vase misljenje

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Post Reply
moj um moj svet
Posts: 22
Joined: 26 Dec 2012, 15:57

vase misljenje

Post by moj um moj svet »

Zbog cega gubimo vazne stvari ......dokumenta...itd
Kupila sam avionsku kartu a kasnije primetim da sam izgubila pasos :djavo:
Zasto gubimo nesto stO tako dobro cuvamo.....jer bas zog toga StO imamo strah da bas To ne izgubimo? :cry:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: vase misljenje

Post by jovanajovana10 »

upravo tako, lepo zakljuceno ... i tako je za sve u zivotu cega se cvrsto drzimo u strahu i ne pustamo ga , da ga ne izgubimo .
opusti se i naci ces ga 100% , samo polako :***
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
moj um moj svet
Posts: 22
Joined: 26 Dec 2012, 15:57

Re: vase misljenje

Post by moj um moj svet »

Nasla GA :veselica:
Skoro svi znamo taj osecaj kako je kad SE nesto izgubi......a izgubiti pasos u drugoj zemlji :shok: To je uzas i dosta njih zna koji zive preko ,Sta To znaci, da ne pricam....
Evo kako sam GA nasla:
Prvo sam vracala situaciju kad sam GA zadnji put videla ,per DVA meseca kada sam kupila avionsku kartu da indem kuci....vracala Film u nazad 100% nemogu da SE setim u Reisebüro nisam bila jer svi kazu ma kakvi da je tamo oni bih ti odmah javili itd.Prevrnula kucu öd DVA sprata po 10 Puta svaki delic.Uhvatim svesku i pocnem da pisem ,,Imam svoj pasos,,.Nocima razmisljam i onda kazem sebi To nije slucajno!
razlog zog kojeg idem je zdrastveni...onda kazem sebi mozda treba da promenim hirurga ako GA promenim i posle toga nadjem pasos onda je sve jasno kao dan ....ako GA promenim i ne nadjem pasos onda je nesto drugo u pitanju.....
Tako odlucim i tako uradim, posle 2 Dana odem u policiju da prijavim nestanak pasosa a moj muz ode u Reisebüro da pita za svaki slucaj .....ja mu kazem dzabe indes nije tamo....javili BI da jeste.....i nikad ne reci nikad-bio je tamo ispo mi ispod stola,kad sam placala kartu. :budala:
Post Reply