Zdravstveni Savet

Ovde možete da postavite svoje poučne priče o životu i o raznim pojavama koje nas okružuju a iz kojih možemo naučiti i podsetiti se šta su najlepše životne vrednosti :)

Počasni naziv je "Žikin kutak" jer je Žika započeo ovu divnu tradiciju da nas uveseljava i podučava sa svojim divnim pričama.

Naravno svi su dobrodošli da dodaju svoje priče :D
Post Reply
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Zdravstveni Savet

Post by Zika »

ZDRAVLJE

Došla su neka čudna vremena da je bolje biti zdrav nego bolestan pa ću nesebično podeliti sa vama nekoliko saveta.

Ako je počelo nešto da vas hvata, bole vas mišići, zglobovi, probajte ovaj isprobani domaći lek.
Uzmite jednu flašu domaće rakije, popite rakiju i istrljajte se flašom. Bolovi garantovano nestanu, verovatno udju u flašu.

Ako oserite da su vas spopali neki virusi ne brinite se. Imam oprobani lek i za to. Uzmite osrednji komad domaće suve slanine, iseckate je. Oljuštite pola glavice belog luka, domaći a može i kineski pa ga konzumirajte zajedno sa slaninom. Kada ste to sve pojeli sačekajte jedan minut da se svi virusi okupe oko slanine i počnu da je grickaju. Sada drmnite čašicu jake rakije ali onako odjednom da bi iznenadili viruse. Virusi će biti uništeni a vi ćete se osećati ponovo zdravi.

Ne trebate mi se zahvaljivati, ja sam srećan kad mogu da pomognem.
Post Reply