sta kad nijedna tehnika ne daje rezultate ?

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
Post Reply
jozef
Posts: 6
Joined: 31 Aug 2013, 20:34

sta kad nijedna tehnika ne daje rezultate ?

Post by jozef »

Pozdrav svima bicu kratak i jasan.Bavim se pozitivnoscu da je tako nazovem vec 3 godine.Meditiram , vizueliziram ,radim afirmacije , eft , hoponopono ali nista se posebno nije desilo.I da sam blizu nekog ostvarenja to moze traje relativno kratko i onda opet po staro.Pa se pitam zasto sve ovo radim kad nikakve koristi , opet sve po staro sve je isto.Neki put mi se rasolozenje popravi ali to traje kratko
Last edited by jozef on 02 Sep 2013, 13:49, edited 1 time in total.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: sta kad nijedna tehnika ne daje rezultate ?

Post by jovanajovana10 »

Dobrodosao jozef! :-):-):-)
ako mozes preimenuj naziv teme posto je jako neodredjen a pravila foruma zahtevaju to.
Mozes u nesto tipa »sta raditi kada ni jedna tehnika ne daje rezultate «tako nesto.
Jer verujes ti uopste u sve to ali onako zaista da verujes u tehnike svim svojim bicem!?
Stvar je u verovanju a ne u tehnici.
Ja mogu da verujem u to da ako vidim komsijinog psa u dvoristu (a stalno je tamo :-)) da ce mi to podici vibraciju,doneti novac i da je taj dan moj srecan dan i najbolji od svih-ali ako verujem u to tatjo ce i biti ako ne verujem nista od toga pa da tapkam eft svakod dana po 12puta.
Koliko verujes?
Mozda i ako je odgovor "jako" to nije dovoljno ,mozda trebas jos vise i jace.
Ili menja tehnike! :-)
Smisli neke slicne ,budi kreativan,prilagoti sebi,nadji neke druge nove...
Menjaj sve sto ti ne odgovara. Najbolje bi bilo kada bi bio kreativan :-)
Ili ja najvise volim kreativnost :-)
U svakom slucaju poslusaj sebe a ne nas,mi mozemo da ti damo predloge samo :-)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Sibb
Posts: 118
Joined: 27 Sep 2012, 15:41

Re: sta kad nijedna tehnika ne daje rezultate ?

Post by Sibb »

User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: sta kad nijedna tehnika ne daje rezultate ?

Post by DenVik »

Bilo koja tehnika, rec, situacija koja te dovodi u stanje sadasnjeg trenutka i stanje zahvalnosti ( ljubavi, poravnanja) za sve sto si sada i za svet oko tebe je prava za tebe.
Jozef, pa ta preispitivanja su deo svakog od nas. U toku dana svima nama se desi pet fantasticnih i pet groznih situacija...na meni je cemu cu pridati paznju i na cemu ce biti moj fokus. Ja biram tih pet fantasticnih stvari.
Samo sad sam ziva i hocu da uzivam u tome.
I sta znaci da ne daje rezultate??
Prihvati sad kakav jeste tvoj zivot i uzivaj u njemu, ali uzivaj 24 sata u svakom desavanju i prosto pusti da teku situacije ( bez osudjivanja, ocekivanja, razmisljanja o budalastinama, o proslosti, o buducnosti) prosto budi sad ovde i voli se covece, voli svoj zivot i zivote drugih i ne uplici se nigde.
E,ako ovo "izdrzis" nema teoretske sanse da ti se za tri dana ne manifestuje nesto od toga sto silno zelis.
Znaci, dozvoli mu da se desi.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply