Naleti elektricnih talasa tokom spavanja?????

Teme o radu foruma i "čekaonica".

Čekaonica -> Ako ne znate gde biste započeli temu postujte je u ovaj forum pa ću je premestiti.

Kućni red pogledajte ovde.

Najbolji način da započnete novu temu pogledajte ovde
Post Reply
Hope
Posts: 1
Joined: 08 Jan 2014, 13:59

Naleti elektricnih talasa tokom spavanja?????

Post by Hope »

Cao svima, vec duze vreme se suocavam sa ovim iskustvom, povremeno dok spavam u glavi mi dodje ko neki nalet elektromagnetnih talasa, tj. pistanje u usima je maksimalno, osecam te talase u predelu glave i vilice, pogotovo vilice kod zuba, ko da mi je cela glava namagnetisana, tesko mi je i oci da otvorim, ko da me nesto konstantno uvlaci u to stanje i i ne pusta, vrlo je neprijatno, cesto cujem neke cudne zvukove, uspem da se probudim na sekund i dalje tezim ka vracanju u to stanje, jednostavno ne pusta me, da kazemo to iskustvo ne traje dugo, posle sam iscrpljen ko da je nesto isrpelo tu neku energiju iz mene.Bolje ne mogu da vam opisem taj osecaj jer ipak osecaj i treba ga osetiti, al me zanima jel je imao neko slicno iskustvo i sta to predstavlja.Procito sam u nekoj knjizi da siptomi indigo dece su cesto napadi panike, anksioznost i osecaj tih talasa, i ja imam blagi strah kad legnem da spavam, pre god dana sam i imao napade panike isto samo pred spavanje i to u glavnom samo u svojoj sobi, ko da se plasim spavanja, i stvarno mi cesto treba dosta vremena da zaspim.Bas bi mi znacilo ako neko moze da mi pomogne, da me uputi o cemu se radi, hvala svima unapred !!!!! poz :)
User avatar
Qlex
Posts: 6
Joined: 06 Jan 2015, 22:27

Re: Naleti elektricnih talasa tokom spavanja?????

Post by Qlex »

Pa ti si postavio vec sam sebi dijagnozu... Indigo dete...

Ne znam, sta mislis da posetis lekara?

Zujanje u usima se strucno zove tinitus i mozes svasta o tome procitati na Netu, a najcesci uzrok toga je gubitak sluha.

Sad, ovo tvoje mi deluje nesto kompleksnije tako da ne bih znao vise o tome da ti kazem.

Budi dobro, pozdrav!
Post Reply