Život je bogatstvo

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
Post Reply
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Život je bogatstvo

Post by Član 257 »

Dragi moji,
Pošto ste ovih dana bili dobri i lepo se ponašali :D , odlučila sam da vam poklonim nešto što će vam biti od velike koristi.
Seminar pod nazivom ''Život je bogatstvo'' kojeg vodi čuveni Bob Proktor, jedan je od najpoznatijih seminara na planeti. Koliko mi je poznato, Bob nikada nije gostovao u našim krajevima, barem u skorije vreme. Uglavnom nam dolazi čuveni Brajan Trejsi.
Svi koji ne poznaju Boba Proktora da vas podsetim: to je onaj simpatični čikica s početka filma ''Tajna''. On je jedan od najpoznatijih govornika o psihologiji uspeha na svetu. Kod nas može da se kupi njegova knjiga ''Rodjeni ste bogati''.
Bob je dobar za sve one koji zele da dodju do materijalnog blagostanja, ali bez mističnih mambo džambo priča, bez meditacija, kanalisanja i kojekakvih stvari koje su većini sveta čudne. On je uspeo da sve to ispriča na mnogo ''realističniji'' način. Njegova glavna nauka se temelji na menjanju ljudskih programa i paradigmi. I veoma je zanimljivo.
Priča kaže da su se gledajući njegove seminare mnogi obogatili. Posedebno ljudi koji su vec imali predstave da žele da se obogate i šta žele da rade, ali koji nisu znali kako. Njegov pristup je univerzalan i primenjiv u svim zemljama, medju svim polovima i u svakom vremenu.
Druga priča kaže da je početkom devedesetih neki uspešan srpski biznismen otkupio ceo seminar i poklonio ga za emitovanje televiziji. I televizija ga je emitovala. Ali je gledanost bila slaba. (sad znamo kako to sve ZP reguliše)
Za sve one koji nisu gledali ili su gledali, ali možda na engleskom, predstavljam vam najbolji seminar o uspehu i bogatstvu ikad. Preveden je i sinhronizovan na srpski. Uživajte!

http://www.youtube.com/watch?v=UCPECWOy-FY
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Život je bogatstvo

Post by Ivan Spg »

Hvala na odličnom postu. Baš ću pogledati Bobija :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Život je bogatstvo

Post by DenVik »

Hvala drug Član, ja nikako da se primirim ovih dana i nešto pogledam ko čovek. Ne sumnjam u tvoj izbor, pametna glavice.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
aurelia
Posts: 21
Joined: 20 Aug 2012, 09:57

Re: Život je bogatstvo

Post by aurelia »

Divno!!! Da li mozda postoji ovaj video sa titlovanim prevodom?
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Život je bogatstvo

Post by DenVik »

Ooo, evo je Aurelia, pa gde si ti, do sad?
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Život je bogatstvo

Post by Član 257 »

Ne znam da li ima titlovano.
Ali ima na engleskom samo bez sinhronizacije.
http://www.youtube.com/watch?v=BKiocfJaB68
(ceo seminar na engleskom)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Život je bogatstvo

Post by John Work »

Ektra, hvala Clan 257!
Snimio sam svih 12 delova, valjda ih toliko ima, a koliko sam mogao onako letimicno gledajuci da uocim moze se to primeniti i na druge oblasti.. :bravo:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Život je bogatstvo

Post by Član 257 »

Primeticete da na youtubu postoje delovi 1,2,3,4,5,6,7,8 i onda fali broj devet. Ne znam zasto. A zatim se nastavlja 10,11,12.
U svakom slucaju, evo vam i taj broj devet koji fali
http://vimeo.com/50463320
On se nalazi na Vimeo kanalu.
Dakle na youtubu pise da ima dvanaest, ali je jedan preskocen i taj je na Vimeu.
John, posto se radi o ucenju kako da se u podsvest ubace nova uverenja, verujem da je moguce o bilo cemu promeniti uverenje.
Mislim da je ovaj seminar najbolje objasnjenje kako se menjaju uverenja, tj. kako da pocnemo da verujemo da je moguce ono sto zelimo. Jer dzaba da zelimo i zelimo ako verujemo da je nemoguce.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Krijesnica

Re: Život je bogatstvo

Post by Krijesnica »

Divna si, hvala ti! :ruzha:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Život je bogatstvo

Post by jovanajovana10 »

vrhunski videi :) !<3
sto volim sihronizovane stvari :)
pronasla sam se vec u prvom u delu u kome govori o casi vode i casi kokakole :)
hvala ! <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply