Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Alexicaa »

Dragi moji :-D Imam decka,uskoro ce nam biti 6 meseci...Jako nam je lepo,volimo se,sve je savrseno zaista...uzivam sa njim...Problem je sto sam pre nedelju dana upoznala jednog decka koji mi se strasno svideo...Prisao mi je,upoznao me preko moje drugarice i decko je presladakkk i bas stvarno moj tip...Ali i moj decko je moj tip i volim ga najvise na svetu.Naravno ja sam mu rekla da imam decka i on je rekao da ceni sto sam mu to rekla i da sam divna.Jednostavno od kada sam ovog upoznala malo sam zbunjena jer mi se i on mota po glavi,ne znam da li iz hira nekog ili stvarno ne znam zasto,ali nmg sebe da lazem da nije osstavio utisak na mene..znam da nista sigurno nije slucajno.Nikada svog decka ne bih prevarila jer ga cenim kao coveka i nikad to ne bih mogla da uradim najiskrenije.Nego me nervira sad sto se i ovaj pojavio i sto mi se svideo.A kad sam bila sama tad nije bilo nikoga.IH :D sad svi lancano dolaze kao ludi ...strasno :D sta raditiiii?? hihihi :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Hitheroad91 »

Draga moja.. Od viska glava ne boli. ;)
Alexicico koje si god? Mozda bih ti ja mogao biti treci decko,veruj mi... Slucajnosti ne postoje,a ja sam prvi koji ti daje savet :***
heheheh :P :P :P
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Hitheroad91 »

samo se malo sprdam,mada bih ti preporucio ovo... meditiraj nekih 45 min i zapitaj se to isto.. znaces sama bolje od svih nas
Love 'n' light <3
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Alexicaa »

Xaxaxa 92 sam god..ae moze odavno sam htela da imam decka koji je u ovoj prici zp itd..da ne moram ja sve da mu objasnjavam :D.sad slusam podsvesne snimke i nmg jos da meditiram prosto imam toliko energije da ne znam vise gde da je istrosim od silnih meditacija predhodnih dana.:D prepuna sam energije,a odgovor jos nisam dobila :D nadam se da cu ga dobiti ovih dana...msm ne znam zasto sam sad njega upoznala kad je sa mojim deckom sve top :D valjda cu saznati.komedijaaa:D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Ivan Spg »

Hehehe još će se roditi i prva ljubav na forumu :D ;)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Aurora3 »

Kazu: ''Ako volis dvije osobe, izaberi drugu, jer da si dovoljno volio prvu, druga ne bi ni postojala.''.
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Alexicaa »

Spoygg hahaha bilo bi lepo,sto da ne :D hihih. Aurora3 slazem see,ima istine...Msm sve je onako kako verujes,tako da ako je nase uverenje da drugi ne bi postojao da si dovoljno voleo prvu ljubav onda je to za tebe tako i tu nema price...Doduse,to jeste moje uverenje i upravo zato sam zbunjena,jer ne znam zasto se sad drugi pojavio. Ja volim svog decka,ali naravno ima tu nekih stvari sto mi ne odgovaraju,recimo ne volim sto sam ja za njega Anstajn :D u smislu da nema pojma nista o svemu ovome i pricamo neke teme koje mene ni ne zanimaju toliko i osetim se kao u svom svetu,a jos nekako nismo toliko otvoreni da pricamo o tome niti ja smatram da je on jos spreman za tako nesto...kao i kad sam sad pre par dana bila prinudjena da prisustvujem rodjendanu svoje drugarice i ona zna za zp i celu tu pricu,ali je zvala neke njene drugarice na rodjus koje ne znaju i onda su one tako tracarale o tako glupim temama da sam se pitala u sebi o boze zivimo li mi na istoj planeti? Ne mogu ja to da slusam niti me zanimaju te gluposti.Da se vratim na decka :D recimo me nervira sto smo dosta zatvoreni jedan prema drugome uzivo i nikad mi ne kaze sve to kao preko poruke kad nismo zajedno...Preko poruke mi se otvori i za njega sam ceo svet,a uzivo kaze ponesto ali ne toliko.Mislim da cu da napisem na papir stvari zbog kojih bih ostala sa njim i stvari zbog kojih ne bih,a nazalost i njih ima...Ne znam da li ja mnogo trazim da li moze da se potrefi stvarno da sve bude savrseno ili prosto moram da prihvatim da je tako i da nijedan decko nece biti bas savrsen ali bukvalno savrsen da mi sve kod njega odgovara? Znam da je opet svakako dosta toga do mene jer ja kad sam afirmisala mog savrsenog decka ja sam pisala DECKO ME OBOOZAVA,PRELEPO NAM JE ZAJEDNO,ISKRENO ME VOLI I PODRZAVA U SVEMU,a toliko detalja sam izostavilaaaaaa i sad naravno ispastam :D sve sam dobila kao sto sam afirmisala naravno,a ono sto sam izostavila je bas to sto mi ne odgovara.Ima tu jos dosta toga da sad ne nabrajam... i sad ne znam da li uopste i vredi da afirmisem tj dodajem te nove stvari ili da afirmisem novog decka,mada mi je tesko nekako da ga ostavim jer sam ga bas zavolela,najezim se kad pomislim na ljubljenje sa njim.Ahahaha.a isto tako i nisam skroz srecna koliko mislim da mogu da budem jer volela bih nekako da i ja mogu da se vise oslonim na nekog on mi je rekao da mogu uvek,ali meni treba neko ko ce vise mene da vodi kroz zivot,a ne ja njega,ponekad osetim slabost i strah kod njega to mi se ne svidja :P...A cesto se osetim i kao da ja njega vodim vise kroz zivot i kao da sam ja musko u vezi :D Ma nemam pojma vise.Komplikovana sam i ja i svesna sam toga ali sam spremna da se menjam i menjam i radim na sebi koliko god da treba :D i sve mi se cinilo savrseno sa njim,ali kako je vreme prolazilo uocavam neke stvari sto mi ne odgovaraju i jednostavno je tako,nmg da lazem sebe. :andjeo:
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Alexicaa »

