Novakova izjava u Blicu

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Krijesnica

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Krijesnica »

Đoković otkrio toplu vodu :mrgreen: Izreka se savršeno uklopila, hahaha.

Vidim po raznim portalima da sad objavljuju ovaj video kao da se radi o nečem sasvim novom. Ali, nema veze, za neke ljude to i jest novo, pa što ih više postane svjesno utjecaja vlastite energije na okolinu, tim bolje. Drago mi je da Đoković piše o tome.
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by nikola »

A komentari su podeljeni, neko ga kudi a neko ga podrzava, Sto je normalno :)
User avatar
Akasha
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2013, 17:00

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Akasha »

iako smatram da je preteran publicitet koji je vezan za Novaka postao prilično tužan, mislim da je super što je ubacio ovu temu u svoju knjigu i time je predstavili ljudima koji se možda inače uopšte ne bi susreli sa teorijom doktora Emoto-a
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by gagica »

Pozdrav Akasha i dobro dosla :svekul:
Uz duzno postovanje mislim da publicitet oko nekoga ko je prvak sveta u cemu god nikako ne moze biti preteran. :bravo: :bravo: :bravo: Kamo srece da je jos takvih "ambasadora" da ga tako nazovem....

I nije nikakva tajna da Nole zivi zakon privlacnosti, svakom ko poznaje zp je to jasno a super je sto se to pominje u knjizi jer ima mnogo vecu "tezinu" kad to kaze ON - tj. neko ko je takav uspeh postigao.
Pretaran publicitet prati nase drage estradne umetnice ( citaj pevaljke, cajke, kako god ) ali opet ce biti onih koji se i sa tim nece sloziti. I to je sve ok, svako ima pravo da misli sto hoce.
Ljubim te i jos jednom dobro nam dosla.

I jos nesto omiljena knjiga Jelene Jankovic je Moc Podsvesti od Marfija. :veselica: :veselica:
User avatar
Akasha
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2013, 17:00

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Akasha »

Hvala na dobrodošlici svakako, nisam htela da omalovažim Novakovo dostignuće ali činjenica je da je oko njega stvoren kult ličnosti, ali super je to što je izabrao da širi ovako lepe stvari i okrene medijsku komociju oko njega u korist njegovih obožavalaca širom sveta, učeći ih na svom primeru kako je lepo kada čovek istinski voli ono što radi i radi ono što voli jer onda sve ostalo dolazi na svoje mesto.

Ovo je isto super :D
http://www.youtube.com/watch?v=Ds7JoEcNGHQ
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Član 257 »

Krijesnica wrote:Đoković otkrio toplu vodu :mrgreen: Izreka se savršeno uklopila, hahaha.
Hehe... super :svekul: :lol:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Član 257 »

nikola wrote:A komentari su podeljeni, neko ga kudi a neko ga podrzava, Sto je normalno :)
Niko ga nije kudio. Procitaj ponovo...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by Ivan Spg »

Stvarno ne vidim kako može biti preteran publicitet za nešto što je toliko pozitivno kao Novak? Čovek koji je svojim fokusom uspeo da razvali ceo teniserski svet. Da svi nosimo majice sa njegovim likom ne bi bilo previše. Reći bilo šta i izdaleka negativno u vezi njega je suvišno i bespotrebno.

Btw, Akaša dobrodošla :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Novakova izjava u Blicu

Post by gagica »

Stvarno ne vidim kako može biti preteran publicitet za nešto što je toliko pozitivno kao Novak? Čovek koji je svojim fokusom uspeo da razvali ceo teniserski svet. Da svi nosimo majice sa njegovim likom ne bi bilo previše. Reći bilo šta i izdaleka negativno u vezi njega je suvišno i bespotrebno.
Amin. Bravo Spoygg
E, to je upravo ono sto sam htela reci...
Pa zaista treba da se zapita bilo ko,( ko iole lose pomisli a kamoli kaze nesto o njemu) da li je normalan! :pardon: I prosto sam se zapitala na kakvoj sam ja to vibraciji kad sam po prvi put u zivotu i to na ovom forumu osetila negativnost prema njemu.

Ljudi on je zivi dokaz da ovo o cemu mi ovde pricamo funkcionise
http://www.youtube.com/watch?v=_g66pGnbdp4

Sta bi dali drugi da ga imaju. " Svetski a nas".
Ja samo mogu da osecam ponos zbog njega...

Sve vas ljubim.
Post Reply