je puta odgledala, mislim na Seks i grad, da po naslovu epizode znam šta će u njoj biti i uvek se iznova raznežujem na iste scene kao da ih nikada dotle nisam gledala. :D Serija je neprevaziđena! :bravo:

Kad sam bila mlađa, gledala sam Beverli Hils, ojoj sa kakvim sam uzbuđenjem iščekivala hoće li Dilan više poljubiti Brendu (tada sam bila na kraju osnovne i to nam je svima u odeljenju bilo jaaaako važno :lol: ).
Onda sam volela Čuvare plaže, Melrouz mesto, a dok još nisam krenula u školu sa mojima sam gledala Dinastiju, sećam se da sam mamu gnjavila na svaka dva minuta da mi čita šta ko kaže.

Sad volim humorističke serije, Alo, alo mi je vrh, Prijatelji, ponekad pogledam Očajne domaćice.
Od domaćih mi se sviđaju sve tri po romanu Mir - Jam: Ranjeni orao, Greh njene mame i Nepobedivo srce. Volim hepi endove.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Omiljene TV serije

Post by Linda »

Kаdа sаm bilа devojčicа od 9, 10, 11 god. prikаzivаlа se jednа fenomenаlnа serijа- NAJLEPŠE GODINE- sа slаtkim Kevinom, njegovim drugom sа cvikаmа :) i preslаtkom dugokosom Vini u koju je Kevin zаljubljen! Uvek se rаznežim kаd se setim ove serije jer je bilа prepunа emocijа! Dа li je neko gledаo ovu seriju?
Last edited by Ivan Spg on 08 Apr 2013, 13:11, edited 1 time in total.
Reason: Pismo jezika je latinica, ne koristi ćirilicu.
User avatar
lekaca
Posts: 21
Joined: 29 Oct 2012, 21:34

Re: Omiljene TV serije

Post by lekaca »

Meni su Otvorena vrata obelezila detinjstvo i jako se radujem sto se snia nastavak u istoj postavci :svekul:
Gledala sam puno toga ali zadnjih god dana slabo gledam tv pa se ne mogu bas detaljno setiti ali znam da sam gledala i Cuvare plaze, i O clone, i Crnog gruju, i Ono kao ljubav ....e da sad gledam rimejk Sesir profsora Koste Vujica simpa je......seticu se ja jos toga, pozz
Post Reply