Kako privuci pravog-srodnu dusu?

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Post Reply
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Kako privuci pravog-srodnu dusu?

Post by Srećica »

Dakle, moje pitanje je kako privuci srodnu dusu? :) Sta bih trebala da radim jos, osim da budem u Vortexu? Postoje li neke tehnike, nesto sta pomaze?
Last edited by Srećica on 28 Jun 2014, 11:30, edited 1 time in total.
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Re: Kako privuci pravog-srodnu dusu?

Post by Srećica »

Ako recimo citam ljubavne romane, hoce li mi to mozda pomoci tj. kako ce delovati na mene? Ili da gledam neku seriju, meni se cini da bi to delovalo. Pre jedno desetak dana gledala sam jednu seriju u kojoj su se glavni glumci svadjali i sad je to pocelo da mi se desava sa deckom- da se svadjamo. Ne znam ima li veze ili je slucajnost.. Koje serije da gledam, postoje li neke koje pozitivno deluju??
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
User avatar
tin_
Posts: 15
Joined: 12 Oct 2012, 12:19

Re: Kako privuci pravog-srodnu dusu?

Post by tin_ »

Najbolje je da pogledas Vinine videe o partnerima i ljubavi, tu je sve savrseno objasnila :)) i moj savet, posto vec snazno zelis decka, pozeli i pusti. samo se posveti stvarima koje volis i probaj da ne mislis na to uopste jer mozda ces vibrirati vise ceznje nego sto bi trebalo.. ako si dovoljno dugo zelela i ocekujes najboljeg samo pusti i uzivaj :) srecno i javi kad naidje :D
User avatar
mirapav
Posts: 3
Joined: 21 Jul 2016, 23:00

Re: Kako privuci pravog-srodnu dusu?

Post by mirapav »

Srećica wrote:Dakle, moje pitanje je kako privuci srodnu dusu? :) Sta bih trebala da radim jos, osim da budem u Vortexu? Postoje li neke tehnike, nesto sta pomaze?
Cekaj i pojavice se sam, nemoj da trazis odgovore za koje je vec sve predodredjeno odavno. Jednostavno uzivaj u zivotu i jednog dana ce se pojaviti gospodin pravi. Sve sto vise budes trazila pravu srodnu dusu najpre ces naleteti na prevarante jer oni znaju jako lepo lagati i varati.

Nadam se da si nasla svoju srodnu dusu jer je post napisan jos 2014god.

Kako god zelim ti svu srecu!
Post Reply