LEČENJE - ISCELJENJE [po Dr . John Goldsmith]

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
Post Reply
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

LEČENJE - ISCELJENJE [po Dr . John Goldsmith]

Post by Zika »


LECENJE 1

Neogranicen nacin tretiranja zivota

Ovo je nacin koji je poznati metafizicar Dr . John Goldsmith upotrebljavao u zadnjim godinama zivota, za lecenje stotine hiljade ljudi. Moze se primeniti za lecenje samoga sebe ili drugih. Proizvodio je trenutna cudotvorstva. To je nacin na koji se oduzima snaga od ljudskih prividjenja. Smatra se da sve sto nije u Bozijem savrsenstvu u nama, (bolesti, nemastina, siromastvo, neuspesi, losi medjuljudski i romanticni, bracni odnosi), da je to sve nestvarnost i plod ljudskih verovanja i predrasuda , akumulacija tako stvorene negativne energije. Jedina stvarnost, jedina istina je Bozija Ljubav, Savrsenstvo i Moc. Zato oduzimamo moc svemu sto je plod ljudskih predrasuda i vracamo je Bogu.

Uvek na pocetku ispolji svoju ljubav i zahvalnost svome Bogu.

1- Sto god je problem ili nedostatak (u meni) , to je samo ljudsko prividjenje, koje nema moc i ja te ne priznajem. Ni koraka dalje. Stani iza mene i ne uznemiravaj me vise.
2- Jedina snaga, jedina moc je Bog i sva njegova carstva, sve sto je stvorio, je Bozije savrsenstvo. Postoji samo Bozije savrseno zdravlje, Bozije izobilje snabdevanja potreba i novca. Bog je jedina istina.
3- Ja sam uradio svoj deo posla. Sada cu sedeti ovde u potpunoj tisini i miru. Sedim i cekam, bez misli.Sedim i cekam na znak, neki unutrasnji treptaj, spontan dubok uzdah, dodir, na nesto sto ce da mi kaze da je Bog preuzeo posao



Onda ustanes. zahvalis se i svoju paznju priklonis necem drugom, sta god ce biti tvoja aktivnost. Stvar je u tome da ne zadrzavas paznju na ono sto si prethodno zavrsila.
Mozes da izlecis sebe ili nekoga drugoga.

Ovo treba da se radi nekoliko puta dnevno. Cak i ako ne primetis nikakav znak, nemoj da cekas isuvise dugo, doci ce drugi put. Ako je bolest komplikovana moze da uzme duze vremena za lecenje.Ovo ne pomaze samo za lecenje nego i za sve ostalo u zivotu, medjuljudske odnose, posao, karijeru itd.

LECENJE 2

Moj voljeni i jedini Boze I AM u meni i iznad mene. Sa Tobom i kroz Tebe pozivam Imortalnu (neunistivu, trajnu) Kosmicku Koncetraciju Violetnog Plamena, direktno od Centralnog Sunca u mene, kroz mene i oko mene, da precisti, harmonizuje i koriguje sve sto je potrebno da bude.. Zahtevam da budem drzana u Mocnom Suncevom Prisustvu Violetnog Plamena.

Onda sedi u tisini 3 do 5 minuta, 3 puta dnevno.
Uvek se na kraju zahvali i blagoslovi.

I ovo moze da se primeni za druge osobe, samo u tom slucaju pozivas tu energiju u doticnu osobu.

User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Mina u Sreci »

Ovu prvu metodu sam isprobala i svidja mi se! Zelim vam svima savrseno zdravlje. Ja licno vec par godina nisam isla kod lekara i uvek sam zdrava. Ni kijavica. To definitivno ima veze sa nacinom razmisljanja.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Zika »

Definitivno ima direknu vezu,ja odkada sam promenio nacin misljenja, verovanje i posvetio se spiritualnosti nisam imao potrebe za doktorom.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Mina u Sreci »

Ziko, kroz tebe kao da govori moj dragi deka koji je poziveo 92 i do poslednjeg dana isao na igranke. Uvek se odusevim kad nadjem nekog deku koji slicno misli:)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Zika »

He he verujem da nije ni prestao da igra.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Mina u Sreci »

E vidis, bas to bi i on rekao. Sad se igra sa mnom kad god obratim paznju na njega.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Vina »

@ Zika
@ Mina u Sreći
Svaka vam čast na zdravlju! :D
Zaista, način razmišljanja menja sve! Kada se javi bolest treba znati i tako je posmatrati kao posledicu starog, puno puta ponovljenog način razmišljanja. I krenuti u akciju! :) Misao po misao. Transformacija kroz koju prođe svako ko je bio bolestan i ozdravio je fantastična, i menja našu kompletnu svest, pročišćava sve što smo slagali godinama. To je zaista zapanjujući put i iskustvo.
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by Zika »

Vina i taj mladic pored tebe, koga neznam, ste prilicno lepo objasnilikako se moze koristiti pozitivno misljenje i ZP u cilju izlecenja. Ja sam imao mnoge probleme u vezi zdravlja a nekoliko povreda na poslu su me odvele u invalidsku penziju. Zadnjih desetak godina su svi problemi nestali. Upotrebljavao sam kombinaciju Spiritualnost, meditacije, afirmacije. Sada sam 82 godine mlad i ustanju da vodim racuna o sebi, da vodim sve kucne poslove, da kuvam, mesim i odrzavam bastu. Nameravam da malo vise o tome napisem ili cu mozda da snimim audio zapis i opisem probleme i kako sam se ioslobodio od njih. Samo sam hteo jos da kazem da se uvek setite da se zahvalite bilo koji metod da koristite, bilo sta da zelite. Zahvalnost i blagoslov imaju mocnu energiju.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by jelena »

DIVNO..
Danijela
User avatar
moj-put
Posts: 8
Joined: 09 Oct 2012, 00:18

Re: LEČENJE - ISCELJENJE

Post by moj-put »

Prirodna medicina Dr. Sladjana Velkov video
http://vimeo.com/user8795746/videos
Post Reply