E da i nemojte da mislite da ja tako plitko gledam na sve to..Ja imam svoj cilj u zivotu najvazniji,a prava ljubav kad dodje dosla je.CIlj mi je najvazniji u zivotu da ja sebe izmenim skroz sva uverenja koja treba i da stignem tamo gde zelim da budem i na kraju da pomazem celom svetu i uvedem promene.a to sto sad neke stvari nisu tip top nema to nikakve veze,samo sam prokomentarisala :-) meni je zivot super,volim da zivim ,sve mi ide i to je to,nema na sta da se zalim sem tako tih nekih gluposti,a i to se ne zalim vec sam samo prokomentarisala :D
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Hitheroad91 »

Motaju se momci u glavi,a ne znam koga da volim. :)
Paznju daces onom koji ti daje ljubav i inspiraciju da zivis punim plucima. Neke devojke vole kad su njihovi momci hladnokrvni,jer im to uliva nadu da uvek imaju snage i da nisu previse osetiljivi. Tvoj trenutni decko ima tu vrlinu da zeli da ti pruzi to sto oboje zelite i zato se tako lepo ljubite,ali mu nedostaje ta hladnokrvnost koja mu treba da bi te pridobio na mentalnom planu. Znam ja taj osecaj kad ti se neko previse svidja pa onda postanes najgluplja osoba na svetu u tom trenutku kad si sa njom,jer toliko toga zelis da pruzis,a u isto vreme si blokiran iz straha prema ocekivanju koje imas. I tako iz dana u dan se molis da ces se promeniti,a ustvari sve je gore. Zelis da te ona zavoli bas takvog kakav jesi i onda ces se opustiti i biti mnogo bolji za nju... Te prelepe poruke koje ti salje su ogledalo njegove ljubavne definicije o zivotu. Kakva ljubav treba biti sto ne mora da znaci da se ustvari tako i oseca. (i ja sam u svojim ljubavnim fazama pre tako pisao poezije,a nista nisam osecao) Mi svi imamo svoje neke ljubavne definicije kako prolazimo kroz vezu. Neko moze neverovatno voleti 4,5 meseci i onda odjednom nestati. I taj obrazac ce se toj osobi ponavljati sve dok ne pogleda svesno u sebe.
Da li ti trazis ljubav uopste sad ? Da li mora da se stvori ljubav u tvojoj vezi ? Ja sam u nekim svojim vezama shvatio da sam na silu hteo da osetim ljubav gde joj mesto nije bilo. Jedan moj prijatelj koji je u ljubavi vec 5 godina, pricao mi je kako su se prvih 5 meseci veze kulirali i bili skroz bezosecajni jedno prema drugom. Fazon ma radi sta hoces. A onda kasnije nesto je krvcnulo odjednom.. Neka situacija ih je pridobila opasno. I eto sad se obozavaju,a isti su! Oboje vole da se deru dok su u busu,oboje vole da odmah iskazu emocije pa cak i kad nas vise bleji tu,on uzme nju da psuje i ona njemu kaze ma da ti ja jeb... Mi se navikli,pre nas je bilo sramota zbog njih,ali kad smo shvatili da njih same nije sramota sto se zestoko svadjaju pred nam, sta onda! :D
Puno puta mi,ljudska bica,zelimo svim srcem da nekog volimo i sretnemo osobu koja isto tako zeli svim srcem da nekog voli i da bude voljena,a ustvari nema hemije pa pokusavamo da zadovoljimo samo svoj ego kroz neka zadovoljstva sve dok ne pukne. Bezuslovna ljubav je ljubav koja je stvarna po meni. Ali iluzija ljubavi moze nas uvek zajebati da se zaljubimo u nju,umesto u osobu koja je sa nama. Mozda si ti zaljubljena u samu sebe kroz njega,a ustvari te samo nervira sve te njegove slabosti,jer on nije za tebe. A mozda vam i sve ide lepo samo ste prerano krenuli sa emocijama. :) Bog ce ga znati :D
Ne zaboravi da vam mozda i ne treba ljubav sad vec bleja neka. Sto mora biti ljubav ako ste u vezi. Ne juri ljubav,ima da ti bezi. Odustani i doci ce. Kao sve u zivotu. <3
PS. Oprosti ako sam pogresnio nesto u vezi vas ili tebe kako ide cela prica,ali samo pokusavam da pomognem.
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Ah ta ljubav-koga izabrati? :-D

Post by Alexicaa »

hahahah dodjem ovde i budem jos vise zbunjena :D hahah .salim se :-) Otvorio si mi oci i skontala sam da je sve ustvari jedna velika filozofija...Ja ustvari ni ne znam sta zelim i to je cela stvar..Tj.meni to varira od raspolozenja.Nekad mi je lepo sto imam decka,nekad cak i zelim slobodu :D ma ko ce ga znati :D
Post Reply