molim za pomoc

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
Post Reply
slatka mala
Posts: 1
Joined: 16 Sep 2014, 22:51

molim za pomoc

Post by slatka mala »

Zamolila bih nekog dobre volje da mi pomogne.
Osecam se uzasno,ko da mi se svet rusi. Ko da sam prokleta ne znam vise sta da mislim. Kad god pokusam da stupim sa nekim u vezu to se odmah raspadne. Ne znam vise sta da radim na ivici sam sa zivcima. Znam o ovome sve i redovno meditiram,ali opet kad je u pitanju nesto vezano za ljubav ne uspeva. Verujem u zakon privlacnosti. Ne razumem u cemu je onda moj problem. Jako sam zgodna cura svakim danom dobijam samo komplimente. Sa ovim decko sto sam se sad cula bilo nam je super i uvek se sve prekine od jednom. Molim za pomoc.
User avatar
ajna
Posts: 51
Joined: 25 Oct 2012, 21:07

Re: molim za pomoc

Post by ajna »

Slatka mala, ne daj se obeshrabriti i po ivici zivaca plesati ;) nadam se da ce ti ovaj citat pomoci, jer vidim da ti je blizak zakon privlacnosti.
"Ako ste usamljeni ili razocarani zato sto jos niste sreli svog sadruga, to znaci da niste par vlastitoj vibracionoj stvarnosti i da je vas randevu zbog toga odlozen. Kada zavidite onima koji imaju divne odnose, vi niste par svojoj vibracionoj stvarnosti, i vas randevu se odlaze. Ako se prisecate bivsih neprijatnih odnosa i ako ih koristite kao opravdanje sto zelite ili sto vam je potreban bolji odnos, vi ste par samo onome sto ne zelite, a ono sto zelite se odlaze. Ali ako ste u stanju da dovedete sebe do mesta na kome cete se stalno dobro osecati, cak i u odsustvu odnosa koji prizeljkujete, randevu je siguran. Zapravo, to je zakon."
" Razmislite o tome sta zelite od odnosa i zasto to zelite. Potrazite oko sebe one koji su u dobrim odnosima i postujte ih. Napravite spisak pozitivnih aspekata koje poseduju oni s kojima ste provodili vreme... jedan od najbrzih nacina da ostvarite divan odnos svodi se zapravo na to da pronadjete bilo sta zbog cega se uvek osecate dobro i da se usresredite na to, iako to nema nikakve veze sa odnosima"
" Vrtlog" Ester i Dzeri Hiks
Znam da ti se Univerzum smeska jer jedva ceka da te usreci.
Uzivaj u svojoj ljepoti jer ona je kompletna i bez partnera vjeruj mi :andjeo: Kada to spoznas pojavice se i dostojan partner.
Puno srece i ljubavi zeli ti Ajna :andjeo:
Lara
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: molim za pomoc

Post by Frikou »

slatka mala wrote:Zamolila bih nekog dobre volje da mi pomogne.
Osecam se uzasno,ko da mi se svet rusi. Ko da sam prokleta ne znam vise sta da mislim. Kad god pokusam da stupim sa nekim u vezu to se odmah raspadne. Ne znam vise sta da radim na ivici sam sa zivcima. Znam o ovome sve i redovno meditiram,ali opet kad je u pitanju nesto vezano za ljubav ne uspeva. Verujem u zakon privlacnosti. Ne razumem u cemu je onda moj problem. Jako sam zgodna cura svakim danom dobijam samo komplimente. Sa ovim decko sto sam se sad cula bilo nam je super i uvek se sve prekine od jednom. Molim za pomoc.
"Jako sam zgodna cura svakim danom dobijam samo komplimente" ovde meni nesto skripi,nemoj da mislis da te vredjam ali nije samo izgled reper za dobru vezu,da bi veza bila upesna tu po meni se moraju dosta stvari poklopiti,ljudi ne kapiraju jednu stvar da je telo samo hram,brod koji sluzi da idemo kroz zivot,sama sustina se nalazi u nama,priobaj da se sledecoj osobi otvoris,pricaj joj o sebi,svbojim snovima,htenjima,sta ti zelis od veze,od zivota.
Off:
Da li mozemo da zivimo bez fitnesa?Bez Dijeta? Bez markirane odece obuce? Bez sminke?
mališa
Posts: 5
Joined: 03 Jan 2015, 09:42

Re: molim za pomoc

Post by mališa »

Draga slatka mala. Ako zaista želiš da rešiš veoma zadovoljavajuće trajno ovu a i sve druge situacije potrebno je malo ozbiljnog rada. Mogu ti pomoći javi se. Zovem se mališa, imam 52, uskoro opšte odgovore ćeš moći naći u mojoj knjizi " Neka Sunce Sija" podnaslov Nojeva Barka. Ako želiš mogu i baš samo za tebe uz tvoju pomoć pronaći odgovore na trenutnu situaciju. Pronadjeni odgovori su skoro rešenje. Toplo te pozdravljam i naravno volim kao i sve druge... Tražimo samo "Radost", da bliže objasnim radost je duhovna kategorija koja teče a sreća je njena materijalna slika i predstavlja samo radost projektovanu, kao u ogledalu, u datom trenutku vremena.
Post Reply