Drugarica

Tipovi ličnosti, ličnost, osobenost, šta nas čini onima koji smo, unikatnost
User avatar
Adnan
Posts: 12
Joined: 01 Aug 2013, 15:14

Drugarica

Post by Adnan »

pozdrav od Adnan treba mi savjet, imam veoma dobro prijateljicu i strahsno sam vezan za nju eh jako retko se viđamo u poslenje vreme nesto se cudno desava osjecam privlacost a to bas i nije dobro jer je ona u sretnoj vezi i ko bi to bio sa invalidom u vezi, kako da sam sebi kazem da je gledam kao sestru kad je to jace od mene i ne želim je izgubiti,
:cry:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Drugarica

Post by Član 257 »

Adnane,
Evo tebi jedan video pa cemo kasnije da pricamo opet...
http://www.youtube.com/watch?v=s3QezBvN1BE

Ako ne znas engleski, javi mi se da ti prevedem.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Drugarica

Post by DenVik »

Poz za Adnana.

Uf, Zdenka, jes. Nik Vujacic mi cesto zatvori usta i podigne vibraciju. Hvala mu sto postoji.

Dragi Adnane, kad prestanes sebe da gledas polovicno, kad osetis da si celo ljudsko bice( sa svim organima, celijama, tkivom) kao sto i jesi, kad zavolis sebe bas takvog kakav jesi ( savrsen) onda je sve ostalo igra.
Ovo je tvoj izazov koji si izabrao u ovom zivotu i nema mesta patetici, sazaljenju niti samosazaljenju.
Znam po sebi, ranije kad osetim tudje sazaljenje kad neko pogleda u moje dete, kao da sam rodila nakazu, dodje mi da ga rastrgnem. E, ondas ukapiram da ja sirim tu vibraciju, ja sam se samosazaljevala,pa sam shodno tome i privlacila ali to je normalna faza, koju svi u pocetku prodjemo.
Lekcija za stepenik vise.
U ljubavi je resenje za spas cele planete.
Volim i prihvatam sebe ovakvog kakav jesam, Adnane....oprastam sebi, oprastam svima....volim ovaj moj Zivot....
Ne postoji instant resenje za tvoju drugaricu, sorry, kad prodje ona, doci ce druga,,a problem ce biti isti.
Zato: svoj zivot u svoje ruke, pa kreni. Nece promena ni olaksanje doci preko noci, ali ce doci. Jer ovo je jedan i jedini put, put do svog Bica i svoje svetlosti.
Kad ti budes svestan svog svetla, pa lako cemo ga mi svi ostali videti( pa i ta devojka, jer ona OSECA samo tu tvoju sadasnju vibraciju "JA SAM DECKO U KOLICIMA")
Izvini, jesi ok. Prihvatis, mada mislim da ti to lepo prihvatas. Ali si i mnogo vise od toga ali to moras sam da pronadjes, mora da imas gomilu talenata, neki svoj lep hobi, nesto sto te zasmejava i cini srecnim??

( e, ljudi kad se nekad pojavi neki nebulozan, moj, nedovrsen post, to znaci da sam ostavila ukljucen laptop i da ga se Vik docepao i da salje poruke)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Drugarica

Post by Član 257 »

Mislim da kolica nisu prepreka za ljubav.
Ona jesu prepreka za neke druge radnje, ali za ljubav ne verujem.
Sto se tice te devojke, ako je ona zaljubljena u drugog muskarca sta ce ti?? Ona je dakle srecno zaljubljena.
Je l' zelis da ona ne bude srecno zaljubljena, a da bude sa tobom? Da li bi voleo da je sa tobom, a da misli na nekog drugog celo vreme? Ako je stvarno volis onda ces biti srecan sto je ona srecna.
Uostalom, ti samo zelis da osetis uzvracenu ljubav.
Pocni prvo da volis sebe. Uzmi Luizu Hej u ruke i kreni. Kad pocnes da volis sebe svi ce poceti da vole tebe.
I ponavljam, invaliditet nema veze sa ljubavlju. :ruzha: Mi te vec volimo... :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Drugarica

Post by jovanajovana10 »

devojke , svaka cast ! <3

Adnane dobro dosao na forum :)
da ti nisi napisao da si decko u kolicima mi to ovde nikada nebismo saznali.
ti si za mene jako pametan i otvoren momak , predpostavljam simpatican i sarmantan decko na tockovima ;)... ja te tako vec vidim. da imas veliko srce a to treba pravim devojkama a nebitno je da li vozis ferari, kamijom, kolica ili autobus ,biciklu(koja su inace isto masine koje nam pomazu da stignemo negde, mi smo izmislili njih , da nije bilo nas nebi bilo njih. Uopste ne znaci da svi mi imamo hendikep jer ne mozemo stici daleko u toku dana bez tih tockova raznih prevoznih sredstava ).
ja licno imam problem sto se bojim voznje automobilom i jos uvek ne shvatam da auto treba da sluzi meni a ne ja njemu :) ali trudim se da prevazidjem to <3
savladacu strah inace necu ni ja daleko a to tako nece moci tako da ne mogu ni ja da kazem da nemam problema sa tockicima i mene to malo koci jer bih volela da recimo sada odem kolima da vidim rodjake koji su daleko na par sati, da svakog dana idem na posao kolima... necu ogranicenja.

skoncentrisi se na svoju unutrasnjos koja je mnogo vaznija od tockova. oni su nebitni totalno u ovoj prici. ne daj da te usporavaju i koce vec daj da te guraju i vode samo napred jer oni tome sluze.
tebe pokrece tvoj veseli duh a ne par tockova, to sam htela da kazem.

i moj ti je topli savet , iskrenost otvara sva vrata i reci recene iz srca mogu da otope sva druga srca (kao sto si ti otopio nasa ovim postom). vidi se da si iskren , skupi sve reci na jedno mesto , govori iz srca , prave devojke padaju na to ;) a tebi kao i i svakom momku na ovom svetu treba jedna ''prava devojka'' i nista manje od toga . Samo iskreno i otvoreno reci joj sve sto imas pa neka joj se vrti 3 dana u glavi od tvojih reci <3 nema toga sto iskrenost ne moze da resi :)))) kako god ispalo na kraju bice to najbolje za tebe .
ako ne osecas moj savet koji sam ti od srca dala ,nemoj da me poslusas!!! ti uvek znas bolje od svih nas zajedno sta je za tebe najbolje ,mi mozemo samo da predlozimo iz ciste ljubavi i pruzimo podrsku.
pa moju podrsku racunaj da imas ! <3 :)

(razmisljala sam da li da stavim ovaj post ili ne , bojim se da ne budem pogresno shvacena, iskreno se nadam da ce se protumaciti na najbolji nacin , ovo je samo moje vidjenje koje mozada bas nisam lepo prenela iz glave , zamolila bih da mi niko ne zameri )
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Drugarica

Post by DenVik »

Jo, opusteno, svaka glava ima svoje misljenje, a srce samo jedno= ljubav.
Zato ja volim sve glave ovog foruma, svi misle razlicito a salju istu emociju.
lj
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Drugarica

Post by jovanajovana10 »

e DV bas to !
lepo si to rekla <3

volela bih da cujem Adnana ,zanima me sta misli o nasim komentarima :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Adnan
Posts: 12
Joined: 01 Aug 2013, 15:14

Re: Drugarica

Post by Adnan »

nisu samo kolica problem ja inace imam cerebralnu paralizu i tesko je naci drugare za druzenje a da ne govorim o djevojkama to je ne moguca misija a ova moja drugarica stvarno mi mnogo znaci puna je ljubavi i paznje i gleda me kao brata sto je predivno. a vise predivni hvala vam
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Drugarica

Post by DenVik »

Adnane, a udruzenja?
pa mi smo ( moj i sin ja) pre neki vikend sa Udruzenjem "Sve je moguce" iz Bgda bili na prvoj drinskoj regati osoba sa invaliditetom koji su presli granicu.
Bilo je udruzenja iz cele Srbije i Bosne.
A gluma? A neki tvoj skriveni talenat?
Nas drugar sa cerebralnom svira gitaru i pre neki dan smo bili na koncertu da ga podrzimo.
I jos nesto, pomeri fokus sa tvoje drugarice na neki svoj unutrasnji glas, na talenat, gledaj filmove, smesne video klipove...ovo sad bez veze nabrajam. Ona oseca taj pritisak, pusti je da sama oseti i odluci, da sama dodje.
Moras da pustis, to je jedini put.
Zamisljaj sebe okruzenog mnostvom dobrog drustva, smejes se, pricate,obilazite razna mesta zajedno....pa ce se i desiti.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Drugarica

Post by jovanajovana10 »

Znas Adnane , nesto sam malo razmisljala,
ja mislim da ti nebi trebao da nas ostavis uskracenim znanja i saznanja koje ti imas.
mislim da sam malo pogresila i htela odmah da namecem svoje misljenje,ja apolutno nemam iskustva koja ti posedujes i volela bih da nesto naucim od tebe. recimo o tome kako se osecas, kako provodis vreme, kako ostvarujes ciljeve, koji su tvoji snovi, kakva su tvoja ranija iskustva....
sigurna sam da postoji puno toga sto bismo mi naucili od tebe :)

... uostalom ,zalio si se da imas problem sa prijateljima, evo ti idealnog trenutka da ih steknes i to jako puno :zdravica: :drugari: .
OVO SMO MI sa foruma , zajednicka fotografija sa poslednje zurke, ako zelis mozes da budes na sledecoj ,
http://www.hdherd.com/images/smilies/an ... ticons.gif

bi ti mogao nama da kazes ? malo sire o sebi ? :) ako zelis <3
prijatelji pricaju puno o svemu :) hocemo da te upoznamo , kako da ti damo pravi savet ako te ne poznajemo?
kako da te razumemo ako nam ti ne dozvolis.
bas bih volela da naucim nesto od tebe i o tebi ...
ako zelis , raspisi se slobodno , koliko god hoces ... slusamo te :)
Image evo , spremili smo usi :) !
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply